Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Web browser...

[es] :: Linux :: Web browser...

[ Pregleda: 2045 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Darxx

Član broj: 6439
Poruke: 55
*.dialin.iskon.hr



Profil

icon Web browser...25.12.2002. u 19:02 - pre 259 meseci
Radi se o Konqueroru...

Prvo, kako i sta treba napraviti da bi na siteovima mogao vidjeti Java applete...(npr. Iskon chat)...Pise samo "Loading applet".
Kad otvorim to u Mozilli i kliknem na ikonicu gdje bi trebao biti taj Java applet pishe da mi fali plug-in x-java-vm....potrazio sam na www.sun.com to ali nisam to nasao....s druge stranice sam skinuo rpm paket J2RE 1.31 i to instalirao....ali i dalje ne prikazuje gore navedeni java applet...
Sad trazim pomoc od vas da kazete gdje je greska? Jeli to uopce taj plug-in? gdje cu naci onda to sta mi treba?

Drugo, mozda je glupo al sta cu sad...
Kad imam ikonicu od Konquerora na desktopu...i kad kliknem na nju nece se otvori konqueror. desni klik na ikonicu i na tabu Aplication za stazu do aplikacije pishe samo "kfmclient" (bez navodnika, naravno). promijenim to u /usr/bin/konqueror i kliknem na ikonu, otvori se prozor konquerora ali otvori moj home direktorij. to i nije toliki problem, ali zasto ne otvori home page koji sam mu zadao u settingsima? (prije nego sto sam se igrao oko jave, sve je bilo u redu), e da...nisam nista mijenjao u settingsima konquerora, samo home page.

tnx na svim odgovorima
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: Web browser...

[ Pregleda: 2045 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.