Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani

[es] :: Web dizajn i CSS :: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 18075 | Odgovora: 98 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nixa018




Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani03.02.2003. u 16:42 - pre 258 meseci
Citat:
ventura:

Da imas toliko radova kao on, verujem da to ne bi bio problem nikakav... Problem je kad neko dodje i k**** 'na suvo'
Svako kome smeta Ivan, nek okaci svoj portfolio, pa onda moze sa pokricem da k****...


A Gojko sta on treba da kaze na sve ovo i ostali ljudi koji su stariji i iskusniji i niciji TATA ne stoji iza njih .... Necu da ih imenujem .... ali moderatori samo da iznesu svoje radove ... pa sta onda ???? LOL :)


Citat:
ventura:
Okacite svoje radove, pa da mozete da kenjate sa pokricem.


Ajde da mu pokazemo da nije najpametniji stavite vase reference ... pa nek vidi ... !
 
Odgovor na temu

MaRaToNcI
Dragan Galic MrVa
Beograd

Član broj: 164
Poruke: 805
*.220.EUnet.yu

ICQ: 25826629
Sajt: www.crumbgroup.com


Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani03.02.2003. u 18:05 - pre 258 meseci
u jeeeeee

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 13.03.2005. u 23:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

MaRaToNcI
Dragan Galic MrVa
Beograd

Član broj: 164
Poruke: 805
211.114.193.*

ICQ: 25826629
Sajt: www.crumbgroup.com


Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani03.02.2003. u 18:07 - pre 258 meseci
[quote]nixa018:
Citat:
ventura:


Citat:
ventura:
Okacite svoje radove, pa da mozete da kenjate sa pokricem.


Ajde da mu pokazemo da nije najpametniji stavite vase reference ... pa nek vidi ... !



u jeeeeee
 
Odgovor na temu

BobMarley
Vedran B
Bologna

Član broj: 148
Poruke: 1161
*.net.hinet.hr

ICQ: 61882680


+1 Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani03.02.2003. u 21:43 - pre 258 meseci
znaci ja moram da znam saditi voce da bi bio kvalificiran reci prodavacu na trznici da mu je jabuka trula i crvuljava ?
BobMarley (me) ...the legend
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.verat.net



+6455 Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani03.02.2003. u 21:56 - pre 258 meseci
Ne moras znati saditi... Ali moras videti i probati to voce pre nego sto nekome mozes reci da je crvljivo i ne valja... To sto slusas svaki dan o jabukama i kruskama, ne znaci da mozes da prepoznas lose kad ih vidis sve dok ne probas...
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.dial.InfoSky.Net

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani03.02.2003. u 21:57 - pre 258 meseci
Citat:
MaRaToNcI:
u jeeeeee:)



ujeeeee pa ko se to nama javio iz "mrtvih" :-)
 
Odgovor na temu

BobMarley
Vedran B
Bologna

Član broj: 148
Poruke: 1161
*.net.hinet.hr

ICQ: 61882680


+1 Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani03.02.2003. u 22:07 - pre 258 meseci
ok slazem se, nekada je to tocno, nekada se crv ne vidi
ali kada je jabuka smeđa i smezurana i smrdi sumnjam da cu je probavati da budem siguran..

isto tako uzmimo ovo
http://www.accordion.co.yu/
ne mozes reci da moras detaljno pregledati da bis bio siguran da ne vrijedi 10 milja sto se tice para .... ili da vrijedi ista kao web dizajn djelo ....


bit teme nije bila da li je on dobar dizajner ili nije ... vec kako se takva trulez na sav glas prodaje raji kao nesto dobro, pa necemo valjda sutjeti o tome.

Vjerojatno je tebi lakse braniti njega isto kao i svima nama koji se ne bavimo ovim poslom ali onima koji su u tome to smeta... pa di da se nebi recimo ferrari srao okolo u javnosti po nekoj firmi koja proizvodi sportske aute koji su u biti, ne znam da puknem, ficeki ali se prodaju na spiku pranja mozga .. pa kada bi to bilo normalno i dopusteno gdje bi mi zivjeli ? pa onda nebi postojao komfort, kvaliteta svi bi zivjeli kao cigani kojima se prodaje magla za velike pare, a zivimo ispod satora ....

