Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

DVD Rekorderi, kakvi su u praksi? vredi li to ?

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD Rekorderi, kakvi su u praksi? vredi li to ?
(Zaključana tema (lock), by lancia88)

[ Pregleda: 1985 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

grozda

Član broj: 738
Poruke: 510
*.cenis.org.yu.



+6 Profil

icon DVD Rekorderi, kakvi su u praksi? vredi li to ?30.04.2006. u 21:50 - pre 219 meseci
Cene polako padaju? Vredi li kupovati DVD rekoreder?

Vidim ima onih sa hard diskovima a i onih bez. Kako su se pokazali u praksi? Ima li mogucnosti da se deo sa reklamama izbaci dok se pregleda pa kasnije napr. tako snimi na DVD ... ili da doda deo, neka vrsta montaze na samom uredjaju bez prebacivanja na kompjuter?

Negde sam cuo da se ovi bez hard diskova mogu USB kablom prikaciti na kompjuter pa snimaju direktno na hard kompjutera. Kako to izgleda u praksi? Da li koriste hard kompjutera bas kao medijum ili je potreban dodatan softver za grabovanje ... ima li ko iskustva sa ovim.

I jos nesto cudi me da nekom nije palo na pamet da naprave rekoreder koji ce snimati i citati na flesh memoriju napr. Flash od 4 GB gde bi se komprimovalo automatski u DivX i stane nekih 6 filma ? A ako hoces da rezes ... prebacis na racunar pa narezes. Posto mi je VHS vise sluzio da snimim nesto privremeno dok ne pregledam ili nisam kuci vise bi mi odgovarala varijanta sa hard diskom bez DVD-a nego DVD bez Hard diska :)


(~ ~)( o o )(~ o)
-(_)---(_)---(_)-

 
0

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: DVD Rekorderi, kakvi su u praksi? vredi li to ?30.04.2006. u 21:56 - pre 219 meseci
Pozdrav,

ma nemoj se ustrucavati, slobodno procitaj sta je dosad vec napisano na ovu temu cak i pre negoli postavis pitanje, ustvari mi smo sve to i pisali vec dosad bas da bi se citalo a ne da bi ponovo otvarali temu za svakoga ko ne zeli da procita vec napisano vec da se njemu posebno odgovori.

Imas vec par tema o ovome, pogledaj tamo sta je napisano i videces sta je sve moguce a sta jos nije na rekorderima na domacem trzistu.
 
0

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD Rekorderi, kakvi su u praksi? vredi li to ?
(Zaključana tema (lock), by lancia88)

[ Pregleda: 1985 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.