Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9671 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sarlack

Član broj: 64479
Poruke: 58
*.air.tehnicom.net.



Profil

icon Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove27.07.2006. u 00:43 - pre 215 meseci
Znači preko outlook Expressa primam mailove ali se desi da mi po koji ne stigne.... provalio sam da mi neko " krade " mail pa ajd sad...... HELP !

Da li može neko da ih gleda, tj skida i kako provaliti ko je to ????

Thanks In Advance!!!!
 
Odgovor na temu

Nibble

Član broj: 63173
Poruke: 302
*.dlp394.bih.net.ba.



+1 Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove27.07.2006. u 16:25 - pre 215 meseci
Neko ti krade mailove (sigurno se salis)?Rjesenje:Posalji sebi trojanca(koji podrzava reverse connection -> ProRat) na mail sa neke lazne mail adrese.Napisi neku namamljivu poruku tipa "Ovo je vazan dokument.doc.scr" i eto postaces h4X0|2 .
A jesi li razmisljao o promjeni passworda?
 
Odgovor na temu

Sarlack

Član broj: 64479
Poruke: 58
*.air.tehnicom.net.



Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove27.07.2006. u 22:32 - pre 215 meseci
Više puta menjao pass.....

A vidiš to ti je odlična ideja !!! Hvala puno.

P.S. To sigurno znači da je NEmoguće otkriti da li neko čita mail i ko ???!
 
Odgovor na temu

Nibble

Član broj: 63173
Poruke: 302
*.dlp449.bih.net.ba.



+1 Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove27.07.2006. u 22:47 - pre 215 meseci
Pa mozda imas trojanca na compu koji cita pass iz Outlook-a i salje lameru.
To znaci da lamer moze dobiti i novi password koji si postavio.
Imas li kakav AV ili firewall?
 
Odgovor na temu

Sarlack

Član broj: 64479
Poruke: 58
*.air.tehnicom.net.



Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove27.07.2006. u 22:55 - pre 215 meseci
Imam NOD32 i Ad-Aware SE personal ! Redovno ih updatujem i skeniram.... Ma možda je to ipak samo paranoja :(
 
Odgovor na temu

Nibble

Član broj: 63173
Poruke: 302
*.dlp449.bih.net.ba.



+1 Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove27.07.2006. u 23:08 - pre 215 meseci
Instaliraj kakav firewall da nestane paranoja :)
 
Odgovor na temu

Sarlack

Član broj: 64479
Poruke: 58
*.air.tehnicom.net.



Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove29.07.2006. u 00:10 - pre 215 meseci
Samo zaključak : Dakle, nemoguće je utvrditi da li neko drugi čita moje mailove i ko je to !!!

Na žalost ali O.K. Hvala puno
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove29.07.2006. u 11:47 - pre 215 meseci
Citat:
Sarlack: Samo zaključak : Dakle, nemoguće je utvrditi da li neko drugi čita moje mailove i ko je to !!!

Na žalost ali O.K. Hvala puno

Uvek postoji neko veci od tebe, ko je na linku iznad tebe, i ko moze da ti, ako nista drugo presretanjem saobracaja cita mail. Sumnjam da se to tebi desava, ali ako je ono sto zelis teoretski odgovor - onda je tacan.

Razmisli da nabavis siguran racunar za citanje mail-a (neki, redovno odrzavan, *nix klon je najcesci izbor), i da svoje mailove sa poznatim korespodentima sifrujes GPG-om ili necim slicnim. To je, malte ne, jedina poznata zastita. (Bar od onih prakticno izvodljivih).
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

Ivan.Markovic

Član broj: 97763
Poruke: 330

Sajt: security-net.biz


+19 Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove29.07.2006. u 12:38 - pre 215 meseci
Prvo reci kako znas da ti neki mejlovi ne stizu i ako mozes da otprilike navedes kojeg sadrzaja su ti mejlovi ?
Onda mozemo da vidimo da li su ti mejlovi odbijeni zbog SPAMA, a ako ne onda mozemo da otprilike zakljucimo
kakav e-mail treba da posaljemo da bi ponovo "nestao" a naveo potencijalnog lopova na gresku. Mozemo tj
ti mozes da sastavis takav e-mail na koji bi potencijalni lopov odgovorio i tako otkrio svoj identitet ...
“If you think you are too small to make a difference, try sleeping with a mosquito.” - Dalai Lama
XIV
 
Odgovor na temu

Sarlack

Član broj: 64479
Poruke: 58
*.air.tehnicom.net.



Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove29.07.2006. u 23:59 - pre 215 meseci
Pa provalio sam tako što sam samom sebi poslao mail sa drugog maila..... posle mnogo minuta čak i sati mail nije stigao.... tj uopšte nije stigao, tako sam uradio više puta ( bez menjanja šifre ) i od recimo 10 poruka stigle su četiri... e sad, rekoh već da koristim Outlook, a provalih da ima u štelovanju opcija da kad pročitam mail, sa servera je izbriše ili ostaje duže ili bla,bla,bla....po difoltu ostaje da briše poruke e tu mi je i zaključak : taj koji mi je čitao mail verovatno nije to štiklirao i onda mi je pored čitanja i brisao poruke sa servera. Sve dok nisam promenio šifru !!! Ali mislio sam da postoji i mogućnost da provalim gde su otišle poruke.... ali sreću kvari....
 
