Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

rad,ucenje,motivacija.....

[es] :: Vodič za učenje :: rad,ucenje,motivacija.....

[ Pregleda: 3678 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

capri_3
Maja Trivic
banja luka

Član broj: 107002
Poruke: 1
*.dialup.blic.net.



Profil

icon rad,ucenje,motivacija.....22.08.2006. u 12:50 - pre 215 meseci
Ja sam nova ovdje,slucajno sa naisla na ovu stranicu,i prilicno mi se dopala tema " motivacija" i odgovori na tu temu.Inace,stvarno mi je hitno potrebna pomoc,tako da sam mislila ovdje da se obratim za savjet.Jedan moj prijatelj,do kojeg mi je jako stalo ima problema sa motivacijom i samopouzdanjem,iako je do sada bio extra student,i uvijek sve rjesavao bez problema.Ovo mu je jedan od rijetkih ispita za koji je rekao da je uzasno tezak,zapravo,kad bolje razmislim,ovo je prvi put da sam ga cula da kaze da mu je nesto vezano za fax stvarno tesko.Dakle....On je odjednom je poceo da se mijenja,i gledam ga kako se ponasa potpuno drugacije od osobe koju sam ranije znala,a poznajem ga izuzetno dobro.Prvi put nemam pojma sta da radim i kako da mu pomognem,a ne mogu ga ostaviti tek tako.Pokusala sam razgovorom,objasnjavanjem,salama,svacim sto bi u normalnoj situaciju upalilo,ali on postaje sve gori,sve vise se zatvara,iako je komunikativan i ima puno prijatelja koji ga stvarno obozavaju,a ja sam medju njima,iako u zadnje vrijeme govori da ga svi nerviraju,krivi cijeli svijet,i znam da je to zbog tog ispita,i jos par obaveza koje bi se trebale zavrsiti slj. sedmice.Necu da se okrenem i odem,nije zasluzio to,jer je i on uvijek bio tu kad je meni bilo tesko,tako da vas stvarno molim da mi pomognete,jer je situacija stvarno losa!Hvala!!!!


strivic
 
Odgovor na temu

Valerij Zajcev

Član broj: 40886
Poruke: 1374
*.nat-pool.kg.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: rad,ucenje,motivacija.....22.08.2006. u 17:17 - pre 215 meseci
ja ne znam sta je vama ljudi OK je to sto ti zelis i hoces njemu da pomognes na sve nacine to je sa tvoje strane savrseno ali ko tebi kaze da ti njega dovoljno dobro poznajes mozda ima neki problem ili gomilu drugih problema mozda fax i nije u pitanju.
Svakom naidje njegov ludi dan, mesec, godina kad nije ni za sta, i boli ga za sve.

to sto mu sve smeta i sve mrzi sto si rekla je samo potvrda moje prica naislo lose vreme, i to mozda ne znas u cemu je problem moj savet pusti coveka na miru, valjda on zna sta mu je u glavi. (svakako zna bolje od tebe)
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: rad,ucenje,motivacija.....22.08.2006. u 17:27 - pre 215 meseci
pa ja sam imao jednog drugara koji se slicno ponasao...terao sam ga da ucimo, spremamo ispite da zavrsavamo skolu...
upadao je u neke bedake, a ja sam pokusavao na razne nacine da ga motivisem medjutim posle dobrih 8 godina odustao sam
vise, jednostavno ne zelim da gubim vise energiju na nekoga ko se posle toliko truda nije pomakao ni jedan jedini korak...
a sad me mrzi i jako ga nerviram sto sam ja zavrsio faks,imam posao..itd... mislim nije u redu.
resenje je da ti gledas sebe i sta ces ti da radis i da resavas svoje probleme a drugi neka resavaju svoje, naravno
pomoci treba ali tek kad neko to od tebe zatrazi, da ides i da trcis oko nekoga...to nije bas preporuciljivo

offtopic
@zajcev

zar ti nebi trebao da imas nick Vasilij Zajcev?
(tek sam pre neki dan gledao enemy at the gates ;-)
 
Odgovor na temu

Autobus 88
Beograd

Član broj: 111484
Poruke: 6
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: rad,ucenje,motivacija.....14.09.2006. u 15:50 - pre 214 meseci
To je stvar psihologije. Tip ima gadan problem samo ne znam koji jer ga ne poznajem kao ti. licno predpostavljam da se radi o depresiji. poznajem takve ljude. Imam jednog koji 4 godine nakon sto su ga izbacili iz MOC-a ( gde ni inace nije nista radijo ) on i dalje sedi kuci i ne radi apsolutno nista a vreme prolazi. Do 5-tog razreda sve je islo normalno dok mu nije umrela baba koja je zivela sa njima u kuci.
U koliko nebudes locirala problem proveri da li se radi o sektama ili narkomaniji.

IZCIMAJ SE ILI UMRI
 
Odgovor na temu

vijay
Beograd

Član broj: 21192
Poruke: 467
*.63.eunet.yu.



+12 Profil

icon Re: rad,ucenje,motivacija.....17.09.2006. u 23:48 - pre 214 meseci
@capri_3

Zar ne mislish da je debilno trazhiti pomocj za tako neshto ovde?!
All my X's live with hexes.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: rad,ucenje,motivacija.....

[ Pregleda: 3678 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.