Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koliko bi bila cena za jedan E-commerce sajt do 50 produkata?

[es] :: E-Poslovanje :: Koliko bi bila cena za jedan E-commerce sajt do 50 produkata?

[ Pregleda: 3583 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mikevecoss

Član broj: 91683
Poruke: 163
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Koliko bi bila cena za jedan E-commerce sajt do 50 produkata?28.04.2006. u 12:40 - pre 218 meseci
Pitanje broj 1:

Treba mi informacija od timova ili freelancer-a koji su radeli takve sajtove koliko u proseku naplacuju izradu e-commerce sajta sa SSL sertifikatom(thawte) do 50 a najvise 100 produkata.

Interesuju me iskustva pretezno za php/mysql ali nije problem i za asp tehnologiju.

Konkretno za trziste USA,Kanade,Skanidanvske zemlje-u prvom redu Norveska i V.Britanija.


Ciljna grupa su prodavnice manjeg i srednjeg obima poslovanja takozvane "small business" prodavnice.

Molim za odgovore samo osoba koji imaju iskustvo sa tim.

Pitanje broj 2:

Da li im naplacivati sve odjednom ili pak sa druge strane po meni vrlo uspesan model mesecnog naplacivanja po dogovorenoj sumi u ugovoru za period od 12,24 ili 36 meseci?


Pitam ovo jer zaista imam preveliki broj zahteva za izradom navedenih e-commerce sajtova.

Trenutno sto im naplacujem od 300-400 americkih dolara za navedene usluge a treba mi jedno nedelju dana da sve to stavim u funkciju.

Da li traziti vise ili je potraznja rezultat cene ili je pak rezultat sveopstog trzisnog trenda?

Hvala.
 
Odgovor na temu

Palete

Član broj: 132215
Poruke: 15
*.dial-up.dsl.siol.net.



Profil

icon Re: Koliko bi bila cena za jedan E-commerce sajt do 50 produkata?15.02.2007. u 09:16 - pre 208 meseci
Pogledaj ovde:


http://www.webyshop.com/index.php?p=price&lang=eng
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Koliko bi bila cena za jedan E-commerce sajt do 50 produkata?

[ Pregleda: 3583 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.