Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hitno potreban JSP hosting za pravno lice

[es] :: Java :: Hitno potreban JSP hosting za pravno lice

[ Pregleda: 2590 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

me-tuzalem
mensur tuzalemovic
novi pazar

Član broj: 25730
Poruke: 116
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Hitno potreban JSP hosting za pravno lice12.07.2006. u 17:53 - pre 216 meseci
Jednom preduzeću je hitno potreban JSP hosting (Tomcat, Resin .. svejedno), ali je važno da se plati preko računa, sa urednom fakturom i naravno da nije preskupo.
Znam da je o JSP hostingu bilo ranije nekih diskusija, pogledao sam ih, i sve se svodi na strane provajdere, plaćanje Virtuon karticom i sl.
Da li se nešto popravilo do sada ?
Ako se da neka preporuka, bilo bi lijepo i da se da neki od sajtova koji se tu hostuju, kao bi se izvršila kakva takva provjera referentne liste.
 
Odgovor na temu

Ivand
Ivan Dimitrijević
...
yu/pa

Član broj: 17
Poruke: 2161
*.3dnet.co.yu.

Sajt: www.webmanijak.com


+4 Profil

icon Re: Hitno potreban JSP hosting za pravno lice13.07.2006. u 09:50 - pre 216 meseci
Nije problem fakturisati i platiti stranoj firmi.
 
Odgovor na temu

logotet
Beograd

Član broj: 49849
Poruke: 42
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: www.logotet.com


Profil

icon Re: Hitno potreban JSP hosting za pravno lice13.07.2006. u 12:04 - pre 216 meseci
Bas sam juce u vezi JSP hostinga uputio mail beocity.com-u i dali su mi brz odgovor. Sada cekam jos neke pojedinosti, ali to te ne zanima.
Posto su oni firma registrovana u Srbiji trebalo bi da ti odgovaraju za hosting za pravno lice. O kvalitetu njihovih usluga moras sam da se raspitas. Trenutno cekam i odgovor od bitsy provajdera, jer i oni u svojoj ponudi imaju JSP.
 
Odgovor na temu

me-tuzalem
mensur tuzalemovic
novi pazar

Član broj: 25730
Poruke: 116
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Hitno potreban JSP hosting za pravno lice13.07.2006. u 16:44 - pre 216 meseci
Citat:
Ivand: Nije problem fakturisati i platiti stranoj firmi.

Kako?
U pitanju je malo preduzece koje nije registrovano za spoljnu trgovinu, i ciji knjigovodja kaze da je to mnooogo komplikovano. Ako znas da nije problem, pojasni kako se to radi.
 
Odgovor na temu

Cyberghost
Aleksandar Jovanović
Programer
S U M A D I J A

Član broj: 14674
Poruke: 813
*.donet.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Hitno potreban JSP hosting za pravno lice13.07.2006. u 17:00 - pre 216 meseci
Citat:
me-tuzalem: Kako?
U pitanju je malo preduzece koje nije registrovano za spoljnu trgovinu, i ciji knjigovodja kaze da je to mnooogo komplikovano. Ako znas da nije problem, pojasni kako se to radi.


Nije bitna velicina preduzeca nego samo volja da oni to urade !
1. Potrebno je da se otvori devizni racun u banci (neke banke odobravaju placanje u Eurima u inostranstvo preko dinarskih racuna, ali mi to nismo radili jer smo imali stalno poslovanje za inostranstvom)

2. Potrebno je da se narauci profaktura od inostrane firme za hostovanje

3. Izvrsi se uplata po instrukcijama koje dobijes na profakturi (br. racuna, SWIFT, IBAN)

Knjigovodje to ne vole(ne znaju) jer je knjizenje takvih faktura komplikovanije nego knjizenje dinarskih faktura.


A covek lepo rece da ima domacih provajdera koji nude tu uslugu, uzmes paket i platis dinarima i cao !

Pozdrav
Every program is either trivial or it contains at least one bug.
 
Odgovor na temu

[es] :: Java :: Hitno potreban JSP hosting za pravno lice

[ Pregleda: 2590 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.