Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

TCP komponente sa CommandHandler-ima

[es] :: Pascal / Delphi / Kylix :: TCP komponente sa CommandHandler-ima

[ Pregleda: 1875 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

obucina

Član broj: 38191
Poruke: 723

Jabber: obucina


+7 Profil

icon TCP komponente sa CommandHandler-ima19.05.2006. u 23:53 - pre 218 meseci
Da li postoji neka TCP komponenta slicna INDY-jevom TCP serveru sa CommandHandler-ima?
Zašto ne Indy - mislim da ne postoji lošije dokumentovan i konfuzniji paket komponenti.
 
Odgovor na temu

savkic
Igor Savkić

Moderator
Član broj: 92186
Poruke: 2739



+92 Profil

icon Re: TCP komponente sa CommandHandler-ima20.05.2006. u 06:25 - pre 218 meseci
> Da li postoji neka TCP komponenta slicna INDY-jevom TCP serveru sa CommandHandler-ima?
> Zašto ne Indy - mislim da ne postoji lošije dokumentovan i konfuzniji paket komponenti.

Alternative za koje ja znam su DXSock, ICS i Synapse.
 
Odgovor na temu

morlic
Milos Orlic
Beograd

Član broj: 6081
Poruke: 735
*.66.eunet.yu.



+1 Profil

icon Re: TCP komponente sa CommandHandler-ima20.05.2006. u 08:37 - pre 218 meseci
Indy ima neku dokumentaciju koju naplacuju (indy in depth.pdf). Ne znam dokle su trenutno dosli sa time, ali imam jednu raniju varijantu te knjige i dosta toga fali. Inace imam dosta dobro misljenje o Indy paketu. Da se pojavio koju godinu ranije bilo bi super. Ko je morao da radi sa onim starim komponentama za mrezu zna na sta mislim.
 
Odgovor na temu

obucina

Član broj: 38191
Poruke: 723

Jabber: obucina


+7 Profil

icon Re: TCP komponente sa CommandHandler-ima28.05.2006. u 01:13 - pre 218 meseci
Citat:
morlic: Indy ima neku dokumentaciju koju naplacuju (indy in depth.pdf). Ne znam dokle su trenutno dosli sa time, ali imam jednu raniju varijantu te knjige i dosta toga fali. Inace imam dosta dobro misljenje o Indy paketu. Da se pojavio koju godinu ranije bilo bi super. Ko je morao da radi sa onim starim komponentama za mrezu zna na sta mislim.


Imam Indy in deepth, neke dve verzije, i u njima nema nista sto covek ne bi sam provalio uz malo igranja sa komponentama. Dokumentacija im je stvarno ispod svakog nivoa. Komponenti ima dosta i odradjene su prilicno dobro (imaju svakakvih mogucnosti), ali nemam vise vremena kao nekad, da mogu da provodim dane i dane provaljujuci kako nesto radi. Treba mi dokumentacija.

 
Odgovor na temu

[es] :: Pascal / Delphi / Kylix :: TCP komponente sa CommandHandler-ima

[ Pregleda: 1875 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.