Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 21879 | Odgovora: 48 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

smurflander
Sasa Taskov
PHP Developer
Nis

Član broj: 97546
Poruke: 70
*.exe-net.net.



+22 Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu17.02.2007. u 23:01 - pre 209 meseci
Exe-net mi trenutno izgleda kao ozbiljni, ambiciozni, distribiter interneta u NIsu, kako bezicnog tako i kablovskog. Ja sam vec mesec dana na bezicnom 256/128 i konstantno skidam sa 30-32 kb sto je full download za tu vezu.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu10.05.2007. u 00:40 - pre 206 meseci
Respect za sbb, al kad zivis u kuci, pa uz to imas Jotel kablovsku (konkretno durlan)... Wireless je mama za bilo koji ADSL.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

bokili
Manager
Niš

Član broj: 11012
Poruke: 398
*.exe-net.net.



Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu10.05.2007. u 01:03 - pre 206 meseci
Dok se svuda u svetu prelazi sa ADSL-a na Wireless, samo kod nas ljudi misle da je ADSL bolji od Wireless-a :)

Naravno da je wireless mama za adsl.
 
Odgovor na temu

Zlokotlokrp
Nis

Član broj: 79351
Poruke: 85
*.exe-net.net.



Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu10.05.2007. u 12:36 - pre 206 meseci
Wireless je zakon. Jos kad pogodis pravog provajdera, ih cudo. A i mi u Nisu sada imamo i takovog. Zar ne bokili? :)
 
Odgovor na temu

bokili
Manager
Niš

Član broj: 11012
Poruke: 398
*.exe-net.net.



Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu25.05.2007. u 11:37 - pre 205 meseci
Nije lose za sad :)
 
Odgovor na temu

Dullex-Hacker

Član broj: 124164
Poruke: 16
82.208.210.*



Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu16.08.2007. u 20:26 - pre 203 meseci
Ja zivim u Svrljigu (mesto pored Nisa) i hteo sam da uznem ninet ali kad sam cuo kako se zale odmah sam uzeo medianis i veoma sam zadovoljan :) Imam trenutno paket 256/256 1400 din i skida brzinom od 30-32
 
Odgovor na temu

deycha

Član broj: 126722
Poruke: 34
*.ninet.co.yu.



Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu23.12.2007. u 00:03 - pre 198 meseci
Evo i ja napišem svoje iskustvo o ninetu, možda će koristiti nekom...
Dakle imam njihov wireless tačno 7 dana i za sada mi radi super, signal je odličan, iako živim na periferiji Niša, u Donjoj Vrežini. Uzeo sam ovo na godinu dana, 512 kb/s paket. Download mi je konstantno 60-65kbps, takođe torrenti idu zadovoljavajuće, meni su išli i do 40kbps. Nije bilo nikakvih prekida i jednostavno sam prezadovoljan za sad, nadam se da će tako ostati.
 
Odgovor na temu

mixapop
Krsta Krstic

Član broj: 39559
Poruke: 48
*.ninet.co.yu.



Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu24.12.2007. u 19:12 - pre 198 meseci
Citat:
deycha: Evo i ja napišem svoje iskustvo o ninetu, možda će koristiti nekom...
Dakle imam njihov wireless tačno 7 dana i za sada mi radi super, signal je odličan, iako živim na periferiji Niša, u Donjoj Vrežini. Uzeo sam ovo na godinu dana, 512 kb/s paket. Download mi je konstantno 60-65kbps, takođe torrenti idu zadovoljavajuće, meni su išli i do 40kbps. Nije bilo nikakvih prekida i jednostavno sam prezadovoljan za sad, nadam se da će tako ostati.


Bate svaka cast za reklamu... Torenti i NINET dva nespoiva pojma. Da ne pricam kako u proseku dva dana nedeljno ne funkcionishu. Svaki drugi wierless provajder ne moze da bude gori...
 
Odgovor na temu

session9
Anastasijevic Nemanja
nezaposlen
Nis

Član broj: 167339
Poruke: 5
*.ninet.co.yu.



Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu26.12.2007. u 02:24 - pre 198 meseci
Deyco,reci mi molim te kako su ti torenti isli do 40 kb/s???Meni u zivotu nisu isli vise od 12 kb/s!!!I to sam srecan kada bude 12.Ali neki zlatni prosek je 6 - 7 kb/s.Koristim azureus za skidanje.Mozes li da mi napises kako tebi uspeva da skine na toliko i da li ovi iz nineta nisu uveli neke zabrane na peer to peer?Moj internet "radi" na 768/384.
dixie
 
Odgovor na temu

maks319

Član broj: 152918
Poruke: 356
*.adsl-2.sezampro.yu.



+9 Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu02.01.2008. u 20:08 - pre 198 meseci
e imao sam ja ninet 2 meseca jul i avgust i lepo je bilo al brate skupo + me zaebavali za protok dok nisam shvatio da je los signal prema toj omnici gde mi bila okrenuta antena.pa lepo ja pocnem da se raspitujem nista nisam znao o wirelessu kad saznam sta je u onoj kutiji "AP"pa da ga ja ne kontrolisem pa poludim pa ih zovem da mi daju IP od mog AP uredjaja pa vidim da je signal los u njegovom web browseru.zatim okrenem ja antenu i uhvatim bolji signal za 7 procenata,jedva sam ih ubedio da se prebacim na drugu antenu da imam bolji net.i kad sam se prebacio bilo je ok isao mi ful protok i nije bilo zajebancija tog drugog meseca(avgusta).ali oni su olosi znaci pravi olosi.vise nisam kod njih sad sam u udruzenju netpeople www.niswireless.com i imam i net i mrezu i evo sad zima pa lepo radi sve.Ninet je los provajder jer kad nisu mene hteli da zakace na bolju omnicu nego sam ja sam morao da okrecem antenu i da proveravam signal eee odmah sam se otkacio od njih.koristio sam Home paket 512 kbps.nemam nista lepo da kazem o njima a i pricali su mi da ne gasim moj AP ni nocu mada ja sam ga off jer sto dzabe da radi u oni tropski letnji dani .
U pitanju je bio durlan mislim da sam sa ninet 5 na ninet3 ap i onda sam bio zadovoljan ali iz principa sam ih otkacio.pozz svima nislijama i srecna nova godina
Fujitsu 12LLCA
Fujitsu 12LLCC
Fujitsu 18LFCA
 