Bez uvrede Romima na forumu.
CD-romima :)


BobMarley (me) ...the legend
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.rcub.bg.ac.yu

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani03.02.2003. u 22:52 - pre 258 meseci
Evo i mene da se javim malko na jedan od interesantnijih threadova:)) (Posle onog o postanku sveta) . Ovde inace moze da se vidi klasicna filozofija coveka, a to je zasto je da neko bude bolji od mene, ili ti po srpski da komsiji crkne krava. Ono sto vi pricate je cisti primer ljubomore, jer vi nemate laptop, onaj mobilan, dobrog tatu i tako dalje. Da imate takvog taticu, 99% su sanse da biste i vi to radili i njega koristili da se probijete. Da budem iskren, ja trenutno radim na 2 posla: Jedan sam od coveka koji je kum mog cimera, a drugi sam dobio od brata moje dobre prijateljice. I da napomenem, nije bilo tendera, nije bilo ni govora da neko drugi radi te poslove ... Znaci, situacija slicna ko kod Rvana. A iskreno receno, ova rasprava me podseca na ono o mrznji prema Jevrejima: svi ih mrze sto ONI imaju pare, a neko mora da ima te pare, ali se samo pogodio da su Jeveji bili najsposobniji za tako nesto. Ja ne ulazim u to kako su sve dosli do tih para, ali su ih zaradili svojim sposobnostima!!! Isto tako i Rvan. Decko ipak napravi nesto, jer ne moze da proda macku u dzaku bas tolikim ljudima, bez obzira ko mu je otac, a jos da javno ostavlja mogucnost da svi vide te njegove poslove i kako ih je uradao. A to da li su ruzni ili ne , to je samo ukus. Ja ne volim Impresionizam, Kubizam..., ne volim slane palacinke i jos mnogo toga. Ali ima ljudi koji bi za Pikasa platili 5000 000 $ a ja ne bih ni 2 dinara. Ista je opet situacija sa sajtovima Rvana. Nekome se svidjaju a nekome ne. Meni je simpatican onaj www.ivan.co.yu. Jedino sto mozemo da diskutujemo je tehnicka strana njegovih sajtova, posto, ajd da kazem, ja nikad ne bih uradio neke stvari kako je on uradio. Na primer: Da stavljam stilove u html kod. I to sto je radio u Front Page-u, i to je irelevantno. Ko je bolji programer: Da li ja sto koristim Ultra Edit pod Win i Anjuta-u pod Linuxom, a ima nekih koji koriste samo Vi/Emacs ili Notepad !!? A recimo da kazem, da ja pod Linuxom za sve sem programiranja koristim Vim-6.1. Ali me to opet ne cini najboljim adminom na svetu.

Problem sa TV: I ja sam bio na TV-u u Nisu, i pricao sam o Linuxu. Ajd sad mene svi da pljuju zbog toga. Zasto bas ja? Jer sam najbolji? Ne. Jer znam voditelja te emisije, i niko drugi nije dolazio u obzir. Takih situacija ima mnogo na ovom svetu, i bice ih uvek i to mnogo!!! A svi koji se spustaju toliko nisko, i koji pate od kompleksa nize vrednosti, i koje drma strahovita ljubomora ZASTO ON DA IMA A NE JA, bi bilo najbolje da cute ako nemaju argumente. Ovim se u potpunosti pridruzujem Venturi. I kao sto on rece, DA VIDIM STA STE VI RADILI!!! Ja nisam mnogo, ja sam jos uvek pocetnik u poslu, i nameravam da napredujem, i ako budem imao prilike da gostujem na Pinku, to cu i da uradim, jer treba da shvatite: Ako hocete da radite posao, morate da se reklamirate. Ima vrlo malo ljudi kojima ne treba reklama, a ja nisam od takvih , niti je iko od vas. A cinjenica je da je Pink jedna od 3 najgledanije TV stanice u Srbiji.
Mrzi me vise da pisem.
I NADAM SE DA MI NECE ODGOVARATI NIKO BEZ ARGUMENATA, MADA BI BILO NAJBOLJE DA OVAJ THREAD PRESTANE

Aleksandar Ilic


 
Odgovor na temu

BobMarley
Vedran B
Bologna

Član broj: 148
Poruke: 1161
*.net.hinet.hr

ICQ: 61882680


+1 Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani03.02.2003. u 23:00 - pre 258 meseci
ok znaci ne znam .. ja sam nevidljiv ???
eto ti mojih argumenata pa odgovaraj na njih umjesto da postavljas opet staru tezu.
BobMarley (me) ...the legend
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.rcub.bg.ac.yu

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani03.02.2003. u 23:20 - pre 258 meseci
Citat:
BobMarley:
ok znaci ne znam .. ja sam nevidljiv ???
eto ti mojih argumenata pa odgovaraj na njih umjesto da postavljas opet staru tezu.


