Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

dmxready sktipte nece da mi rade

[es] :: Web aplikacije :: dmxready sktipte nece da mi rade

[ Pregleda: 1579 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

evo

Član broj: 12004
Poruke: 74
80.65.93.*



Profil

icon dmxready sktipte nece da mi rade06.04.2006. u 10:35 - pre 219 meseci
preko torrenta skinuo dmxready set skripti za dinamicki web. Skripte su u ASP-u na acces bazi. U paketu dodze oko 20 skriptica i cini mi se da su jako korisne (news manager, faq, pretraga itd... super) ehhh

Sad sve one mogu raditi kao posebna aplikacija, ali isto tako se mogu importovati u CMS (site chassis manager) da se prijkazuju opcija u gl. menu npr. NEWS...

Ehhh sad... cini mi se da je stvar poprilicno jednostavna, ali ipak kada kazem ukljucujem neku od aplikacija u menu jednostavno se ne pojavi iako je inastalirana.
Istu stvar sam probavao na online demo skripti preko njihovoh sajta www.dmxready.com i tamo je radilo ono sto kod mene lokalno nece. Isto tako sam probavao i podici skriptu negdje na internet i napraviti isto (ukljucivanje neke aplikacije u menu) ali nista...

Ehh sad posto pretpostavljam da se vas puno nije susretalo sa ovim problemom i da vas puno nije uopste probalo ove skripte ja sam na server postavio te skrtipte pa ako neko ima vremena neka izvoli i proba bas da vidim jel ce se isti problem desavati i njemu tj. dali ce taj neko iznaci rjesenje.

Skripte tj. web aplicajie su po 50-600$ pa se nadam da cu nekome mnogo pomoci...

evo linka za preuzimanje...

http://shock.buonarte.com/DMXReady_Scripts_Complete.rar

unaprijed zahvaljujem na pomoci i odvojenom vremenu!
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: dmxready sktipte nece da mi rade

[ Pregleda: 1579 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.