Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mali problem sa winamp-om....pomozite...

[es] :: Audio softver :: Mali problem sa winamp-om....pomozite...

[ Pregleda: 2593 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dazdevnjak

Član broj: 85942
Poruke: 19
82.208.201.*



Profil

icon Mali problem sa winamp-om....pomozite...30.05.2006. u 22:10 - pre 217 meseci
Imam winamp neku verziju 5.2 mada mislim da to nije toliko bitno...nego me zanima tj. ne mogu da nadjem opciju koja trazi imena izvodjaca i pesama preko neta ako su ona napisana kao "track 1,track 2,...." Ranije mi se desavalo da kad stavim folder sa takvim imenima u playlist odmah mi izbaci prava imena izvodjaca i pesama ( naravno kad sam prikacen na net ) ali sad ne mogu nigde to da nadjem...pomozite.....Hvala
 
Odgovor na temu

Daniel011
Beograd

Član broj: 76088
Poruke: 1101
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 2336441


+3 Profil

icon Re: Mali problem sa winamp-om....pomozite...01.06.2006. u 21:30 - pre 217 meseci
Tvoje pitanje se verovatno odnosi na puštanje audio-diskova preko Winamp-a. U tom slučaju, radi se o opciji CDDB, koju treba da uključiš na sledeći način: pokreneš Winamp -> CTRL+P (tj. Properties) -> Plugins -> Input -> 2x klikneš na plugin in_cdda.dll -> uključiš opciju CDDB.

Imaj u vidu da će ova opcija raditi samo u slučaju da audio-disk koji u tom trenutku puštaš preko Winamp-a, postoji u Internet bazi. Drugim rečima, da nije u pitanju neka audio-kompilacija koja je narezana u kućnoj radinosti.
 
Odgovor na temu

dazdevnjak

Član broj: 85942
Poruke: 19
82.208.201.*



Profil

icon Re: Mali problem sa winamp-om....pomozite...02.06.2006. u 15:32 - pre 217 meseci
Nisam razmisljao...cim si pomenuo audio disk koji je narezan u kucnoj radinosti sve mi je bilo jasno...kad sam probao da stavim neki oreginal disk odmah je nasao imena izvodjaca i pesama...hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: Audio softver :: Mali problem sa winamp-om....pomozite...

[ Pregleda: 2593 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.