Nisam te uopste razumeo sta si zeleo da kazes sa ovim? Voleo bih da mi pojasnes
POz
 
Odgovor na temu

BobMarley
Vedran B
Bologna

Član broj: 148
Poruke: 1161
*.net.hinet.hr

ICQ: 61882680


+1 Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani03.02.2003. u 23:43 - pre 258 meseci
pa eto ti post iznad tvojega pa citaj
BobMarley (me) ...the legend
 
Odgovor na temu

Trunks
Stefan T.
Freelance web/grafički dizajner.
Novi Sad, Srbija

Član broj: 34
Poruke: 2465
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 28675801
Sajt: Linemotion.com


+1 Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani04.02.2003. u 00:44 - pre 258 meseci
Kakve se sve gluposti mogu pročitati na jednoj temi, to je strašno.
Pa otkud ti (flylord) znaš da neko od nas nema dobar mobilni telefon, laptop ili ćaleta koji mu namešta poslove?
To uopšte nije poenta.

I ne možeš da kažeš da je „to stvar ukusa“ jer onaj kome se svidi to što Rvan radi verovatno nema veze sa lepotom iliti dizajnom.
A „prosečnom Milutinu“ neko mora da kaže šta je to dobar dizajn. Rvan nije sigurno.

Kad smo već kod toga, moraju se znati neke osnove.
Znači — struktura i hijerarhija informacije, usability, interface dizajn, razvoj koncepta, interakcija, teorija o bojama i slično.
To je ono što gospodin Ivan R. nema, a sebe diže u nebesa.

Da li ti je bar približno jasno o čemu se ovde priča? Tako me boli ***** da li njemu ćale ili tetka nameštaju poslove.
Poenta je da se truje narod koji guta te gluposti. Mislim da je Batica to najbolje shvatio.
» Mom, mom, look what I did, mom!
» Look what I did to my hands, I broke 'em!
 
Odgovor na temu

trninic

Član broj: 675
Poruke: 73
*.ptt.yu

Sajt: www.danetsol.com


Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani04.02.2003. u 01:40 - pre 258 meseci
A lepo sam vam jos na pocetku rekao 'Nemojte ljudi, k'o Boga vas molim' :)

Anyway, cudo jedno kako prosecan Srbin razmislja - 'Ko si, bre, ti da Ivanu nesto zameras, pokazi prvo portfolio pa onda kritikuj'. Tri posta kasnije, drugi se javlja u fazonu 'Jeste da sam pocetnik i ne bih bas da komentarisem Ivanov rad (Ivan je covek koji nikada nije otvorio nijednu Web stranu na svetu, sem onih koje sam pravi, samo se tako mogu objasniti njegovi standardi u dizajnu i konceptu, prim.a.posta) ali cu zato svima vama, ciji rad i ne znam, sve da kazem - i da ste ljubomorni, i da nemate laptop, i da ne znate da programirate melodije na mobilnom, i da imate kraci,...'.

Ljudi moji, vratimo se na pocetak. Covek je bio na televiziji. Na drzavnoj televiziji. Da li ovde nekome treba nesto dodatno objasnjavati, ili je ovo sasvim dovoljno? Ej, nemoj neko da se javi. Ko izda, p... Ipak smo mi tri puta (by Zare, prim.a.posta) pametniji od Amera.

E, Boze, Boze.....
 
