Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Red Alert 2 (moze i Yuri's Revenge) u Multiplayer-u - HELP!!!

[es] :: Windows desktop :: Red Alert 2 (moze i Yuri's Revenge) u Multiplayer-u - HELP!!!

[ Pregleda: 6127 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

John Doe
BA-PG

Član broj: 5504
Poruke: 97
*.proxy.cg.yu



Profil

icon Red Alert 2 (moze i Yuri's Revenge) u Multiplayer-u - HELP!!!13.12.2002. u 15:01 - pre 259 meseci
Nikako ne mogu da umrezim racunare sa ovim igrama. Dakle pretpostavimo da ocu da igram u LAN-u. Zamolio bih svakoga ko je igrao u LAN-u (ako uopste ima toga) da mi objasni kako da se ovo igra u 2 ili vise igraca.

Dakle kada upalim jednu od igara i u glavnom meni-ju kliknem na Network ne desava se nista. Kada odem na Options>Network zateknem sledece:

---Lan-----------------------------------------------
IPX - Not Available

Socket Number
"xx.xx.xx.xx"

Destination Network
"xx.xx.xx.xx"

U ta polja vjerovatno nesto treba da se upise (ne lici mi na IP adresu) ali sta??? posto je format malo cudan xx.xx.xx.xx. Probao sam neke blef brojeve ali ni tada ne pomaze.

Ako iko zna nesto makar priblizno - HELP!!!
 
Odgovor na temu

sigma
Amir Zahirovic
Beograd

Član broj: 6371
Poruke: 41
*.248.EUnet.yu

ICQ: 178567850
Sajt: www.awteam.com


Profil

icon Re: Red Alert 2 (moze i Yuri's Revenge) u Multiplayer-u - HELP!!!14.12.2002. u 05:42 - pre 259 meseci
Verovatno da nemas te protokole instalirane, doinstaliraje te protokole (SPX/IPX) na svim masinama na kojima hoces da igras.
 
Odgovor na temu

John Doe
BA-PG

Član broj: 5504
Poruke: 97
*.proxy.cg.yu



Profil

icon Re: Red Alert 2 (moze i Yuri's Revenge) u Multiplayer-u - HELP!!!14.12.2002. u 10:00 - pre 259 meseci
To je to samo se pitam da li ce mnogo protokola praviti probleme...
 
Odgovor na temu

sigma
Amir Zahirovic
Beograd

Član broj: 6371
Poruke: 41
*.120.EUnet.yu

ICQ: 178567850
Sajt: www.awteam.com


Profil

icon Re: Red Alert 2 (moze i Yuri's Revenge) u Multiplayer-u - HELP!!!14.12.2002. u 23:37 - pre 259 meseci
Pazi vecina igara trazi SPX/IPX tako da ako ces da se igras to ti treba ali ako radis nesto ili ti treba neka stabilnost mreze onda sam ja za cisti TCP/IP sa sto manje netbiosa over tcp-a :))
 
Odgovor na temu

maksa
Marko Velickovic
Beograd

Član broj: 6782
Poruke: 6
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Red Alert 2 (moze i Yuri's Revenge) u Multiplayer-u - HELP!!!20.12.2002. u 03:37 - pre 259 meseci
Mene je nervirao isti problem jer nismo mogli da pikamo u lokalnoj mrezi ...

Srecom smo odgovor nasli na :

http://westwood.custhelp.com/c...F9zb3J0X2J5PWRmbHQmcF9wYWdlPTE*&p_li=

Inace, obavezno skini i instaliraj poslednji patch za igru.
Pozdrav,

Markoni...
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Red Alert 2 (moze i Yuri's Revenge) u Multiplayer-u - HELP!!!

[ Pregleda: 6127 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.