Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Internet Explorer 7 Beta 2 crashes

[es] :: Browseri :: Internet Explorer 7 Beta 2 crashes

[ Pregleda: 3425 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bokibre
Boris Kovacevic
Bgd

Član broj: 61870
Poruke: 98
*.ptt.yu.

Jabber: bokibre@gmail.com


Profil

icon Internet Explorer 7 Beta 2 crashes14.04.2006. u 20:05 - pre 219 meseci
Dakle instalirah taj ..beni IE7 aj da vidim kako to "cudo" izgleda i svide mi se interfejs al ne mogu da pogledam sta sve nudi jer malo malo i izbaci poznatu poruku SEND ERROR / DON'T SEND i to ne otvori do kraja prvu stranicu ili pri otvaranju novog taba al aj sto on trokira ionako koristim firefox nego sto mi puca microsoft outlook koji ne koristim samo ja vec i drugi korisnici ovog racunara instalacijom IE-a promenili su mi se fontovi u outlook-u ponavljam office-ovom pa da vidim da li neko ima ideju da se problem resi ili da se okanem IE7 obrisem ga i vratim IE6 al nek to bude poslednje!!!
Hvala unapred!!!
Pozdrav!!!
BRE!!!
 
Odgovor na temu

NexyBG SK
Nedeljko Cvetkovic
Serbia,Belgrade

Član broj: 91431
Poruke: 101
*.my-trion.net.

ICQ: 220880956


Profil

icon Re: Internet Explorer 7 Beta 2 crashes14.04.2006. u 20:27 - pre 219 meseci
Pazi da ti ne pukne i stari internet explorer jer se to cesto desava posle unintall-a
ipak je to beta 2!
i da moze da ti poremeti i sve sto je instalirano posle njega!!!!
 
Odgovor na temu

tantor
moonze-konza

Član broj: 6390
Poruke: 189
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Internet Explorer 7 Beta 2 crashes01.05.2006. u 18:15 - pre 218 meseci
kod mene je bas to, dakle, instalirao ie7 beta 2 ali neka verzija koja se ne instalira, nego moze da radi paralelno sa ie6, i sad, posto mi je taj ie7 nesto trokirao, ja uzmem po uputstvu sa tog sajta, da uradim uninstall ie7, tj samo izbrisem te fajlove/foldere koje je formirao ie7, zeleci da se vratim na stari dobri ie6. prvo sto mi se dogadjalo je da kad ukucam u adress bar neki sajt, otvara se novi ie blanc prozor ili mi se automatski otvara firefox prozor, koji mi je do tada bio instaliran. Uradim uninstall firefox-a, onda opet se pojavljuje samo blanc ie prozor, te nekako sredim da ie6 funkcionise kako treba uzpomoc TuneUp programa. Medjutim, sad mi ostaje problem kad hocu da podesim internet opcije na ie. Dakle, kliknem na Tools tab u ie prozoru i onda hocu internet options, onda mi kaze sledece:

``this operation has been cancelled due to restrictions in effect on this computer. Please contact your system administrator``

Posto sam vec usao kao administrator, pokusam da nadjem resenje preko googla, dakle sve moguce te ne znam npr. registry da brisem NoBrowserOption, dakle sve moguce sto sam uspeo da nadjem, pa do toga da instaliram regystry Mechanic opet nista. Cak sam video da taj problem ume da napravi i SpyBoot software,ali nemam i nisam ga imao instaliranog. Kaspersky 6.0 kaze da nema virusa, Windows defender takodje kaze da radi sve kako treba.........
Pokusao sam i da reinstaliram IE6, medjutim pri instalaciji mi kaze da vec imam noviju verziju ie i da je instaliranje prekinuto, dakle nije moguce.
Zaista sam listao kao kreten po google, i nista, i evo sad i vas pitam, znate li resenje ovog problema ako zelite da mi pomognete.
Odmah bi zamolio da mi ne pisete odgovore u smislu, predji na drugi browser, jer to znam i ja....zaista bih voleo da bas ovo resim.

btw. imam Win XP pro SP2

Hvala svim dobronamernim koji zele ili mogu pomoci, unapred.

Nikola
ko zna zna
ko ne zna 2
 
Odgovor na temu

Monsena
Malmö - Svedska

Član broj: 89570
Poruke: 8
*.3.cust.bredband2.com.



Profil

icon Re: Internet Explorer 7 Beta 2 crashes03.05.2006. u 09:07 - pre 218 meseci
IE7 brises preko kontrolpanela i opcije za brisanje programa, mora ti biti ukljucena opcija za pokazivanje update posto se ie7 nalazi tu. Tako je kod mene i ja sam tako radio, inace kod mene radi super. Vas dole zajebava posto vi vecinom imate slabe internet brzine. cao
 
Odgovor na temu

bokibre
Boris Kovacevic
Bgd

Član broj: 61870
Poruke: 98
*.ptt.yu.