Odgovor na temu

dwarf
Beograd, Srbija

Član broj: 1328
Poruke: 336
*.yubc.net



Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani04.02.2003. u 02:07 - pre 258 meseci
I tako jednog dana neko nabaci sebi posao da napravi neki sajt...dizajnira neki sajt, da budem precizan. I on tako sedne da radi i kao iskusan/iskusna web dizajner/dizajnerka napravi nesto po trenutnim svetskim standardima i posalje to klijentu, zavali se u svoju udobnu stolicu i zadovljno krece da otvara svoje omiljeno pice misleci da je to to i da je sajt odlicno uradjen. Vec se vidi nova linija u CV-u, na sajtu u portfoliu i bankovnom racunu. Medjutim, volsebno se vraca odogovor u kome klijent trazi sastanak. Nas vrli developer ostavlja sve sto radi u tom trenutku i odlazi zurno na dogovoreno mesto u dogovoreno vreme. Tamo dobija informaciju da se klijentu nije svideo predlozeni dizajn. Razmisljajuci, klijent je dobio ideju kako zeli da njegov sajt izgleda...i sada to ponosno predstavlja dizajneru...ideju je dobio od jednog "vrsnog domaceg dizajnera, ne znam da li ga znas, bio na TV-u covek, jako profesionalan"...jedan pogled na divno slozene boje i samu ideju u resenju koje mu nudi klijent je dovoljno da dizajner popije jedan lep sok i da mora da popije propranolol* da ne umro na licu mesta. Polako mu se otima vrisak sa usana i on tek tada shvata zasto je bilo bitno nesto sto je pisalo na nekom sajtu pre XYZ meseci/godina...

Nadam se da sam sada objasnio zasto je toliko lose kada se neko kao Rvan pojavi na nacionalnoj televiziji i propoveda o "kvalitetnom web dizajnu" koristeci strasno opasno oruzje: srpski nacionalizam.

I, da, nije u redu sto mu tatica namesta poslove...ali cest' la vie, neki imaju vise srece od drugih.

* Za one koji ne znaju: propranolol je lek koji se pije prilikom artimije srca ili kod bolesnika sa hronicnim tahikardijama. Jedno vreme sam morao da ga konzumiram jer me je lik slican Rvanu koji je sedeo nekih 30cm od mene dovodio do ludila svojim "idejama" i "inovacijama" i cinjenicom da nije razlikovao font od teksta...pojmovno, mislim.

P.S.: Nadam se da moderatori nece da brisu ovu poruku, bas mi se svijda... ;)
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani04.02.2003. u 02:41 - pre 258 meseci
Sto su ljudi toliko kivni na "taticu", pa to je sasvim normalno da "tatica" sinu pomaze, ja ne vidim tu nista lose. To sto je moj tatica "dijabola" i sto mi nikada nista nije pomogao u zivotu i sto ga nisam video vec skoro 3 godine i sto ne zna da ima jos i unuku pored unuka kojeg nije video od kada je napunio 3 meseca, ne znaci da moram da mrzim mog kuma kome je "tatica" sredjivao skolu, poslao ga u vojsku da sluzi u Beogradu, nasao mu posao i cim se ozenio kupio gajbu i svu belu tehniku. Pa kome ce "tatica" da pomogne nego sinu?

I sta pricamo o prosecnom srbinu kada se zna da su srbi kompjuterski nepismen narod. Zamisli da nepismenom coveku citas Andrica, on nista ne kapira, ali si mu pre toga objasnio da je on nobelovac i jako pametan covek. Isto i doticni gospodin ima prodju kod prosecnog srbina kome je objasnjeno da je on nagradjivan za to sto radi i bio na "televiziju". Kako ce on prepoznati razliku?

Meni je njegov dizajn gadan, clanak kojim pocinje ovaj topic je mozda jos ogavniji, ali ne mogu da mrzim coveka zato sto je MEDIOKRITET, kakav jeste, uspeo sa svojim bednim znanjem i talentom da zaradi neke pare (ako je i jedna rec od onoga sto je napisano istina).
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

trninic

Član broj: 675
Poruke: 73
*.ptt.yu

Sajt: www.danetsol.com


Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani04.02.2003. u 03:02 - pre 258 meseci
Citat:
bluesman:
Isto i doticni gospodin ima prodju kod prosecnog srbina kome je objasnjeno da je on nagradjivan za to sto radi i bio na "televiziju". Kako ce on prepoznati razliku?


Nikako, dok imamo ovakvu zloupotrebu javnog servisa i medija.

