Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem s AutoGK!

[es] :: Video kompresija :: Problem s AutoGK!

[ Pregleda: 2935 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan_HR

Član broj: 87291
Poruke: 142
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Problem s AutoGK!18.04.2006. u 16:10 - pre 219 meseci
Skinuo sam DVD sa DVD Decrypterom na hard i kad ga prabacujem u avi format pomoću AGK sve radi dobro ali samo kada postavim da mi izlazna veličina .avi datoteke bude 1CD iliti 700MB!
Kada postavim tu vrijednost na 2CD iliti 1400MB onda mi prebaci film ali ostanem bez zvuka! Postavke ne mjenjam i više ne znam šta da radim, a baš želim da bude na 2cd-a jer film traje 2h i želim što bolji kvalitet slike!!
Šta da radim jesam negdje profulo neku postavku, jel imo ko ovakih problema??
...trying to do my best...
 
Odgovor na temu

Ivan_HR

Član broj: 87291
Poruke: 142
*.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Problem s AutoGK!20.04.2006. u 21:47 - pre 219 meseci
I sta kazete niko nista ne zna ili nije vidio ovakav problem?? Volio bih vidjet barem neku reakciju??? hvala unaprijed
...trying to do my best...
 
Odgovor na temu

jagger
Miloš Aćimovac
Senior Web Developer
Xhibit d.o.o Banjaluka
Beograd - Banjaluka

Član broj: 172
Poruke: 422
*.vdial.verat.net.



+4 Profil

icon Re: Problem s AutoGK!20.04.2006. u 22:51 - pre 219 meseci
Moj savet ti je da batalis Auto GK. Dobra fora kod njega je sto moze da se stavi velicina izlaznog fajla i on ce posle 100 godina da kompresuje film na tu velicinu. Ali ako zelis odredjen kvalitet slike i tona (sto je po meni i sustina filma) tebi netreba da bude mera velicina izlaznog fajla. I kako su DVD mediji jeftini, bolje je rezati Divx filmove na DVD cime nemas 700MB ogranicenje.
Za to je po meni najbolji program Dr. DivX (tvorac DivX-a) jer kod njega odabir stepena kompresije vrsis preko profila koji su serifikovani (Handheld, Portable, Home Theater i High Def). Mozes i sam da napravis svoj profil (rezolucija, frejmovi, filteri...) a imas i opciju da kao u Auto GK velicina izlaznog fajla (npr. tri fajla od po 126MB)
Hedonista na kvadrat!
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.195.*



+3 Profil

icon Re: Problem s AutoGK!21.04.2006. u 15:43 - pre 219 meseci
Jedna od najboljih opcija je i korišćenje enkodera pod nazivom Xmpeg u kombinaciji sa xvid kodekom.
 
Odgovor na temu

AcaNDr
Dragan Acan
Backa Topola

Član broj: 44600
Poruke: 209
62.108.111.*

Sajt: www.divx-titlovi.com


Profil

icon Re: Problem s AutoGK!22.04.2006. u 13:42 - pre 219 meseci
Takav problem imam i ja.Čovek je pitao da li ima neko rešenje,a vi odmah kažete da taj program nevalja i da koristite neki drugi.To nije rešenje ako se čoveku radi sa tim programom kao i meni nek neko kaže šta je problem.
"I`m so fast,that last night i turnd off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark "
M.Ali
 
Odgovor na temu

jagger
Miloš Aćimovac
Senior Web Developer
Xhibit d.o.o Banjaluka
Beograd - Banjaluka

Član broj: 172
Poruke: 422
213.244.197.*



+4 Profil

icon Re: Problem s AutoGK!22.04.2006. u 22:37 - pre 219 meseci
Citat:
AcaNDr: Čovek je pitao da li ima neko rešenje,a vi odmah kažete da taj program nevalja i da koristite neki drugi.To nije rešenje ako se čoveku radi sa tim programom kao i meni nek neko kaže šta je problem.

Neznam za tebe ali meni je tip odgovora "taj i taj program je mnogo bolji i ima mnogo vise opcija" koristan odgovor
Zasto npr da insistras nad koriscenjem nekog npr Avi Splitera kad ti ljudi kazu da je za amatersku obradu video klipova VirtualDub zakon, i jos je za dz?
Uostalom ako bas hoce da resi problem sa AutoGK-om moze u nastavku i da napise pa ako neko zna odovor sigurno ce ga napisati.

[Ovu poruku je menjao jagger dana 22.04.2006. u 23:37 GMT+1]
Hedonista na kvadrat!
 
Odgovor na temu

AcaNDr
Dragan Acan
Backa Topola

Član broj: 44600
Poruke: 209
62.108.111.*

Sajt: www.divx-titlovi.com


Profil

icon Re: Problem s AutoGK!22.04.2006. u 23:09 - pre 219 meseci
Taj bi problem bilo dobro rešiti jer ja neću menjati AGK ni za koji program,pa ako neko zna šta je fazon i da li ima neka dodatna podešavanja nek kaže.

Kod mene ima zvuka,ali je veoma slab.
"I`m so fast,that last night i turnd off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark "
M.Ali
 
Odgovor na temu

Ivan_HR

Član broj: 87291
Poruke: 142
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: Problem s AutoGK!24.04.2006. u 11:29 - pre 219 meseci
Znači u principu niko ne zna u čemu je problem nego se valja prebacit na neki drugi program, a ne da mi se mijenjat nešta što mi je do sad valjalo!
Citat:
AcaNDr: Takav problem imam i ja.

Jel ti to tako na svim filmovima ili samo na nekom određenom da nemaš zvuka?
...trying to do my best...
 
Odgovor na temu

AcaNDr
Dragan Acan
Backa Topola

Član broj: 44600
Poruke: 209
62.108.111.*

Sajt: www.divx-titlovi.com


Profil

icon Re: Problem s AutoGK!24.04.2006. u 14:12 - pre 219 meseci
Imam ja zvuk,ali je jako slab,i to na većini filmova,a možda imam i rešenje.
Odeš na Advanced Options,Output Audio Type i tamo ti po defaultu stoji Auto,a ti probaj da stavis VBR MP3,kbps i izaberi 160.trebalo bi da upali,ja nisam probo.ali sam negde pročito na nekom drugom forumu.
"I`m so fast,that last night i turnd off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark "
M.Ali
 
Odgovor na temu

Ivan_HR

Član broj: 87291
Poruke: 142
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: Problem s AutoGK!25.04.2006. u 21:30 - pre 218 meseci
E probat ću pa javim jel bilo kakvih promjena! Hvala na konkretnom prijedlogu
...trying to do my best...
 
Odgovor na temu

AcaNDr
Dragan Acan
Backa Topola

Član broj: 44600
Poruke: 209
62.108.111.*

Sajt: www.divx-titlovi.com


Profil

icon Re: Problem s AutoGK!30.04.2006. u 11:07 - pre 218 meseci
i jesi probo?
"I`m so fast,that last night i turnd off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark "
M.Ali
 
Odgovor na temu

[es] :: Video kompresija :: Problem s AutoGK!

[ Pregleda: 2935 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.