Jabber: bokibre@gmail.com


Profil

icon Re: Internet Explorer 7 Beta 2 crashes03.05.2006. u 09:22 - pre 218 meseci
pa dobro ako ti mislis da je adsl 512kb/s slaba internet veza onda OK ja nisam imao problema da izbrisem sedmicu samo sam posle ubacio win cd i instalirao 6 sa sp koji je i bio pre!!!

Pozdrav!!

[Ovu poruku je menjao bokibre dana 03.05.2006. u 10:23 GMT+1]
BRE!!!
 
Odgovor na temu

bokibre
Boris Kovacevic
Bgd

Član broj: 61870
Poruke: 98
*.ptt.yu.

Jabber: bokibre@gmail.com


Profil

icon Re: Internet Explorer 7 Beta 2 crashes03.05.2006. u 12:46 - pre 218 meseci
Evo ponovo sam ga instalirao ali pre njega sam instalirao office 12 i sada radi ok a koliko ce tako videcemo

BRE!!!
 
Odgovor na temu

bokibre
Boris Kovacevic
Bgd

Član broj: 61870
Poruke: 98
*.ptt.yu.

Jabber: bokibre@gmail.com


Profil

icon Re: Internet Explorer 7 Beta 2 crashes03.05.2006. u 13:01 - pre 218 meseci
Pa i ne tako dugo jedno pet minuta al sam ga bas forsirao!!!
BRE!!!
 
Odgovor na temu

tantor
moonze-konza

Član broj: 6390
Poruke: 189
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Internet Explorer 7 Beta 2 crashes03.05.2006. u 13:52 - pre 218 meseci
ja nisam ni imao instaliran ie7, vec neka fora da rade paralelno i 6-ica i 7-ica. Pri pokusaju da instaliram ie6 (reinstaliram) preko win sajta, izadje mi prozor sa porukom da ne mogu to da uradim jer imam noviju verziju ie instaliranu........Verujem da kad bih imao licencni win da bih mogao da reinstaliram ie6 koji me zeza sada......ali nemam. Bar sam naucio nesto, beta vise nikad!

Jel ima neko ideju sta ja tu mogu da uradim, sem reinstalacije celog win xp?

pozzz
ko zna zna
ko ne zna 2
 
Odgovor na temu

bokibre
Boris Kovacevic
Bgd

Član broj: 61870
Poruke: 98
*.ptt.yu.

Jabber: bokibre@gmail.com


Profil

icon Re: Internet Explorer 7 Beta 2 crashes03.05.2006. u 14:08 - pre 218 meseci
pa ja mislim da sam ubacio win cd i odabrao da se instalira explorer iz add/remove ali windows komponente!!!!????
BRE!!!
 
Odgovor na temu

tantor
moonze-konza

Član broj: 6390
Poruke: 189
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Internet Explorer 7 Beta 2 crashes03.05.2006. u 14:35 - pre 218 meseci
kapiram sta si uradio. to bi meni resilo sve probleme,ali kad nemam licencirani win, niti bilo kakav na cd-u.
ko zna zna
ko ne zna 2
 
Odgovor na temu

bokibre
Boris Kovacevic
Bgd

Član broj: 61870
Poruke: 98
*.ptt.yu.

Jabber: bokibre@gmail.com


Profil

icon Re: Internet Explorer 7 Beta 2 crashes03.05.2006. u 15:33 - pre 218 meseci
probaj sa ovim mozda ti pomogne

http://www.9down.com/downloads.php?fileid=319
BRE!!!
 
Odgovor na temu

NexyBG SK
Nedeljko Cvetkovic
Serbia,Belgrade

Član broj: 91431
Poruke: 101
*.my-trion.net.

ICQ: 220880956


Profil

icon Re: Internet Explorer 7 Beta 2 crashes08.05.2006. u 00:01 - pre 218 meseci
pre svega pozdrav svima !
ako nista ne pomaze ... hehe uvek postoji drugi izbor tu su mozilla ,netscape,opera itd itd ....
a postoji format c: pa opet jovo nanovo i sacekajte vistu pa onda jurisajte na ie 7 ....
-pozdrav svima
-ps - nisam imao nameru nikog da uvredim i ja sam se jednom zezao sa tom beta 2 ie sedmicom !!!!
pozdrav jos jednom svima !!!!
 
Odgovor na temu

tantor
moonze-konza

Član broj: 6390
Poruke: 189
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Internet Explorer 7 Beta 2 crashes08.05.2006. u 17:55 - pre 218 meseci
nista nije uspelo sem reinstalacije windowsa. morao sam to da uradim ne samo zbog ove stvari, pocelo je lagano sve da zeza. sada sve radi kao podmazano
ko zna zna
ko ne zna 2
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Internet Explorer 7 Beta 2 crashes

[ Pregleda: 3425 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.