Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

koja je zadnja verzija C++ programa?

[es] :: C/C++ programiranje :: koja je zadnja verzija C++ programa?

[ Pregleda: 3545 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Boxon
Count of own pleasures
P-Town, RS-BiH

Član broj: 5241
Poruke: 549
*.pd.pttrs.net



Profil

icon koja je zadnja verzija C++ programa?13.02.2003. u 09:53 - pre 257 meseci
Nabavio sam knjigu "Osnove jezika C++" od Stenlija B. Lipmana i Borland C++ 5.02 na disku, zelim da uplovim u te vode polako. Jeli to zadnja verzija C++-a ?
Ne lipši magarče do zelene travice!
 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: koja je zadnja verzija C++ programa?13.02.2003. u 11:27 - pre 257 meseci
ne znam da li je to zadnja verzija Borland C++ razvojnog okruženja, potraži na www.borland.com. Što se C++-a tiče on baš i nema neku verziju, postoji c++ standard i (valjda) c++ ABI kao radna verzija standarda (ispravite me, verovatno grešim). Onda postoje kompajleri koji više ili manje poštuju standard (gnu g++, mingw, microsoft c++ compiler, borland c++ compiler, watcom, intel,...). Dalje, postoje razvojna okruženja koja imaju lep editor, lak način pozivanja kompajlera, class browser-e, specifične biblioteke koje olakšavaju rad, i mnogo toga drugog.
http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

Boxon
Count of own pleasures
P-Town, RS-BiH

Član broj: 5241
Poruke: 549
*.pd.pttrs.net



Profil

icon Re: koja je zadnja verzija C++ programa?14.02.2003. u 11:56 - pre 257 meseci
Aha, ma to me interesovalo, samo moram sada skontati kako da uperim to okruzenje, glavno je shvatanje...
Ne lipši magarče do zelene travice!
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: koja je zadnja verzija C++ programa?

[ Pregleda: 3545 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.