Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mala ili velika pomoc oko wi-fi-a !?!

[es] :: Wireless :: mala ili velika pomoc oko wi-fi-a !?!

[ Pregleda: 1588 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NexyBG SK
Nedeljko Cvetkovic
Serbia,Belgrade

Član broj: 91431
Poruke: 101
*.my-trion.net.

ICQ: 220880956


Profil

icon mala ili velika pomoc oko wi-fi-a !?!10.08.2006. u 11:40 - pre 215 meseci
ovako imam jedan problem koji moram resiti ovih dana ,u pitanju je razdaljina od oko 65 km beograd - pa negde gore ka severu tj ka vojvodini ,koju opremu koristiti znam da nece biti jednostavno ali sta od opreme koje antene ,malo se razumem mislim da bi mi neki dish malo jaci i malo skuplji resio problem ,da li je neko radio nesto slicno ajde neka pomogne neko ko moze ?
pozdrav
 
Odgovor na temu

Srdjanx
Beograd

Član broj: 16192
Poruke: 11
212.200.241.*

ICQ: 226330496


Profil

icon Re: mala ili velika pomoc oko wi-fi-a !?!10.08.2006. u 12:41 - pre 215 meseci
Pazi nije nemoguce ali skoro da jeste :)

Prvo, treba ti mesto gde ces da postavis te antene, a koje su izuzetno visoke za datu tacku, tipa genex kula ovde u BG-u i nesto slicno u Vojvodini. Drugo, trebaju ti dva disha, i to neke opasne parabole, recimo 3m. Trece, treba ti neko ko ce da ti napravi feed za te parabole. Cetvrto, dovoljno jake i osetljive kartice koje ce da rade na toj udaljenosti. Pritom moras unapred da meris frenelovu zonu sa te dve tacke koje povezujes i nadas se da je sve ok. Uz sve ovo, imaces gadne oscilacije u signalu u zavisnosti od doba dana ili noci, na to racunaj sigurno, pod uslovom da to sve radi. Puno srece.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: mala ili velika pomoc oko wi-fi-a !?!

[ Pregleda: 1588 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.