Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa restore image na serveru

[es] :: Windows mreže :: problem sa restore image na serveru

[ Pregleda: 1919 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gogi100
Goran Ljubic

Član broj: 40722
Poruke: 1064
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon problem sa restore image na serveru15.05.2006. u 07:47 - pre 217 meseci
napravio sam image particije pod Win2003 na kome se nalazi server,DNS server,DHCP server na starom hardu.Taj isti sam zamenio novim hardovima koje sam stavio u RAID1 i podigao sam takodje Win2003.Image sam pravio pomocu acronis true image server 8.0.Image sam proverio i on je ispravan.Na novim hardovima sam takodje instalirao acronis.Pokrenuo sam iz njega opciju Restore.Sve je proslo ok.Medjutim kada sam restartovao racunar pre samog logovanja izbacio mi je poruku lassas security acount ima problema i Domain controller se ne moze startovati.Predlaze mi da izaberem opciju logovanja iz safe moda da bih video event view-er i resio problem.To sam i pokusao ali kad sam pokusao da se ulogujem neprihvata mi administrator password.
Sta da radim da bih startovao Active directory i domain controller?
Hvala
 
Odgovor na temu

Dejan Djurovic
Deki bre
Kao Gorila u magli

Član broj: 92366
Poruke: 16
*.83.beocity.net.



Profil

icon Re: problem sa restore image na serveru21.05.2006. u 18:48 - pre 217 meseci
Hmm, sada bih mogao da ti dam predlog da odradis brutal force nad account/om i da udjes, ali to bi bilo malo glupo.
A da probas da taj hard disk na kome ti je server skines i prikljuchis na neki drugi rachunar, i onda pregledas te log fajlove.
Ovde su ti smesteni po default/u C:\WINDOWS\system32\config\DnsEvent.Evt na tom serveru.
Hocu ja, da izjavim nesto za dnevnik!
 
Odgovor na temu

gogi100
Goran Ljubic

Član broj: 40722
Poruke: 1064
212.200.27.*



+3 Profil

icon Re: problem sa restore image na serveru23.05.2006. u 18:14 - pre 217 meseci
mogu to da uradim i tako sto cu zakaciti stari hard na kome je takodje server. on ce videti particije novog harda na kome sam pokusao da restorujem image,videcu sta cu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: problem sa restore image na serveru

[ Pregleda: 1919 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.