Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ucvrscivanje zice-namotaja na prigusnicanma,trafoima,skretnicama?

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Ucvrscivanje zice-namotaja na prigusnicanma,trafoima,skretnicama?

[ Pregleda: 3540 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pigoza
Igor Markovic
tv snimatelj/montazer
TV Telemark Cacak
Pozega

Član broj: 41017
Poruke: 1726
195.178.58.*



+7 Profil

icon Ucvrscivanje zice-namotaja na prigusnicanma,trafoima,skretnicama?01.06.2006. u 10:39 - pre 217 meseci
Cime mogu da ucvrstim namotaje na prigusnici,koju sam sam napravio, bez kalema je ,izolaciona termofolija sa nekog trafoa je namotana na jezgro te prigusnice pa ide zica -namotaji itd, e sad cime mogu da ucvrstim namotaje da se ne odmotaju ili nezvrce, moze li posluziti lak za kosu-ucvrscivac, ili silikon? Pomoc?
Blago onome ko zna da ne zna, a hoce da zna.
Covek se uci dok je ziv, pa opet lud umre.
 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Član broj: 54113
Poruke: 2303
*.scnet.yu.

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: Ucvrscivanje zice-namotaja na prigusnicanma,trafoima,skretnicama?01.06.2006. u 11:16 - pre 217 meseci
koliko ja znam, to se radi bezbojnim lakom za nokte (može i u boji, ali nije preporučljivo)
nemoj samo da staviš onaj sa šljokicama jer su one od aluminijuma :))
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
Odgovor na temu

raptors

Član broj: 103178
Poruke: 123
*.beobug.com.



Profil

icon Re: Ucvrscivanje zice-namotaja na prigusnicanma,trafoima,skretnicama?09.08.2006. u 18:11 - pre 215 meseci
zasto nebi probao lakom za zicu koji mozes da kupis u svakoj gvozdjari,pa jos da ga malo zapeces u nekoj rerni i to je to.
 
Odgovor na temu

Pigoza
Igor Markovic
tv snimatelj/montazer
TV Telemark Cacak
Pozega

Član broj: 41017
Poruke: 1726
195.178.58.*



+7 Profil

icon Re: Ucvrscivanje zice-namotaja na prigusnicanma,trafoima,skretnicama?10.08.2006. u 00:00 - pre 215 meseci
Ja sam to vec namotao, a zica je prilicno debela,jer cini sta da cetkom nanesen taj lak za zicu i onda to zapecem-drugo stavlajo sam izolaciju izmedju namotaja i jezgra skinuto sa nekih drugih trafoa-providno plava je i vrlo elasticna, pa da je ne istopim???
Blago onome ko zna da ne zna, a hoce da zna.
Covek se uci dok je ziv, pa opet lud umre.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Ucvrscivanje zice-namotaja na prigusnicanma,trafoima,skretnicama?

[ Pregleda: 3540 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.