Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde se nalazi direktorijum u Firefox/u 1.5 u koji ovaj browser dovlači fajlove sa interneta?

[es] :: Browseri :: Gde se nalazi direktorijum u Firefox/u 1.5 u koji ovaj browser dovlači fajlove sa interneta?

[ Pregleda: 2701 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Gde se nalazi direktorijum u Firefox/u 1.5 u koji ovaj browser dovlači fajlove sa interneta?19.04.2006. u 20:59 - pre 219 meseci
Naime, ja neću da se Temporary Internet Files direktorijum nalazi nagde na C: jer mi to veoma smeta, a već sam prebacio lokaciju Explorer 6 direktorijuma na drugu particiju, G:\Internet Temp Files

Da li postoji način da ja u Firefox-u 1.5.02 izmestim ovaj direktorijum isto na G: kako mi Firefox ne bi gomilao fajlove na sistemskoj particiji? Ako ima načina, molio bih nekog da mi detaljno kaže kako to da uradim. Hvala.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

SashaNBG
Novi Beograd

Član broj: 70482
Poruke: 150
..AT.HighSpeedADSL.beotel.net.



Profil

icon Re: Gde se nalazi direktorijum u Firefox/u 1.5 u koji ovaj browser dovlači fajlove sa interneta?21.04.2006. u 15:36 - pre 219 meseci
Pogledaj u:

C:\Documents and Settings\TVOJE IME\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\tmptoz25.default\Cache

ali neces imati sta da vidis jer Firefox to pakuje djuture u nekoliko fajlova sto je mnogo bolje za sistem jer ne pravi fragmentaciju sa hiljadama fajlova kao glupi IE, ali zato ne mozes da vidis fajlove tek tako, nego samo iz Firefox-a. Mislim da ima i program za citanje tog cache-a ali to potrazi na netu.

A za prebacivanje FF kesha na drugo mesto, morao bi da se pozabavis ceprkanjem po Registry bazi, drugi nacin ne znam.


 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Gde se nalazi direktorijum u Firefox/u 1.5 u koji ovaj browser dovlači fajlove sa interneta?21.04.2006. u 17:41 - pre 219 meseci
Citat:
Kosta ******um Rex Persia: Da li postoji način da ja u Firefox-u 1.5.02 izmestim ovaj direktorijum isto na G: kako mi Firefox ne bi gomilao fajlove na sistemskoj particiji? Ako ima načina, molio bih nekog da mi detaljno kaže kako to da uradim. Hvala.
Ima mnogo načina, najjednostavnije je da u Firefoxu otkucaš about:config pa onda desnoklik, pa New String koji nazoveš browser.cache.disk.parent_directory i na kraju mu odrediš koji je to folder.
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Gde se nalazi direktorijum u Firefox/u 1.5 u koji ovaj browser dovlači fajlove sa interneta?

[ Pregleda: 2701 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.