Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kreiranje izvrsnog fajla (bat fajla) za izvrsavanje scriptova Oracle baze podataka

[es] :: Oracle :: Kreiranje izvrsnog fajla (bat fajla) za izvrsavanje scriptova Oracle baze podataka

[ Pregleda: 4180 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dragonm
Beograd

Član broj: 92156
Poruke: 3
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Kreiranje izvrsnog fajla (bat fajla) za izvrsavanje scriptova Oracle baze podataka19.04.2006. u 21:47 - pre 218 meseci
Zamolio bih nekoga da mi pomogne oko kreiranja bat fajla za izvrsavanje scriptova Oracle baze podataka ili da me uputi na neki od primera na Internetu. Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.voban.co.yu.



+73 Profil

icon Re: Kreiranje izvrsnog fajla (bat fajla) za izvrsavanje scriptova Oracle baze podataka20.04.2006. u 08:05 - pre 218 meseci
neki.bat:

plus80w tvoj_username/tvoj_password @program.sql parametar1 partametar2 ...


Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

dragonm
Beograd

Član broj: 92156
Poruke: 3
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Kreiranje izvrsnog fajla (bat fajla) za izvrsavanje scriptova Oracle baze podataka20.04.2006. u 10:12 - pre 218 meseci
Hvala na odgovoru.
Probao sam da kreiram bat fajl kako ste rekli i pokrenuo sam ga u okviru DOS-a ali sam dobio poruku da plus80w naredba nije prepoznata. Inace koristim Oracle 10 bazu i trenutno mogu da pokrecem aplikaciju nad bazom koju sam kreirao. Pokusao sam da ukljucim neke dodatne Oracle service ali dobijam istu poruku
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.eunet.yu.



+73 Profil

icon Re: Kreiranje izvrsnog fajla (bat fajla) za izvrsavanje scriptova Oracle baze podataka20.04.2006. u 13:48 - pre 218 meseci
Posto imam instaliran SQL*Plus 8 onda se tako zove, pronadji tvoju verziju i pozovi

Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

misk0
.: Lugano :. _.: CH :.

SuperModerator
Član broj: 634
Poruke: 2824
*.adsl.ticino.com.

ICQ: 46802502


+49 Profil

icon Re: Kreiranje izvrsnog fajla (bat fajla) za izvrsavanje scriptova Oracle baze podataka20.04.2006. u 17:09 - pre 218 meseci
Nadji izvrsni fajl i pokusaj pokrenuti skriptu u njegovom direktoriju. Moguce je da PATH varijabla ne obuhvaca i taj dir.

:: Nemoj se svadjati sa budalom, ljudi cesto nece primjetiti razliku ::
 
Odgovor na temu

dragonm
Beograd

Član broj: 92156
Poruke: 3
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Kreiranje izvrsnog fajla (bat fajla) za izvrsavanje scriptova Oracle baze podataka20.04.2006. u 18:58 - pre 218 meseci
Dobro je postavljena PATH promenjiva. Naziv programa je kod Oracla 10 sqlplus tako da sam uspeo da izvrsim skriptove pomocu bat fajla. Hvala!
 
Odgovor na temu

[es] :: Oracle :: Kreiranje izvrsnog fajla (bat fajla) za izvrsavanje scriptova Oracle baze podataka

[ Pregleda: 4180 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.