Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program za crtanje elektricnih sema

[es] :: Elektronika :: Program za crtanje elektricnih sema

Strane: 1 2

[ Pregleda: 76630 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

paga
Marko Mladenovic
inženjer održavanja
Gornji Milanovac

Član broj: 28691
Poruke: 791
*.alfa-wireless.net.

Sajt: www.linkedin.com/pub/mark..


+9 Profil

icon Re: Program za crtanje elektricnih sema31.08.2009. u 17:06 - pre 178 meseci
Ne može ništa sem Eplan , AutoCAD i sličnih .
Trenutno najmanji koji bi mogao da ti nacrta je Siemens SIMARIS , cca 210 MB . Besplatan je , potrebna registracija .
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
91.150.101.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Program za crtanje elektricnih sema31.08.2009. u 17:27 - pre 178 meseci
Nemoj neko za dzabe da se muci, ja zavrsavam coveku semu za 15 minuta jos u CAD u
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
77.46.187.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Program za crtanje elektricnih sema31.08.2009. u 18:47 - pre 178 meseci
Evo po obecanju seme u AutoCAD 2007, PDF, i JPEG formatu...ukoliko sam anpravio neku gresku ili se tebi nesto ne svidi sugerisi mi i ispravicu...uostalom imas moj mejl i broj telefona pa se cujemo

Zbog velicine fajlova evo link
http://www.sendspace.com/file/dn76wu
1.5Mb
PDF+JPEG+DWG 2007


Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

mica86
Mica Mica

Član broj: 231480
Poruke: 16
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Program za crtanje elektricnih sema31.08.2009. u 18:53 - pre 178 meseci
Citat:
ptak 13.: Evo po obecanju seme u AutoCAD 2007, PDF, i JPEG formatu...ukoliko sam anpravio neku gresku ili se tebi nesto ne svidi sugerisi mi i ispravicu...uostalom imas moj mejl i broj telefona pa se cujemo :)


e hvala ti puno...odlicno je ne mora nista da se menja...:)


hvala jos jednom:)
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
77.46.187.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Program za crtanje elektricnih sema31.08.2009. u 19:09 - pre 178 meseci
Citat:
mica86: e hvala ti puno...odlicno je ne mora nista da se menja...


hvala jos jednom


Nema na cemu, tu sam da pomognem koliko god mogu i imam vremena ....stoga samo napred, puno uspeha ti zelim sa ovim !
Inace ja sam El. Energetike pa sam radio ovo sa zadovoljstvom, koliko vidim to su visokonaponske trafo stanice, odnosno sema istih
Pozdrav
Adamovic Nikola
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

paga
Marko Mladenovic
inženjer održavanja
Gornji Milanovac

Član broj: 28691
Poruke: 791
*.alfa-wireless.net.

Sajt: www.linkedin.com/pub/mark..


+9 Profil

icon Re: Program za crtanje elektricnih sema31.08.2009. u 20:50 - pre 178 meseci
čestitke za tebe patak13 , ali mislim da ovo nije “pedagoški„ što si nacrtao .

Verujem ja da je njemu trebao crtež brzo , ali ako si ti stigao da to naučiš u srednjoj a on dosad nije imao kad , neka tako i ostane .

Jer ovo je sistem , lezi lebu da te jedem .

Ja ne vidim ko je taj kome trebaju jednopolne šeme trafo područja ,a ne treba mu da zna da ih nacrta .
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
77.46.187.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Program za crtanje elektricnih sema31.08.2009. u 21:10 - pre 178 meseci
Citat:
paga: čestitke za tebe patak13 , ali mislim da ovo nije “pedagoški„ što si nacrtao .

Verujem ja da je njemu trebao crtež brzo , ali ako si ti stigao da to naučiš u srednjoj a on dosad nije imao kad , neka tako i ostane .

Jer ovo je sistem , lezi lebu da te jedem .

Ja ne vidim ko je taj kome trebaju jednopolne šeme trafo područja ,a ne treba mu da zna da ih nacrta .

PTAK 13.
Hvala na pohvalama....Ja sam AutoCAD naucio pre 3 godine i od tad ga radim stalno, sad ispada da se hvalim...ali jbg tako je, uradio sam sigurno vise od hiljadu crteza pa mi je ovo bilo onako rekreacija i podsecanje, nisam pipnuo od 6.6.2009. CAD tad bese republicko iz elektronike i gomila sema...pa sam se taman malo preslisao mada nista nisam zaboravio...

Crtez nije apsolutno precizan odnosno proporcionalan jer sam radio po nekoj opstoj logici jer nigde nema mera...ali mislim da je jako kvalitetan i precizan ( prave linije i sl. )

Dobro razumem ja da na ovom forumu se ne podnosi lencarenje i lezilebovanje, ali eto coveku je trebalo brzo a meni bilo volja da mu pomognem...nije problem pomoci cu bilo kome oko ovakvih sitnih stvari...slazem se da je trebao ovo da zna sam da uradi, ali OK mozda zna covek AutoCAD ali nema instalaciju, nema vremena ili brz net da skine i sl. Znas ne mora da znaci da je sistem "lezi lebu da te jedem" .....desi se svakome da nesto zakaze...

P.S. Licno nisam previse zadovoljan, mogu ja to mnogo bolje, ali eto zurba, kratko vreme rada, a onda pauza od sat vremena za seriu pa onda opet nastavak...sto je brzo to je i kuso
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Program za crtanje elektricnih sema

Strane: 1 2

[ Pregleda: 76630 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.