Srecom, ima nade za sve one koji citaju novine, jer nece povezati Ivana, maga za web prezentacije, sa cuvenim cirilicnim njnjnj prezentacijama. Kao, dobar je Ivan, i super je sto zna da pravi web prezentacije, kad bi jos naucio da pravi njnjnj prezentacije, citao sam u Politici da danas milioni i milioni ljudi svakog minuta pregledaju milione i milione njnjnj strana, steta da ovaj nas genije ne uzme pare, kad je vec medju najboljima za web prezentacije. Ej zeno, 'odi majke ti da vidis coveka, sve zna o web prezentacijama, radio i za Armanija, a mislis da bi mu one pi... od Amerikanaca dali ikada da pravi njnjnj prezentacije. Nema brate, Amerikanci kad namirisu lovu, sve za njih, pa oni prave milione njnjnj sajtova, a nasi genijalci samo ove specificne i vrlo slozene web prezentacije za Zanu i Armanija. Tako su oni i Tesline sve izume pokrali, jel' ti znas zeno da je Tesla spavao cetiri sata dnevno...
 
Odgovor na temu

dwarf
Beograd, Srbija

Član broj: 1328
Poruke: 336
*.yubc.net



Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani04.02.2003. u 03:11 - pre 258 meseci
Citat:
bluesman:
Sto su ljudi toliko kivni na "taticu", pa to je sasvim normalno da "tatica" sinu pomaze, ja ne vidim tu nista lose. To sto je moj tatica "dijabola" i sto mi nikada nista nije pomogao u zivotu i sto ga nisam video vec skoro 3 godine i sto ne zna da ima jos i unuku pored unuka kojeg nije video od kada je napunio 3 meseca, ne znaci da moram da mrzim mog kuma kome je "tatica" sredjivao skolu, poslao ga u vojsku da sluzi u Beogradu, nasao mu posao i cim se ozenio kupio gajbu i svu belu tehniku. Pa kome ce "tatica" da pomogne nego sinu?


Meni licno je ovo ogavno. Ako nesto ne mozes sam, onda jednostavno nemoj. Jako prosto. Ali dobro, to nije tema topica. Sto se mene tice, neka mu tatica namesta do sutra poslove, all the more power to him...Poenta je nesto drugo.

Citat:

I sta pricamo o prosecnom srbinu kada se zna da su srbi kompjuterski nepismen narod. Zamisli da nepismenom coveku citas Andrica, on nista ne kapira, ali si mu pre toga objasnio da je on nobelovac i jako pametan covek. Isto i doticni gospodin ima prodju kod prosecnog srbina kome je objasnjeno da je on nagradjivan za to sto radi i bio na "televiziju". Kako ce on prepoznati razliku?


Nikako i to je poenta. Jos ako to sto se pojavio na televiziji povezes sa zvakom o "pametnom Srbinu" dobijas jako opasnu kombinaciju. Pogledaj moju pricu gore i postavi sebe u poziciju tog jadnog dizajnera...kako bi se ti osecao kada bi znao da moras da pravis sranja jer ih je neki idiot pre nekog vremena postavio za standard svojom "magicnom i intelektualnom" pojavom na TV-u?? U pravu si da je covek mediokritet i bas zbog toga ovakva reklama tog MEDIOKRITETA nikada nije smela da se desi. A razlog koji ja navodim je moje vidjenje stvari, sigurno postoji jos milion razloga zbog koga ne valja pojava tog lika na TV-u.
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani04.02.2003. u 03:20 - pre 258 meseci
A htedoh reci jos nesto u prilog tezi o nepismenosti, koju mi ne moze osporiti niko ko se iole razume u ovo o cemu pricamo, bar malo vise od Marice u kriv q... Juce mi se hvali lik kako je kupio deci kompjuter i izmedju ostalog, rece kako ce mu doci danas (juce je to bilo sutra :-)) da mu zakace interent i sve testiraju. Njegov glas je bio pun strahopostovanja prema kompjuteru, cini mi se da ni sam ne zna za koji cu mu kriv q... ali mi je BTW napomenuo da ga komsije vec mrze.

Elem, rasturio sam mu sve iluzije i snove, a cini mi se i dobrano ga razocarao jer je vidno bio uzbudjen kao da je pazario Space Shuttle (ne Columbia :-)) kada sam mu kompjuter poredio sa obicnim auto-radiom. Pokusao sam da mu demistifikujem celu pricu i objasnim da se sa kompjuterom srece svuda (cak u i ovoj Srbiji) a da je ono sto ima samo malo drugacije upakovano nego recimo TV, video, blender, daljinski... (dobro, malo sam i ja preterivao).

