Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

neobee i P2P obavezno procitati za korisnike

[es] :: ISP :: neobee i P2P obavezno procitati za korisnike
(Zaključana tema (lock), by djricky)

[ Pregleda: 3779 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mikkii
KRRR

Član broj: 35466
Poruke: 304
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.xsharex.info


Profil

icon neobee i P2P obavezno procitati za korisnike20.06.2006. u 15:11 - pre 217 meseci
danas sam razgovarao sam njihovom tehnickom podrskom iz NS i rekli su mi sledece
BOLI IH Q ZA P2P tako da ako slucajno zelite da se prebacite ili nesto drugo da znate unapred!!!!!!
P2P daju samo koliko ostane posle HTTP FTP......zadnja rupa na svirali ...ne mogu da verujem koliko su bezobrazni ?????
KRRR
 
0

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.speed.planet.nl.



+3 Profil

icon Re: neobee i P2P obavezno procitati za korisnike20.06.2006. u 16:16 - pre 217 meseci
Bezobrazni su jedino ako su ti tim recima rekli to. Inace ih razumem u potpunosti sto se toga tice. P2P bi im do te mere zagusio mrezu, da ni http / ftp ne bi prolazili kako treba, pa bi izgubili musterije... :)

Poz,
Sale
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
0

mikkii
KRRR

Član broj: 35466
Poruke: 304
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.xsharex.info


Profil

icon Re: neobee i P2P obavezno procitati za korisnike20.06.2006. u 18:07 - pre 217 meseci
tako su mi rekli .....somovi jedni.....ja ih pitam onda kako posto toliko im je vazan HTTP imaju prekide u protoku a on ce molim te na to...nisam bas nesto cesto primetio da ima...?????
Da li u nekoj drzavi ovako ne profesionalni i bezobrazni mogu da rade posao kao sto je ovaj?
U Nemackoj bi vec intervenisali i zabranili im rad!!!!!
KRRR
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: neobee i P2P obavezno procitati za korisnike20.06.2006. u 19:50 - pre 217 meseci
Pa bar ADSL provajder nije nezamenljiv. Ne radi ti dobro, pitao si i dobio ovakav odgovor, šta te sprečava da im otkažeš i prijaviš se drugom, za koga ćeš da proveriš kako posluje? Ako tako urade mnogi, ovi će morati da razmisle o poslovanju ali ako i dalje bude dovoljno materijala za šišanje, ostaće kakvi su.
 
0

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: neobee i P2P obavezno procitati za korisnike20.06.2006. u 22:32 - pre 217 meseci
Citat:
Inace ih razumem u potpunosti sto se toga tice. P2P bi im do te mere zagusio mrezu, da ni http / ftp ne bi prolazili kako treba, pa bi izgubili musterije... :)


Ja baš mislim da bi pre gubili mušterije zbog slabog p2p-a...
I never wanna be a mod!
 
0

mikkii
KRRR

Član broj: 35466
Poruke: 304
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.xsharex.info


Profil

icon Re: neobee i P2P obavezno procitati za korisnike21.06.2006. u 01:10 - pre 217 meseci
ocu naravno necu da me neko pravi budalom!!!!
samo razmisljam kako da napravim anti reklamu na bezobrazan odgovor????

KRRR
 
0

beauty
urosh lepota
srbovanje
beograd

Član broj: 35709
Poruke: 7
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.docek-nove-godine.com


Profil

icon Re: neobee i P2P obavezno procitati za korisnike22.06.2006. u 16:29 - pre 217 meseci
Ovo uopšte nije tačno. Imam ADSL kod NeoBija i sve mi šljaka besprekorno.

Uostalom, pitajte na broj tehničke podorške 011 361 60 96

Za pet dana koliko posedujem ADSL kod njih, skinuo sam 4 gigabajta što torentima, što imjulom, sa pprosečnim cps-om od 20kb/s što zavisi od raspoloživih sorsova. LajmVajer mi skida 27kb/s u proseku.

Kada apploadujem nešto, npr. sa 5 kb/s, cps daunloada mi padne na 20kb/s.

Što nasedate na babske priče?
 
0

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.verat.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: neobee i P2P obavezno procitati za korisnike22.06.2006. u 17:58 - pre 217 meseci
sta je "cps"?
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
0

beauty
urosh lepota
srbovanje
beograd

Član broj: 35709
Poruke: 7
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.docek-nove-godine.com


Profil

icon Re: neobee i P2P obavezno procitati za korisnike22.06.2006. u 20:11 - pre 217 meseci
cps je characters per second shto mu dodje sinonim za bytes per second, jer jedan karakter = jedan bajt, bar za nas koji modemashimo od 1992.
 
0

bachaman
Beograd

Član broj: 47264
Poruke: 18
*.ADSL.neobee.net.



+1 Profil

icon Re: neobee i P2P obavezno procitati za korisnike22.06.2006. u 20:33 - pre 217 meseci
Beauty je u pravu!
Takodje, nemoguce je da si dobio takav odgovor od tehnichke podrshke i to shto prichash Miki je chista laz!!!
Momci su skroz ok i da tako razgovaraju sa korisnicima, sigurno ne bi radili taj posao! U to budi ubedjen!
Da li si probao sa nekim drugim programima, torrentima??
Meni LimeWire skida kao lud, protok varira izmedju 25-27Kb , ali nishta strashno da bih se bunio.

Naravno da je prioritetniji HTTP i FTP od P2P, logichno...

Ako ti ponekad opadne protok za 5,6 Kb. to nije razlog da toliko pljujesh.
A koliko vidim iz slike koje si postavio u nekom postu, ne bih rekao da je p2p "rupa na zadnjoj svirali"
Imash konstantan protok od 25-26Kb i zbog jednog kraceg pada se bunish.
Takodje ne zaboravi da svi ISP-ovi zavise od Telekoma, koji s vremena na vreme ima problema sa opremom i naravno da
to direktno utiche na saobracaj.

Evo ona slika, gde ti je TOLIKO OPAO TRANSFER pri downloadu...
Koliko ja vidim, ovo je vishe nego dovoljno, a savetujem ti da onda uzmesh neki 756paket, pa gruvaj do mile volje.




***** B A C H A M A N *****
 
0

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.master-ricky.magnetplus.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: neobee i P2P obavezno procitati za korisnike26.06.2006. u 22:11 - pre 216 meseci
@beauty: zaboravio si na start i stop bitove, tako da ti racunica nije bas precizna...
na 2400 bps, 8-bit karakteri sa start i stop bitovima (ukupno 10 bitova po karakteru)bice preneseni brzinom od 240 karaktera u sekundi (cps). takodje, cps se koristio kod matricnih stampaca, a dosta retko kod prenosa podataka (ko je rekao MNP5? http://www.ee.unb.ca/tervo/ee4253/mnp5.html)

@bachaman: sto se tice Neobee podrske, licno sam doziveo da ne znaju da li daju privatne ili javne adrese korisnicima, tako da se ne bi toliko uznemiravao od gornjih izjava...



PS, preterali ste. Lock.
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
0

[es] :: ISP :: neobee i P2P obavezno procitati za korisnike
(Zaključana tema (lock), by djricky)

[ Pregleda: 3779 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.