Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Moram ponovo da pitam...

[es] :: Linux hardware :: Moram ponovo da pitam...

[ Pregleda: 1755 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pretorian
Vladimir Sekulic
Krupanj

Član broj: 78432
Poruke: 104
*.ptt.yu.



Profil

icon Moram ponovo da pitam...20.04.2006. u 16:14 - pre 218 meseci
Izvinjavam se svima koji će verovatno da komentarišu da je ovo spominjano već bezbroj puta, ali moram ponovo da pitam: Jel' postoji način da se HCF modem natera da radi "normalno" tj bez ograničenja. Crack koji sam pokušao namenjen za HSF, u upoutstvu piše da može da se pokuša krekovanje i HCF drajvera, sa -c atributom, to je prošlo do kraja, ali drajver onda nije hteo da radi, tj da se kompajlira. Drajveri inače rade kod mene sa ograničenjem na, i naravno sve je sporo i skoro neupotrebljivo. Da li je neko uspeo da natera Conexant HCF v90 modem da radi normalno? Neko je spominjao da ima neku verziju drajvera koji su neka ranija beta verzija iz perioda kada se nisu naplaćivali, i imao je link prema nečemu koji više ne radi.

Drugo pitanje je malo glupo: u KPPP pod naredbe modema, promenio sam jednu stvar pa to nije htelo da radi. Vratio sam kako je bilo ranije, ali je onda sve sto je bilo tamo nestalo, polja su prazna sad, i više ne može ni da se poveže (ne bira broj, nego KPPP samo nestane, kad se pritisnem dugme za konekciju). Jel' ima način da se vrati a da to nije reinstalacija Slackware-a.

Treće pitanje u vezi snimanja lozinki - ne znam sad tačno gde je, ali našao sam negde u /etc tekstualni dokument gde su bili zapisani i korisničko ime i lozinka koje sam snimio (smatrajući da je Linux znatno "pametniji" od Windows-a). Zar je moguće da su bili tu bez ikakve zaštite?

Bez potpisa
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux hardware :: Moram ponovo da pitam...

[ Pregleda: 1755 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.