Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban savet oko kupovine kolor lasera

[es] :: Ostali hardver :: Potreban savet oko kupovine kolor lasera

[ Pregleda: 1947 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

m.petrovic
Milan Petrovic
Atina

Član broj: 41002
Poruke: 122
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Potreban savet oko kupovine kolor lasera11.05.2006. u 22:28 - pre 217 meseci


Skoro sam odlučio da dosadašnji ink-jet zamenim jednim kolor laserom. Baš sam dosta isčitao zadnjih nekoliko dana o lokalnoj ponudi, ali bi me zanimala neka praktična iskustva i preporuke ljudi koji već poseduju kolor lasere.

Ja sam uglavnom gledao HP modele; što zbog toga što manje više oduvek koristim HP štampače. što zbog toga što s vremena na vreme koristim usluge jedne digitalne štamparije koja štampa na Indigo mašinama (i kvalitetom štampe sam jako jako zadovoljan) pa verujem da bih na HP kolor laseru mogao dobiti sličan kvalitet/boje (za neku vrstu proof-a).
Kupio bih štampač do oko 650-700 EUR i tu se uklapa više HP-ovih modela, pa nisam siguran za koji bih se odlučio...

Unapred hvala.
Never argue with an idiot. They
will drag you down to their level, then
beat you with
experience.


Milan
Petrovic | Blog
 
Odgovor na temu

dendic
servisi ,odrzavanje
Mostar

Član broj: 10678
Poruke: 1856



+10 Profil

icon Re: Potreban savet oko kupovine kolor lasera14.05.2006. u 15:03 - pre 217 meseci
Uzmi HP2550,izmjena tonera kosta kao i stampac,uglavnom raspitaj se prvo puni li ko kolor tonere blizu tebe.Mozda prodjes jeftinije ako znaju promjeniti chip na toneru.Drum bi trebo mjenjati nakon 5000 strana,moze se prevariti duzim drzanjem prsta na zelenoj tipki kad ga upalis,a onda moze jos 2000 strana ,drum.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Potreban savet oko kupovine kolor lasera

[ Pregleda: 1947 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.