Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VB i portovi, opet

[es] :: Visual Basic 6 :: VB i portovi, opet

[ Pregleda: 3784 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sboublin

Član broj: 6745
Poruke: 3
*.tel.net.ba



Profil

icon VB i portovi, opet10.12.2002. u 20:14 - pre 260 meseci
Ne znam kako, ali trebao bi na serijski (ili paralelni port) prikljuciti napon 5V koji povremeno bude prekinut - prekid od 100 ms, a da u VB-u brojim te prekide. U svakom slucaju - Hvala !
 
Odgovor na temu

jc denton

Član broj: 2358
Poruke: 1705
*.ptt.yu



Profil

icon Re: VB i portovi, opet11.12.2002. u 00:20 - pre 260 meseci
Ajd' posto si nov da ti ne brisem post. Pretrazi forum, pisali smo o tome.
A, sto se tice dela oko elektronike, postavi pitanje na forumu elektronika, mozda neko zna. Optokapler. Razmisljaj o tome :)
fire, walk with me
 
Odgovor na temu

sboublin

Član broj: 6745
Poruke: 3
*.tel.net.ba



Profil

icon Re: VB i portovi, opet11.12.2002. u 02:02 - pre 260 meseci
Hvala Vam sto mi niste brisali post, ali stvarno ste ga trebali odmah brisati, Vi bi bili sretni, a ja sam ucinio tako uzasnu stvar pa upitao nesto sto je neko nekada prije pitao, a to se Vama sigurno nikada nigdje nije dogodilo niti ce se dogoditi. Rijesio sam problem nakon 4-5 sati ceprkanja po paralelnom portu i zahvaljujuci stranici ako nekome moze pomoci http://213.10.73.60/majosoft/vb/body_lpt_port.html i sad mi sve to radi. Hvala na dobrim namjerama!
 
Odgovor na temu

jc denton

Član broj: 2358
Poruke: 1705
*.ptt.yu



Profil

icon Re: VB i portovi, opet11.12.2002. u 12:53 - pre 259 meseci
Nije stvar u tome da li je to strasno ili ne. Nije meni tesko da obrisem i ceo topic.
Radi se o jednostavnijem pregledu problema ako na topicu na kome je vec pisano o tome nastavimo diskusiju. Ovako se gomilaju teme bez potrebe, a novim clanovima poput tebe bice teze da nadju ono sto ih interesuje na forumu.
Link koji si dao je veoma interesantan, izmedju ostalog.
fire, walk with me
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: VB i portovi, opet11.12.2002. u 16:57 - pre 259 meseci
Pa mozda je ipak dovoljno reci pisali smo o tome, pa celu temu obrisati za dva-tri dana.

A i nije bas toliki promet poruka ovde na VB forumu da ce smetati ako ostane tih par dana dok covek vidi odgovor.

Samo predlog :)

pozdrav

Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

jc denton

Član broj: 2358
Poruke: 1705
*.ptt.yu



Profil

icon Re: VB i portovi, opet11.12.2002. u 21:25 - pre 259 meseci
Ja obicno tako i radim.
Nije ovo bila pretnja, nego radi se o sledecem. Korisnika uputim na temu na kojoj se diskutuje o tom problemu, on vidi, pa nastavi diskusiju ne na toj temi nego na ovoj. Tako imamo dve teme koje obradjuju istu problematiku. Na to sam mislio.
fire, walk with me
 
Odgovor na temu

sboublin

Član broj: 6745
Poruke: 3
*.tel.net.ba



Profil

icon Re: VB i portovi, opet11.12.2002. u 22:06 - pre 259 meseci
hvala Degojsu na podrsci, a za jc dentona poruka: nisam ja ovo ni shvatio kao prijetnju (iako sam se poprilicno prepao), a nije vrijedno da se oko ovog raspravljamo, meni je bitno da sam stvar napravio, pozdravljam
 
Odgovor na temu

jc denton

Član broj: 2358
Poruke: 1705
*.ptt.yu



Profil

icon Re: VB i portovi, opet12.12.2002. u 03:03 - pre 259 meseci
Post nije ni bio upucen tebi nego degojsu.

Inace, prvi moj komentar u vezi tvog pitanja sam objasnio, a veruj, kada bi manje bilo ovakvih rasprava u prazno i nama moderatorima bi bilo lakse.

kraj.

fire, walk with me
 
Odgovor na temu

[es] :: Visual Basic 6 :: VB i portovi, opet

[ Pregleda: 3784 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.