Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mIRC i konektovanje na BNC

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: mIRC i konektovanje na BNC

[ Pregleda: 3347 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Music Bar

Član broj: 65273
Poruke: 6
*.teol.net.



Profil

icon mIRC i konektovanje na BNC16.04.2006. u 20:35 - pre 219 meseci
Kada se konektujem na BNC, preko mIRC-a, koji se nalazi na serveru i na kanalu, ne pojavi mi se prozor od kanala na kom se nalazi BNC vec samo onaj glavni prozor Status i tu mi pise koliko je ljudi na kanalu itd, ali nema prozora od kanala. Onda moram da kucam /part pa da ponovo ulazim. Kako da ovo rijesim da mi se pojavljuje prozor od kanala?
 
Odgovor na temu

farmer
ns

Član broj: 81643
Poruke: 77
*.041net.co.yu.



Profil

icon Re: mIRC i konektovanje na BNC23.04.2006. u 11:09 - pre 219 meseci
meni se to desavalo sa linknet-om, reshio sam to tako shto sam uradio bquit, obriso server i dodao drugi konektovao se i sve je radilo ok. ispostavilo se da je problem bio nick i awnick.
vazno je i da postavish LEAVEQUIT na 0

probaj pa vidi.
 
Odgovor na temu

Man-Wolf
Mihailo Joksimovic
Beograd

Član broj: 17016
Poruke: 873
*.eunet.yu.



+13 Profil

icon Re: mIRC i konektovanje na BNC26.04.2006. u 14:57 - pre 218 meseci
Music bar - to ti je do neslaganja bnc-a i servera ...... Jer server ti salje RAW kodove u kojima je ispisana lista ljudi na kanalu itd itd, da netupim mnogo .... E sad, bnc to sacuva u odredjeni fajl i kad se ti opet konektujes on ti salje te kodove kao da ti ih je server poslao :-) E sad moguce je da se bnc nesto sjebe i neposalje ti komandu koju mirc prevede kao UDJI NA KANAL, a ostale kodove prevede i ischita ti listu user-a :D Kao sto ti je vec reko farmer, probaj da promenis nesto od tih podesavanja pa vidi :D I meni se to desavalo s' vremena na vreme :D Cist bug u BNC-u ;)
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: mIRC i konektovanje na BNC

[ Pregleda: 3347 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.