Odgovor na temu

galileo5

Član broj: 16101
Poruke: 72
*.ninet.co.yu.



Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu20.02.2008. u 21:29 - pre 196 meseci
Zna li ko kako otvoriti portove ?
Imam problema sa konektovanjem kroz bilo koji port i nijedan p2p program ne radi
...
 
Odgovor na temu

deycha

Član broj: 126722
Poruke: 34
*.ninet.co.yu.



Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu18.03.2008. u 18:20 - pre 195 meseci
auuu, moje mišljenje se kompletno promenilo o ninetu u ovih par meseci. Dakle stanje iz onog prošlog posta je trajalo najviše 15ak dana, a onda su počele muke... Svakih 3-4 dana internet nestane skroz. Nekad ga nema samo par sati, a jednom ga nije bilo 2 dana. Nemoguće je da internet sastavi pet dana da normalno radi, dakle ako 3-4 dana nije nestajao, eto iznenađenja, protok će se smanjiti. Ponekad se smanji na 50kb download(ako imaš puno sreće) a ponekad mu treba i po 30 sec. da otvori google. Mislim da sam u drugoj polovini februara nekih 10ak dana imao protok od 15-20kb!Takođe, torrenti i ostali sharing programi, da ne pričam, ništa ne radi....PS imam 512 kb paket.
Dakle moj zaključak ninet je s***** teško!
jao koliko se sad kajem, zašto nisam sačekao... zamislite, kod mene(donja vrežina) nije postojalo mogućnosti da se prijavim na adsl, dve godine sam pokušavao, i kad sam konačno odustao od toga i prijavio se na ninet i oni došli i namestili svu opremu, posle 3 DANA su me zvali iz telekoma i rekli da je moj adsl priključan spreman i da je mogu da priključim... pu jbm ti internetovsku sreću :)
 
Odgovor na temu

glackop
Le.

Član broj: 168452
Poruke: 1143
*.ninet.co.yu.



+26 Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu18.03.2008. u 22:02 - pre 195 meseci
Ja koristim bezicni kod Nineta oko tri meseca od toga samo tri puta je bilo kratkih prekida od 2-3 sata,i da nisam njihov korisnik poverovao bih u pojedine kritike i zalbe prema njima,ukratko zadovoljan sam njihovom dosadasnjom uslugom.
 
Odgovor na temu

mixson

Član broj: 188833
Poruke: 15
*.ninet.rs.



Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu24.07.2008. u 23:18 - pre 191 meseci
Ja koristim ninet oko 4 meseca i nisam zadovoljan,signal je dobar sve dok nezagrmi onda nastaju problemi jedva da postoji signal. I kad je dobar signal protok je veoma slab,imam paket od 512kb a skidami oko 25-30kb/s a ponekad spadne i do 15kb/s. Uzas!!!
 
Odgovor na temu

mixson

Član broj: 188833
Poruke: 15
*.ninet.rs.



Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu24.07.2008. u 23:25 - pre 191 meseci
Da li ima jos neko problem sa ninetom u Leskovcu. Meni bas slabo radi.
 
Odgovor na temu

glackop
Le.

Član broj: 168452
Poruke: 1143
*.ninet.rs.



+26 Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu25.07.2008. u 00:13 - pre 191 meseci
Pozovi tehnicku podrsku i iznesi im problem.
 
Odgovor na temu

mixson

Član broj: 188833
Poruke: 15
*.ninet.rs.



Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu30.07.2008. u 23:56 - pre 191 meseci
Ma ja mislim da im je slaba jeftina oprema a korisnika je previse i sistem je zagusen.I nije samo kod mene slab vec kod nekoliko korisnika.
 
Odgovor na temu

glackop
Le.

Član broj: 168452
Poruke: 1143
*.ninet.rs.



+26 Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu31.07.2008. u 22:53 - pre 191 meseci
Na AP gde sam ja ima oko 20 korisnika,a od toga desetak non stop nesto skidaju sa Raspidire,i druge njemu slicne,i kako onda da ne bude zagusenja?
 
Odgovor na temu

mixson

Član broj: 188833
Poruke: 15
*.ninet.rs.



Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu01.08.2008. u 21:41 - pre 191 meseci
Pa to ti kazem da je jaca oprema nebi bilo zaguesenja.
 
Odgovor na temu

mixson

Član broj: 188833
Poruke: 15
*.ninet.rs.



Profil

icon Re: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu02.08.2008. u 13:30 - pre 191 meseci
Ovako izgeda brzina koju sam izmerio od paketa 512kb/s: Download Speed: 69 kbps (8.6 KB/sec transfer rate)
Upload Speed: 98 kbps (12.3 KB/sec transfer rate)

 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Ninet u Nisu Kometari Iskustva Pohvale Zaljenje Sve na jednom mestu

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 21879 | Odgovora: 48 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.