Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

fuji s5500-problem sa gledenjem video klipova na racunaru

[es] :: Digitalni fotoaparati :: fuji s5500-problem sa gledenjem video klipova na racunaru

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9520 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kv66

Član broj: 38196
Poruke: 589
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.popdepression.com


+2 Profil

icon Re: fuji s5500-problem sa gledenjem video klipova na racunaru15.09.2006. u 16:01 - pre 214 meseci
skinuo sam virtual dub..
deder objasni kako konvertujes u divX?Nisam bas shvatio..


Calexico
 
Odgovor na temu

RADOVAN IV
EPS
okolina Lazarevca

Član broj: 34476
Poruke: 222
80.93.232.*



+7 Profil

icon Re: fuji s5500-problem sa gledenjem video klipova na racunaru19.09.2006. u 18:01 - pre 214 meseci
Instaliraj ffdshow pa probaj, mozes da gledas preko bilo kog divx plejera. Imam isti aparat i dok nisam uradio to, mogao sam .avi klipove da pustam jedino preko MV2 plejera ...
A sto se tice prebacivanja u divx, skini sa neta MediaCoder ( mislim da ga ima na pctv.co.yu , sekcija download), besplatan je, a jedino sto treba je da uvezes .avi fajl, izaberes izlazni format ( divx,xvid ....), kvalitet bitrate-a, pritisnes start i to je to.
Probaj, pa javi ...
 
Odgovor na temu

kv66

Član broj: 38196
Poruke: 589
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.popdepression.com


+2 Profil

icon Re: fuji s5500-problem sa gledenjem video klipova na racunaru20.09.2006. u 14:58 - pre 214 meseci
probacu media coder..a sa reprodukcijom na kompu nemam problema...
Calexico
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.co.yu.



+843 Profil

icon Re: fuji s5500-problem sa gledenjem video klipova na racunaru21.06.2007. u 16:27 - pre 205 meseci
kupio sam fuji s5700 i imam problem iste vrste:


kad je aparat stigao, lepo sam procitao uputstvo, ubacio baterije i ukljucio aparat. ubacio sam memoriju, odmah je formatirao. slikao sam i snimao bez problema. e sad, kad sam hteo da prebacim snimljeno na kompjuter javio se problem. spojio sam pc i aparat kablom i ukljucio aparat na zelenu strelicu po uputstvu. ubrzo se ukljucio autoplay, pojavio se novi prozor i ja sam pritisnuo open. pojavio se spisak mojih slika i jednog video klipa. kopiram ja to lepo i pastujem na hard disk (isto sam radio i sa mobilnim telefonom i starim hp fotoaparatom). lepo je prebacivalo, a kad je stiglo do video klipa, pc se blokirao. cekao sam neko vreme i kad sam video da nema vajde, iskljucim fotoaparat, izvucem kabl i restartujem pc na dugme (ctrl, alt, del nisu reagovali).
nakon toga isprobam s5700, radi super, a sve sto sam snimio je tu. reko da probam opet da prebacim na pc. ponovim sve ispocetka, kad kompjuter ne prepoznaje s5700 kao removable dics (prvi put jeste). pojavljuje se ikona fotoaparata sa nazivom "digital still camera", ali kad na nju kliknem nema slika i klipova.kad idem na desni klik, get pictures, napise:the computer cannot detect camera or scaner, please make sure the divice is turned on and is properly connected to the computer. probao sam da izbrisem sve iz aparata, formatirao sam karticu ali je rezultat ivek isti. na kraju sam instalirao programe sa diska koji sam dobio, ali ni to ne pomaze. povezao sam s5700 sa tv-om, dobio sam sliku kao na veb kameri i mogao sam da gledam slike i klipove. u settings nisam nasao opciju gde se bira da li hocu usb, kameru ili nesto trece. i jos nesto (mozda je to i normalno), sve nove slike imaju broj koji je nastavak slika koje sam obrisao.imate li ideju sta je u pitanju ikako da resim problem. izvinite sto sam udavio ali reko da detaljno opisem problem.

pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: fuji s5500-problem sa gledenjem video klipova na racunaru

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9520 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.