Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mercury Cyber Pix S-450V se gasi cesto

[es] :: Digitalni fotoaparati :: mercury Cyber Pix S-450V se gasi cesto

[ Pregleda: 2000 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vlada1970
Novi Beograd

Član broj: 83013
Poruke: 455
212.200.119.*



+2 Profil

icon mercury Cyber Pix S-450V se gasi cesto05.08.2006. u 15:31 - pre 215 meseci
cao forumovci,
imam jedan problem sa ovim mercury aparatom.aparat je najjednostavniji,porodicni, nista narocito , ali mi je stalo da radi jer cesto sa njim slikam ne tako znacajne slike.elem, od pre mesec dana se cesto gasi. ne znam da li sam ga mozda ispustio nehotice ili drmnuo slucajno ,verovatno tako nesto , ali sad se cesto desava da cim ga ukljucim on ne bude ukljucen ni par sekundi pa se ugasi. ili ostane upaljen ali kad promenim funkciju da na primer pregledam slike,on se isto ugasi. imam dva seta punjivih baterija koji su mi do sada koristili za celodnevno slikanje i pregledavanje na samom aparatu,a sada zbog mnogo ponovnoh ukljucivanja ,traju vrlo malo. nije do baterija sigurno,nego verovatno zato sto stalno moram da ga ukljucujem one se trose vise.
da li neko zna , da li to moze da bude od na primer udarca ili pada aparata?da se nesto pomerilo u njemu pa da se gasi stalno? ima li mu spasa?da li je pametno odneti u neki servis takav aparat koji sada nov vredi 11 000 dinara ,pa da ga oni proprave ako je moguce?

ovde na forumu sam nasao jedino raspravu o ovom aparatu ali sto se tice punjivih baterija.

hvala unapred



slika aparat cyber pix 450v
 
Odgovor na temu

Rendisha
Dusan Beatovic
Beograd

Član broj: 10917
Poruke: 298
*.ptt.yu.



+7 Profil

icon Re: mercury Cyber Pix S-450V se gasi cesto05.08.2006. u 17:06 - pre 215 meseci
Ja bih pre rekao da je do baterija. Tesko da ce drasticno krace trajati zato sto se aparat cesto ukljucuje. Mada, moguce je da i zbog "kvalitetno" uradjene elektronike, npr. nekog kratkog spoja, hladnog lema itd. aparat "pojede" baterije na brzinu. Servis se sigurno ne isplati. U buduce investiraj u neku ozbiljniju marku (npr. one koje se decenijama bave proizvodnjom fotoaparata, pretpostavljam da znas koje su...)
 
Odgovor na temu

vlada1970
Novi Beograd

Član broj: 83013
Poruke: 455
212.200.119.*



+2 Profil

icon Re: mercury Cyber Pix S-450V se gasi cesto05.08.2006. u 17:16 - pre 215 meseci
hvala rendisha na odgovoru.mene ne brinu toliko baterije.uzeo sam kvalitetne punjive baterije i vidim da na drugovom aparatu isto postizu dugo trajanje.probao bas sa mojim baterijama i kod njega su trajale dugo isto kao pre udarca kod mene. nego to gasenje onda mora da je zbog udarca.verovatno zbog te "kvalitetne" elektronike aparat ne trpi nikakve udarce. ali mi je smesno da sam aparat ako se dobro secam ispustio slucajno sa visine od 30-ak santimetara na plazi i to je pao na peskir i sad se gasi kao lud.
 
Odgovor na temu

Rendisha
Dusan Beatovic
Beograd

Član broj: 10917
Poruke: 298
*.ptt.yu.



+7 Profil

icon Re: mercury Cyber Pix S-450V se gasi cesto05.08.2006. u 19:18 - pre 215 meseci
Jel' bila pescana plaza il' neki kamenjar
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: mercury Cyber Pix S-450V se gasi cesto

[ Pregleda: 2000 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.