Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Matlab 7 vs SP2 potrebna pomoc!!!!!

[es] :: Matematika :: Matlab 7 vs SP2 potrebna pomoc!!!!!

[ Pregleda: 2975 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

noisedaddy
novi sad

Član broj: 84363
Poruke: 6
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Matlab 7 vs SP2 potrebna pomoc!!!!!17.04.2006. u 21:10 - pre 219 meseci
Instalirao sam matlab 7 i imam win SP2 sa Sempron2500+ procesorom 256 ram memorije ...
Pri pokretanju matlaba , otvori se prozor stoji par sekundi dok se izvrsi inicijalizacija i onda se ugasi?!!!
Pokusao sam resenje ,prateci temu na forumu koja prati pokretanje matlaba , iskljucio firewall , deinstalirao matlabov web server , pokusao sam sa otvaranjem matlaba bez JVM-a("matlab -nojvm") i dalje nije hteo da se pokrene.
Nasao sam resenje na nekom forumu da treba da se promene sistemski parametri tj da se ubace iz matlab7\bin\win32
blas.dll koji prati odredjen procesor(kod mene postoje atlas_Athlon.dll , atlas_PII,atlas_PIII,atlas_P4) ubacio sam putanju i u Enviremental Parameters(My Computers\...) prema uputstvu i dalje ne radi...Sta sad da radim?!!!
Pokusao sam da pronadjem "atlas_Sempron.dll" netu ali ga nigde nema ...
Stvarno ne znam sta jos da radim vec tri dana pokusavam i trazim resenje na netu ali nista ne funkcionise...
Potrebna mi je pomoc.........
nd
 
Odgovor na temu

malada
mladen i
beograd

Član broj: 29411
Poruke: 238
*.dial.b92.net.



+1 Profil

icon Re: Matlab 7 vs SP2 potrebna pomoc!!!!!17.04.2006. u 23:01 - pre 219 meseci
Idi na njihov sajt i vidi imali sta o tvom problemu, ja sam imao problema sa matlab 6 vs pentium 4 i tamo je bio patch koji je rijesavao problem.
Reko mi tvoj brat da studiras za programatora!
 
Odgovor na temu

noisedaddy
novi sad

Član broj: 84363
Poruke: 6
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Matlab 7 vs SP2 potrebna pomoc!!!!!18.04.2006. u 16:29 - pre 219 meseci
Snasao sam se ...
Za sve one koji imaju problema sa pokretanjem kasnijih verzija matlaba 6.5 ili vise (jer vidim da je to veliki problem na razlicitim masinama) treba promeniti "System Variables" u My Computers/Properties/Advanced/Environment Variables/SystemVariables uneti u "Variable Name" BLAS_VERSION a ne imefajla.dll (ovako treba , velikim slovima) a u "variable value" tacnu putanju gde se nalazi dll fajl "atlas" ili "mkl" u zavisnosti od masine (AMD ili Intel).Za AMD postoji samo atlas_Athlon ali on radi za sve AMD-ove procesore.Postoji resenje na :

http://www.mathworks.com/suppo.../1-18QUC.html?solution=1-18QUC





---------------------------------
Blab-away for as little as 1�/min. Make PC-to-Phone Calls using Yahoo! Messenger with Voice.
--0-1460675826-1145374066=:77240
Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1
Content-Transfer-Encoding: 8bit

<br><br><b><i>malada &lt;[email protected]&gt;</i></b> wrote:<blockquote class="replbq" style="border-left: 2px solid rgb(16, 16, 255); margin-left: 5px; padding-left: 5px;"> Idi na njihov sajt i vidi imali sta o tvom problemu, ja sam imao problema sa matlab 6 vs pentium 4 i tamo je bio patch koji je rijesavao problem.<br><br>--<br>http://www.elitesecurity.org/p...r><br>Prijave/odjave: http://www.elitesecurity.org/p...e#172330<br><br>Ne menjajte sledece dve linije ukoliko odgovarate putem emaila!<br>esauth:172330:dcbffb386fb262d08ebcc1e78de16fbe<br>
nd
 
Odgovor na temu

[es] :: Matematika :: Matlab 7 vs SP2 potrebna pomoc!!!!!

[ Pregleda: 2975 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.