Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MT50 svasta pomalo

[es] :: GSM - servisiranje :: MT50 svasta pomalo

[ Pregleda: 3186 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.beotel.net



Profil

icon MT50 svasta pomalo18.02.2003. u 01:38 - pre 257 meseci
Pitanja:
1. Kako se gleda koja je verzija freeware-a, plus ostali slicni kodovi
2. Kako da znam da li mi je JAVA aktivirana
3. Sta je BA40, svi pominju da imaju probleme sa tim a ne znam sta je to ni gde se gleda....
Sale_®
 
Odgovor na temu

RiV
Stockholm

Član broj: 7256
Poruke: 351
*.telia.com



+1 Profil

icon Re: MT50 svasta pomalo18.02.2003. u 12:02 - pre 257 meseci
1. *#06# pa skroluj na dole sa strelicom!
2. Ako je nisi aktivirao a kupio si nov telefon logichno je da nije aktivirana, ako si kupio polovan probaj kablom za siemens i programom DATA EXCHNGE da pogledash shta vec imash u telefonu tj. treba da vidish fajlove sa postojecim JAVA aplikacijama recimo igricama!
3. Pogledaj pod 1.
"Reading computer manuals without the hardware is as frustrating as reading sex manuals without the software."
 
Odgovor na temu

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.beotel.net



Profil

icon Re: MT50 svasta pomalo18.02.2003. u 13:07 - pre 257 meseci
Dobro, verzija mi je 14, i ispod pise FR/EFR/HR....Zar ovo HR ne znaci da ima hrvatski? U svakom slucaju telefonu ga nema...
Drugo, kao screensaver imam analogan sat... Jel to onda znaci da mi je java aktivirana ili samo da imam tih par gotovih aplikacija?
E i nabavio sam neke sheme za kablove, ali pise da je za C25. Jel za sve Siemense isti kabal? Cuo sam da se za neke modele moraju menjati nesto pinovi, ali mene konkretno interesuje da li je to slucaj kod MT50?
Telefon sam kupio jucer, i kao baterija nije formirana, i on se iskljuci par sati nakon sto sam ga kupio. Sad bi po pravilu trebalo da se puni tri puta po 12 sati.. Medjutim, moja smart sestra ga je ukljucila samo na 5 minuta da moze poslati poruku i evo sad je vec proslo vise od 24 sata a telefon se jos ne gasi... Jel to znaci da je baterija vec bila formirana kad sam je kupio? Da mi nisu uvalili neko polovno s*****?
Sale_®
 
Odgovor na temu

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.beotel.net



Profil

icon Re: MT50 svasta pomalo19.02.2003. u 14:48 - pre 257 meseci
Nasao sam dva "buga" u telefonu... Nekad nece da zvoni, sam od sebe, mozda ima nesto veze sa opcijom "call screening" koja inace ne znam zasto sluzi.... A drugi bug je u tome sto ne moze da se pojaca jacina zvuka za primanje poruka.. Kolko god da stisavam ili pojacavam na "volume", jacina je uvek ista... Jel zna neko kako da popravim ova dva sranja?
Sale_®
 
Odgovor na temu

darkofdoom83
Horgos

Član broj: 3098
Poruke: 739
213.240.51.*

Sajt: www.oxo.rs


+1 Profil

icon Re: MT50 svasta pomalo20.02.2003. u 11:43 - pre 257 meseci
Call screening ti je nesto kao filter,kad je ukljucen tel. ne zvoni ako te zove neko
ko nije npr.u imeniku.A volume ti se ne pojacava zato sto ti je kratka melodija.
Stavi duzu (probaj sa melodijom) pa ces videti (odnosno cuti).
Sve na jednom mestu:
http://www.oxo.rs
 
Odgovor na temu

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.beotel.net



Profil

icon Re: MT50 svasta pomalo20.02.2003. u 17:20 - pre 257 meseci
Pa imam ja i C35 pa sve sljaka kako treba... Kako da stavim poruke da mi zvoni neka dugacka melodija, to mi je malo bezveze... Jel to moze nekako da se popravi?
Sale_®
 
Odgovor na temu

svetozar
Novi Sad

Član broj: 996
Poruke: 447
*.rns-nis.co.yu



+4 Profil

icon Re: MT50 svasta pomalo21.02.2003. u 06:31 - pre 257 meseci
Na zalost, NEMOZE da se "popravi".
Na modelima serije 45, i novijim Siemens je zamenio nacin reprodukcije zvona. Na seriji 35, i starijim (ukljucujuci sl45 i a40) primenjen je sistem sa posebnom zujalicom, mislim da je piezo u pitanju, dok novi telefoni imaju objedinjeno reprodukovanje glasa i zvona, na slusalici. Ako malo bolje pogledas na bokove telefona, primetices da nema karakteristicnog otvora za "zvonce".
Ja imam me45, i mogu ti reci da me je u pocetku taj priguseni sistem dosta nervirao, jer nisam imao pojma da mi je stigla poruka. Resio sam to tako sto sam poskidao sa neta par melodija koje relativno kratko traju, u odnosu na obicne melodije, znaci 3-5 sec. Sad je, naravno sve OK!
Ako zelis, ostavi mi svoj mail, pa cu ti ih poslati.
Kakva bi tišina nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju...
 
Odgovor na temu

VELIKI_MANITU

Član broj: 7096
Poruke: 195
*.160.EUnet.yu



Profil

icon Re: MT50 svasta pomalo21.02.2003. u 13:31 - pre 257 meseci
Razocarao sam se kada sam pre neki dan uzeo u ruke MT50:

MENI mnooogoo SPOR a posebno kada ulazis u igrice.

Jednim pritiskom, pritisneš pet tastera...

...
 
Odgovor na temu

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.beotel.net



Profil

icon Re: MT50 svasta pomalo21.02.2003. u 14:47 - pre 257 meseci
evo ti email [email protected] i posalji mi vise melodija da mogu da izaberem, ali nemoj vise od pet, posto ne mogu da pustam midi-je pa cu morati slati sa neta jedan po jedan...
E i meni ta sporost ide n* k****. Mozda se to moze ispraviti novijom verzijom software-a?
Sale_®
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - servisiranje :: MT50 svasta pomalo

[ Pregleda: 3186 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.