Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Invalid Address For Write" Greška pri prženje DVD-a

[es] :: Multimedijalni uređaji :: "Invalid Address For Write" Greška pri prženje DVD-a

[ Pregleda: 2195 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

McKnight
Gordon Cindrić
Vinkovci

Član broj: 94745
Poruke: 39
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.knowledge-reactor.com


Profil

icon "Invalid Address For Write" Greška pri prženje DVD-a14.05.2006. u 16:34 - pre 217 meseci
Pozdrav,

evo pokušavam snimati najobičniji DVD image sa diska na DVD-R (prazni dvd-ovi su marke Samsugn Pleomax DVD-R 8X /120min/4.7GB) preko uređaja LG DVD-RW Drive (HL-DT-ST DVDRAM GSA-4165B) I stalno mi izbavuje grešku nazivom "Invalid Address For Write". Neznam stvarno šta bi moglo biti u pitanju jer CD-ove snima bez ikakvih problema. Prije ovog problema, snimao sam DVD-ove (samo DVD -) koristeći program Alcohol 120% i NERO Premium 7. Kad mi se pojavio problem, pokušam reinstalirati NERU i kad ga nakon de-instalacije pokušam ponovno instalirati, dođem do određenog stupnja instalacije i kad trebam pritisniti NEXT tipku jednostavno neće. Tipka ide gore-dolje 10 puta kako klikam po njoj i jednostavno neće ništa napraviti.

Evo u prilogu sam stavio error logove koje mi izbacuje pa eto ako je možda tko imao ovakav slučaj ili zna kako ga riješiti da mi pomogne. Hvala unaprijed!

Alcohol 120%


Copy to DVD
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: "Invalid Address For Write" Greška pri prženje DVD-a

[ Pregleda: 2195 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.