Odgovor na temu

Milan S. aka Morlak
EU

Član broj: 58202
Poruke: 354
*.net
Via: [es] mailing liste



+2 Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove30.07.2006. u 00:29 - pre 215 meseci
Ma ne cita Vam niko mail, to su samo tehnicki problemi. A sta ste i
ocekivali kad koristite Outlook za slanje poruka :), par njih mora da se
zagubi
 
Odgovor na temu

Sarlack

Član broj: 64479
Poruke: 58
*.air.tehnicom.net.



Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove30.07.2006. u 12:02 - pre 215 meseci
Ako je tako..... onda SUPER i hvala na pomoći !

Pozdrav svima

P.S. Izvinjavam se što sam promašio forum :)
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
212.200.155.*



+9 Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove31.07.2006. u 09:57 - pre 215 meseci
Outlook ima propusta, ali definitivno ne gubi postu zbog nekakvih tehnickih problema...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

z@re
Zarko Bulatovic
Split

Član broj: 29849
Poruke: 443
*.cmu.carnet.hr.



+25 Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove04.08.2006. u 01:11 - pre 215 meseci
Jel ti palo na pamet da mozda mail server ima filtere koji mozda ne propustaju sa odredjenih adresa? Konzultiraj se sa svojim ISPom.

Q: HSP56 Micromodem nece da radi kompjuter ga prepozna a kad treba da se konektujem nece ne daje ni znaka zivota. u cemu je problem.

A: Crko mozda od grmljavine mozda od spanaca. Uglavnom baci ga u WC solju jako povuci vodu. Skupi 5e i uzmi drugi i ne postuj temu na pogresno mesto.
 
Odgovor na temu

Milos Dedijer
SQA Engineer
Čačak/Beograd

Član broj: 25147
Poruke: 1159
*.pat-pool.ca.sbb.co.yu.



+10 Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove04.08.2006. u 02:08 - pre 215 meseci
-ne radi ti pop3 kako treba?
-ne radi ti smtp na tome sa koga si slao kako treba?
-jel si pogledao mozda spam na webmail-u(ako ga ima taj tvoj mail host)?
-probaj da ugasis junk filtere ako postoje(ovo ces verovatno samo moci ako je mail od tvog domena [email protected]).
-probaj neki idrugi mail client kako bi video da li je problem do outlook-a ili do servera. (npr. http://www.mozilla.com/thunderbird/ )
-obrati se tehnickoj podrsci.


Ako nista ne upali onda nam se opet obrati.

Ali prethodno reci o kom mailu(mail host-u) se radi.


p.s. nemoj da se uvredis ako pitam ovo: a da to nije mozda jedan od onih protected dial up ISP web hostova na koje mozes da pristupis samo sa njihovog opsega IP-eva? pa da nisi mozda probao tome da pristupis sa nekog drugog IP-a(van njihovog opsega?)
Make me a sandwich!
What? Make it yourself.
sudo Make me a sandwich!
Okay!




[url=http://blog.b92.net/user_stuff/uplo
ad/600/luter.1600.jpg] Martin Luter?
[/url]
 
Odgovor na temu

Sarlack

Član broj: 64479
Poruke: 58
*.air.tehnicom.net.



Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove04.08.2006. u 20:09 - pre 215 meseci
z@re
Pa sa određene adrese jednom stigne a druga dva puta ne..... znači nije to.


Ded4

Prvo ja nemogu da se uvredim nikako ( takva mi priroda ) :)

a drugo pošto mi se već duže vreme ne dešava da mi " nestaju " mail-ovi mislim i da sam našo rešenje ( promenih šifru ).... pa ćemo da vidimo :)
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
212.200.155.*



+9 Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove05.08.2006. u 08:03 - pre 215 meseci
Citat:
Sarlack: Više puta menjao pass.....


Rekao si da ti ovo nije pomoglo?
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Sarlack

Član broj: 64479
Poruke: 58
*.air.tehnicom.net.



Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove06.08.2006. u 12:02 - pre 215 meseci
Baš to i kažem :

dosad sam menjao šifru tako da me asocira na nešto, a sad totalno drugačije.... mešanje slova i brojeva, tako da sam suzio krug ljudi koji bi bili "sposobni" da mi
čitaju mail jer su znali moje lične podatke.... ( nadam se da sam u pravu ).
 
Odgovor na temu

japan

Član broj: 34328
Poruke: 480
*.smin.sezampro.yu.



+13 Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove06.08.2006. u 12:21 - pre 215 meseci
proveri da li tvoj ISP ima log pop3 pristupa. ako ima, tu mozes lepo da vidis ko se logovao na tvoj nalog.
 
Odgovor na temu

Sarlack

Član broj: 64479
Poruke: 58
*.air.tehnicom.net.



Profil

icon Re: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove06.08.2006. u 12:40 - pre 215 meseci
Ako sam u pravu ima.... ali ajd sad, ako ti nije teško, objasni gde tačno to da proverim ? :)
t.j da li to mogu da proverim iz outlook-a ili...
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Čitanje Maila - Kako provaliti ko mi čita mailove

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9671 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.