Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

najveci izbor baterija?

[es] :: GSM - servisiranje :: najveci izbor baterija?

[ Pregleda: 5110 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pospanooki

Član broj: 84140
Poruke: 92
*.eunet.yu.



Profil

icon najveci izbor baterija?17.07.2006. u 22:04 - pre 215 meseci
Gde u Bg mogu naci veci izbor baterija za sto vise modela mobilnih telefona? Uglavnom sam do sada nailazio na prodavnice i servise koji su specijalizovani za jednu marku ili vecinom imaju baterije za najpopularnije modele odredjenih marki. Skoro sam nabasao i na neku domacu firmu koja se u reklami bavi proizvodnjom baterija za "SVE modele mobilnih telefona"(sa naglaskom na SVE!) a u stvarnosti to su bile baterije za maximum 10ak modela.
pospanooki
 
Odgovor na temu

drgrga

Član broj: 54031
Poruke: 819
*.bxy.org.yu.



Profil

icon Re: najveci izbor baterija?18.07.2006. u 18:59 - pre 215 meseci
hm......na pijaci.....
 
Odgovor na temu

pospanooki

Član broj: 84140
Poruke: 92
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: najveci izbor baterija?18.07.2006. u 22:32 - pre 215 meseci
eeee,blago nama ako u skoro dvomilionskom gradu,sa bar milion mobilnih korisnika ne postoji nijedna postena i dobro snabdevena radnja, specijalizovana za prodaju pratece mobilne opreme,narocito sirokog ranga baterija. Ljudi imate li informacija ili da priznamo bruku?
pospanooki
 
Odgovor na temu

pospanooki

Član broj: 84140
Poruke: 92
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: najveci izbor baterija?18.07.2006. u 22:36 - pre 215 meseci
Ps. Pratece opreme kao takve,a ne da se bavi prodajom mobilnih telefona, a svega ostalog tu i tamo...
Ako vlasnici automobila mogu da imaju skoro bezgranican izbor prodavnica pratecih auto delova i opreme, valjda mogu i vlasnici mobilnih telefona da imaju bar dve,tri prodavnice u celom Bgdu.
pospanooki
 
Odgovor na temu

phoneflashing
BEOGRAD

Član broj: 62971
Poruke: 55
*.cm-upc.chello.se.

ICQ: 454181252
Sajt: www.kurir-info.rs


Profil

icon Re: najveci izbor baterija?19.07.2006. u 14:21 - pre 215 meseci
nemoj da si tako sujetan ima dosta radnji koje prodaju pratecu opremu, e sto se tice cene, to tebe zeza oces jeftino a dobro e toga moj sugradjanine nema a original pravac ovlasceni prodavac i kupi da te glava neboli.....
 
Odgovor na temu

pospanooki

Član broj: 84140
Poruke: 92
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: najveci izbor baterija?20.07.2006. u 08:08 - pre 215 meseci
Samo sam realan,a to sto je realnost u ovoj zemlji sumorna nisam ja kriv. I otkud ti to da hocu jeftino da prodjem? -ako mi se ponudi dobar kvalitet uz garanciju istog,adekvatno cu ga i platiti. A kad vec ima "puno" prodavnica sa obiljem pratece opreme, upravo to i pitam-molim lepo, preporucite mi par njih na osnovu licnih iskustava, pa da se na licu mesta uverim jesu li zaista snabdevene ili je kao u vecini slucajeva "u izlogu svasta u radnji gotovo nista". Ja sam licno obisao oko 30ak prodavnica,i ponuda je uvek manje vise ista. Pozdrav svim ljudima dobre volje.
pospanooki
 
Odgovor na temu

phoneflashing
BEOGRAD

Član broj: 62971
Poruke: 55
*.cm-upc.chello.se.

ICQ: 454181252
Sajt: www.kurir-info.rs


Profil

icon Re: najveci izbor baterija?20.07.2006. u 14:32 - pre 215 meseci
Ja tebe ne razumem sta u stvari tebi treba, postoji dvadestak proizvodjaca mobilnih telefona pojedini imaju stotinjak modela telefona za koje ti nikad nisi ni cuo i ocekujes da jedan servis ili prodavnica ima punjace, baterije odnosno pratecu opremu za sve proizvodjace i modele!!!!!!
Budi malo precizniji sta ti konkretno treba i neko ko zna ce ti sigurno odgovoriti, inace ovako prica ide u prazno.
A podedjenje sa automobiliima je besmisleno.
kreni od ovih pa i ono sto nemaju narucice
http://www.quadra-com.net/inde...a,%20Samsung,%20LG%20i%20Sagem
http://www.sonyericsson.com/sp...zone=pp&lm=pp4&cid=110
 
Odgovor na temu

pospanooki

Član broj: 84140
Poruke: 92
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: najveci izbor baterija?21.07.2006. u 08:21 - pre 215 meseci
Ok logicno,naravno da ne ocekujem da svi imaju svu pratecu opremu za sve modele,to je i tehnicki neizvodljivo. Nista konkretno mi ne treba sada,samo ne zelim da obilazim pola grada ako hocu da dodjem do iole ne-standardije opreme ili modela telefona. Ne trazim mnogo. Npr pre par meseci mi je trebala futrola(navlaka)za motorolu e398 (koja nije Bog-zna kakav raritet), NIGDE je nisam mogao naci,sve je bilo u fazonu videcemo,raspitacemo se mozda moze da se naruci.... Uzeo sam obicnu futrolu koju odgovara gabaritima telefona,koristim je i danas. Nema nikakvih problema,sljaka i ova super,nisam picajzla,ali bih voleo da sam mogao naci bas za moj model a da pritom ne ostavim tabane u gradu.
Postoji i fora za pojedine ovlascene distributere.
1. Mnogi poznati brendovi u Srbiji jos nemaju ovlascenog distributera.
2.Neki distributeri (cast pojedinima, rade vrlooo profi) deru naivcine sa 3,5,10x vecim cenama modela i pratece opreme samo zato sto su "ovlasceni"(pritom ne mislim samo na mobilnu telefoniju). Pricam iz licnog iskustva,pre godinu dana mi je trebao najobicniji Usb kabl za Canonov digitalac.Pozovem ovlascenog distributera i riba mi kaze da kosta 20 evra! EJJJ breee!?!? U sali pitam jel` pozlacen,uredno se zahvalim,odem u prodavnicu comp opreme i kupim isti kabl za manje od 300 din(i to brendirani).
pospanooki
 
Odgovor na temu

pospanooki

Član broj: 84140
Poruke: 92
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: najveci izbor baterija?21.07.2006. u 08:22 - pre 215 meseci
Ps. hvala na onim linkovima,ko zna,uvek nekad moze biti od koristi.
pospanooki
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - servisiranje :: najveci izbor baterija?

[ Pregleda: 5110 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.