Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Boing Boing - A Directory of Wonderful Things

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Boing Boing - A Directory of Wonderful Things

[ Pregleda: 2471 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
*.connect.com.au.



+3 Profil

icon Boing Boing - A Directory of Wonderful Things30.05.2006. u 17:17 - pre 218 meseci
http://boingboing.net/

Tekstovi su na engleskom.
 
Odgovor na temu

Dejan Bizinger

Dejan Bizinger
Član broj: 10102
Poruke: 291
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: www.linkedin.com/in/bizin..


+10 Profil

icon Re: Boing Boing - A Directory of Wonderful Things04.06.2006. u 14:09 - pre 217 meseci
Taj blog vazi za najbolji na svetu. Ako neki blog ima preko milion RSS pretplatnika mora da je najbolji.
Karike.com - povezuje korisnike sa Balkana i
dijaspore od 2007.
Automatika.rs - najveći inženjerski portal na
Balkanu
 
Odgovor na temu

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
*.connect.com.au.



+3 Profil

icon Re: Boing Boing - A Directory of Wonderful Things04.06.2006. u 16:21 - pre 217 meseci
Bas me zanima da li to tvrdis na osnovu kvaliteta tekstova ili se samo oslanjas na numericke podatke - tj. broj RSS pretplatnika. Da li je neko radio istrazivanja po cemu bi odredjen blog trebao da se smatra 'najboljim'? Mozda jedan od najcitanijih?
 
Odgovor na temu

crews_adder
Serbia

Član broj: 28500
Poruke: 2159
*.158.eunet.yu.

ICQ: 302374108


+2 Profil

icon Re: Boing Boing - A Directory of Wonderful Things04.06.2006. u 18:49 - pre 217 meseci
@_djevojka_:

A zasto si ti postavila BoingBoing u Zanimljivi linkovi?


 
Odgovor na temu

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
*.connect.com.au.



+3 Profil

icon Re: Boing Boing - A Directory of Wonderful Things05.06.2006. u 05:52 - pre 217 meseci
Citat:
crews_adder: @_djevojka_:

A zasto si ti postavila BoingBoing u Zanimljivi linkovi?


crews_adder, samo za tebe:

Meni (licno) je to jedan od zanimljivih blogova, pa sam ga zato i stavila u ovaj podforum. Zanimljivo kako tvoje pitanje dobija odgovor koji si ocekivao.


Ako ti treba pojasnjenje mog pitanja Dejanu, nastavi da citas:
Nemam RSS feed; ali nekolicina ljudi koji poznajem (recimo 5-6) koriste RSS feeds, ali ne citaju sve blogove (lijeni da se 'otkace', nemaju vremena da citaju blogove, RSS feed ostao cisto 'iz navike' itd.). Ostatak njih koji koriste RSS feeds (recimo njih 20+) procitaju vise od 50%, a dvoje koje znam citaju od slova do slova (hajde da lupim 99%). Sama cinjenica da neko ima RSS feed ne znaci da ta osoba cita blog. Moje pitanje nije bilo upuceno tebi (crews_adder), nego Dejanu.





 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Boing Boing - A Directory of Wonderful Things

[ Pregleda: 2471 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.