Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uvodjenje SBB kablovskog interneta....

[es] :: ISP :: Uvodjenje SBB kablovskog interneta....

Strane: 1 2

[ Pregleda: 20772 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Uvodjenje SBB kablovskog interneta....05.09.2006. u 21:17 - pre 214 meseci
Pretpostavljam da postoji neki razlog ali je moguće da u praksi nema neke razlike pa se ne praktikuje ne bi li se još malo prištedelo. Meni je OK što su to stavili pa mi deluje da se ovi ovdašnji malo više trude od ostalih. Zato ih uvek i hvalim koliko mogu a ako i pitanje modem/rutera bude uskoro rešeno, nemam primjedbe. ;)
 
Odgovor na temu

Vladokv
Vladimir Knezevic
Svuda po gradu
Sopstvena Gewerbe
Berlin

Član broj: 31521
Poruke: 478
*.pat-pool.kv.sbb.co.yu.

Sajt: goo.gl/ZbvDC


+16 Profil

icon Re: Uvodjenje SBB kablovskog interneta....05.09.2006. u 22:36 - pre 214 meseci
Kod SBB-a je malo gadno uvodjenje interneta, ali kad se docepas radi VRHUNSKI
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Uvodjenje SBB kablovskog interneta....06.09.2006. u 08:22 - pre 214 meseci
Ja moram da kazem da su meni bukvalno 2 dana nakon sto sam preko telefona "narucio" instalaciju dosli i sve zavrsili nakon 15 minuta.
Radi odlicno.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Uvodjenje SBB kablovskog interneta....06.09.2006. u 15:48 - pre 214 meseci
Citat:
Tyler Durden: Ja moram da kazem da su meni bukvalno 2 dana nakon sto sam preko telefona "narucio" instalaciju dosli i sve zavrsili nakon 15 minuta.
Radi odlicno.

Ma sto se toga tice, svaka cast. Meni su rekli "Javice se neko za nedelju, dve" a covek se najavio nakon tri dana i dosao cetvrtog i to je sve OK. Meni je smetao "robotski"odnos - ocigledno je, da firma ima neka celicna pravila, od kojih ne otstupa ni po koju cenu, a narocito me pogodilo sto mi tehnicka podrska nije odgovorila na drugi (pazi - drugi, nije dvadesetdrugi ili nesto takvo) mejl! To je vec pomalo i nehumano, pogotovu sto se radi o korisniku koji je tesko bolestan pa ne moze licno da dodje da porazgovara, cak ni telefonom najcesce ne moze da govori.

Sto je najgore, mislim da su u pravu, iako su moji licni interesi ugrozeni. Okruzenje je kod nas surovo, pa i firme moraju da budu surove. Doduse, ovo nije opravdanje za elementarno nepoznavanje Linuxa, ali - njihova mreza, njihova pravila.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Uvodjenje SBB kablovskog interneta....06.09.2006. u 17:39 - pre 214 meseci
Pa kad možemo da očekujemo da se javiš sa kabla vidim da si još uvek na adsl-u.
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

3D-Elite
Milan Nikolić
Dizajner
Belgrade

Član broj: 65649
Poruke: 245
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Uvodjenje SBB kablovskog interneta....06.09.2006. u 22:12 - pre 214 meseci
Citat:
Vladokv: Kod SBB-a je malo gadno uvodjenje interneta, ali kad se docepas radi VRHUNSKI


Tu si potpuno u pravu,ja sam ih "Lovio" mesec dana za kablovsku i internet,a sto se tic brzine bila je mala jer mi je upalo neko nrcs.exe s***** koje mi je gusilo vezu, sad je down. 30-32 a na lokalu zna da ode i do 60+!!!!
Sto se tice igranja Cs,CoD2 ping mi je odlican i na nasim i na stranim serverima tako da sada SBB toplo preporucujem svim ljudima sa DEBELIM zivcima!!!!

P.s. Jeste danas bilo nekog prekida od oko 2h ali moze da im se oprosti :P
No one is born a master................................................
................................but some are born to be masters !!!
 
Odgovor na temu

FEED_ME
Nikola Smiljanic
Beograd

Član broj: 77008
Poruke: 33
195.252.94.*

ICQ: 461774019


Profil

icon Re: Uvodjenje SBB kablovskog interneta....11.10.2006. u 11:32 - pre 213 meseci
cuo sam mnoge zalbe i probleme u vezi sbb neta, pa me interesuje da li svi ovi prekidi veze, neljubaznost zaposlenih itd. zavisi od lokacije na kojoj se nalazis ili ne. planiram da uskoro odn za neki dan uvedem internet pa mi je potreban savet da li je sbb prava stvar. inace zivim u beogradu na karaburmi i imam istaliranu sbb kablovsku.
Absoluten Calfeutrail...
 
Odgovor na temu

rile
Predrag Ristic

Član broj: 4208
Poruke: 24
*.adsl.beocity.net.

ICQ: 102998218


Profil

icon Re: Uvodjenje SBB kablovskog interneta....11.10.2006. u 12:24 - pre 213 meseci
Interesuju me iskustva korisnika SBB-a na Bežaniskoj kosi ,tamo nameravam da se nakacim na kablovski net pošto imam njihovu kablovsku TV.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Uvodjenje SBB kablovskog interneta....

Strane: 1 2

[ Pregleda: 20772 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.