Dakle, cela ova zvaka je da bih izjavio kako su komjuteri kod nas previse mistifikovani i dok god je tako bicemo totalno nepismeni i bice ovakvih "tema" gomile. Da su ljudi iole upuceni, pa ako ne taj novinar onda bar neki urednik, ovaj se ne bi pojavio ni na TV Lacarak koju drzi njegov "tatica" a kamoli na nacionalnoj televiziji. A ko da opismeni "narod" kada ni novinari nemaju blage veze (cast izuzecima)?
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

dwarf
Beograd, Srbija

Član broj: 1328
Poruke: 336
*.yubc.net



Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani04.02.2003. u 10:52 - pre 258 meseci
Dobro, sada zalazis u drugu oblast potpuno i to je moj najveci "gripe" sa sadasnjim stanjem u Srbiji: pricaju se bajke o e-govermentu, prave se dilovi sa MS-om, prica se na sav glas o nasim "vrlim programerima" koji su "jako pametni i specijalni" i tome slicno...a pritom pola Srbije je i dalje nepismeno, ne zna engleski kako treba, nemamo nikakvu telekomunikacionu strukturu, ne mozemo izum koji je star 100++ godina da nateramo da radi kako treba...

To je sve tacno i sve to dovodi do toga da imamo Rvana na nac. TV-u kojem tatica nalazi poslove...ali sto nije bitno...

Ma sta s**** i ja?? Bitno je to sto mu tatica nalazi posao i bitno je to sto mnogo ljudi ovde misli da je to "OK" i sto mnogo njih prica da bi voleli da slicno rade i sami! Dok god postoji takvo misljenje u ovoj zemlji i dok god su familijarne veze bitnije od kvaliteta kojeg neki radnik donosi sa sobom, ova zemlja ce biti u totalnoj onoj stvari.

I ne, ovo nije ljubomora, ovo je de facto istina. Ja mislim da imam dovoljno kvaliteta da nadjem sam sebi posao, kao i vecina drugih ljudi koje znam. Cim neko dozvoljava da mu tatica ili mamica ili bilo ko drugi nalazi poslove ili je nesposoban ili je jako los...treceg nema.
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.verat.net



+6455 Profil

icon Re: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani04.02.2003. u 12:29 - pre 258 meseci
Pa cekaj malo...

Budi ti kvalitetnij od Ivana, budi profesionalnij od njega, znaj da radis posao bolje od njega, i imaces posla isto, cak i vise od njega...

Zasto ovde ljudi samo kukaju? Zasto neko ne kaze vec jednom sebi "Jebem mu mater, ako ja ne uradim nesto za sebe, nece to niko umesto mene!" ... Zasto niko ne uzme stvar u svoje ruke i pocne da radi nesto? ... Zasto svi samo sede, kukaju, pa krive Milosevica, Vlast bivsu, Vlast sadasnju, krive koga vec sve ne, sada i ovog Ivana... Svi samo pokusavaju naci nekog krivca da opravdaju svoju mizeriju, a niko nece da uzme posao u sake i da radi!

E to je mnogo veci problem i od Ivana, i RTS-a, i Novinskih Napisa, i Armanijeve prezentacije i svega ostalog...

Najlakse je opravdati svoj neuspeh izjavama "Ma njemu je tatica namestio posao, zato on i ima para a ja nemem, i zato ja necu nista raditi jer ja nemam taticu da mi namesti posao. I zato sam ovakav sav jadan i bedan, nije to do mene, to je zato sto ja nemam taticu koji mi namesta poslove kao Ivanu."

Ako je tacno da njemu tatica namesta poslove, onda je taj decko nesposoban, i on ce na tom nivou biti ceo zivot... A oni koji se od pocetka bore sami za sebe, su dovoljno pametni, i znaju kako da ga dostignu, i prestignu, i sto je najvaznije rade na tome a ne samo kukaju.

Dakle, Ivan RADI posao. Ja imam misljenje da se on oko svih tih prezentacija trudi i radi ih kako najbolje ume i zna. Znaci decko se trudi. Ovde likovi samo kenjaju, i niko ne radi, niti se trudi. Koga ikoga boli k**** sto neki od likova sto postuju ovde (da sad ne imenujem) znaju i mogu da urade 10x bolje prezntacije, kad oni to NECE da urade... Niti ih interesuje da rade...
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Ivan Radosavljević potpisao prezentaciju Giorgio Armani

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 18075 | Odgovora: 98 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.