Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Internet Explorer] Kucas www.blablabla.com a otvara se druga...

[es] :: Browseri :: [Internet Explorer] Kucas www.blablabla.com a otvara se druga...

[ Pregleda: 1858 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DarMar

Član broj: 15434
Poruke: 29
62.162.242.*



Profil

icon [Internet Explorer] Kucas www.blablabla.com a otvara se druga...01.07.2006. u 13:42 - pre 216 meseci
Recimo da na internetu postoji neki web site: www.blablabla.com.
E sad kako da napravim da kad neko ukuca URL u IE u Address: www.blablabla.com,
umesto ta web strana da se otvori neka druga koja postoji lokalno na HDD-u (Pr.: C:\primer\primer.htm)???
Dali se to moze postici editovanjem hosts file-a i kako?

HVALA
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: [Internet Explorer] Kucas www.blablabla.com a otvara se druga...01.07.2006. u 13:50 - pre 216 meseci
Pa ako mislimo na istu stvar mozes to da uradis JavaScript kodom za redirekciju...?
 
Odgovor na temu

shumar
Andrej Radović
Ljubljana

Član broj: 12624
Poruke: 114

Sajt: www.last.fm/user/shumar


+1 Profil

icon Re: [Internet Explorer] Kucas www.blablabla.com a otvara se druga...19.07.2006. u 19:21 - pre 216 meseci
Citat:
WawaHOO!: Pa ako mislimo na istu stvar mozes to da uradis JavaScript kodom za redirekciju...?


Ja mislim da se vas dvojica ne razumete. Mislim da DarMar nema prava da edituje tu stranu...

Ako je tako, samo treba editovati hosts u /windows/system32/drivers/etc folderu, a kako to uraditi ti pise tamo. ako ne mozes da routujes na neki hdd fajl, ti ceo folder sa tim fajlom digni na local server (sa adresom localhost ilti 127.0.0.1) pomocu IISa ili Apachea
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: [Internet Explorer] Kucas www.blablabla.com a otvara se druga...

[ Pregleda: 1858 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.