Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Presnimavanje s VHS na DVD

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Presnimavanje s VHS na DVD

[ Pregleda: 6436 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Largo
Rijeka

Član broj: 84850
Poruke: 13
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Presnimavanje s VHS na DVD06.05.2006. u 10:11 - pre 218 meseci
Imam DVD rekorder LG RC7300. Kada pokušam presnimiti neki materijal s VHS kazete na DVD medij (radi se o DVD+R) uređaj najprije ponudi Inicijalizaciju diska bez dodatnih opcija, zatim obavim presnimavanje i na kraju Finalizaciju koja stvara Meni DVD-a. Problem je što nakon presnimavanja taj DVD ne mogu očitati na nijednom kompu jer se i WM Player i PowerDVD smrznu nako par sekundi. DVD mogu gledati jedino na nekim klasičnim DVD playerima a ne nekima ne mogu iz istog razloga. Zna li netko u čemu bi mogao biti problem?
 
Odgovor na temu

diving
Simonović Saša

Član broj: 95216
Poruke: 7
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Presnimavanje s VHS na DVD19.05.2006. u 00:44 - pre 218 meseci
Jednostavno prosto. Resenje svega toga je jos uvek nepouzdano prebacivanje i neusavrsena tehnologija takvih ONFLY uredja. Radim te poslove vec duzo vreme, i jedinog pouzdanog partnera u svemu tome vidim jedinstvenu i pre svega odlicnu obradu VHS na DVD JEDINO i SAMO uz pomoc racunara. Nisam za takve uredjaje. Probaj da preradis i nadogradis racunar sa nekom od kvalitetnijih TV Tjuner kartica, dobrim video uredjame za ocitavanje VHS kaseta, i sve ostalo ide samo i sigurno. Sam materijal prebacis u neki od programa za obradu DVD-a, ili montaze pre sameobrade DVD-a. Nakon svega toga narezes na CD i to nikako vecom brzinom od 4x a moze i manjom. Sve ovo na racunaru uz upotrebu odredjenih programa ti dozvoljava mnogo vecu kretivnost u izradi menija i samog izgleda gotovog DVD materijala. Moj predlog DVD LAB, Pinnacle Studio 9 (za jace masine i 10),a od TV tjuner kartica bilo koja koja u sebi ima softver POWER VCR II. Pozdrav !
 
Odgovor na temu

djekidjekson
dejan naumov
makedonija

Član broj: 147180
Poruke: 2
85.30.75.*



Profil

icon Re: Presnimavanje s VHS na DVD31.05.2007. u 22:19 - pre 205 meseci
mozes da presnimas na dvd rekorderom.
ako zelis preko pc moras imati program
djeki
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Presnimavanje s VHS na DVD

[ Pregleda: 6436 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.