Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prodaja domena zajedno sa sajtom

[es] :: Hosting :: Domeni :: Prodaja domena zajedno sa sajtom

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 12600 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Andrej Čvoro

Član broj: 10151
Poruke: 848
195.252.91.*



+2 Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom24.04.2006. u 20:01 - pre 219 meseci
Citat:
Ljudi rekli da sajt vredi 50e a ti pocetnu cenu "odfikario" na 100e. Procitaj poruke na prvoj strani ove teme.


Ovakav site vredi mozda i vise, to je samo moja dobra volja sto ga tek tako poklanjam.



Citat:
Sta ti je pirocanac... Zainteresovan za sve, samo da ne stavi ruku u dzep...


Izgleda da je tako... Dok sam prodavao forum nisam dobio ni jednu jedinu ponudu, a kada sam rekao da poklanjam forum, u roku od 24h sam primio 5-6 privatnih poruka sa ponudama...

Citat:
@Andrej Cvoro: TI SI NA REDU


Moracete da sacekate par dana dok regulisem neke stvari sa clanovima i hostingom.



Citat:
2 Zasto bih investirao u forum kada bih za tih 100-200e mogao da napravim neki komercijalni sajt


Da li je bas tako? I sa forumom u koji je ulozeno dosta truda moze se dosta zaraditi... Administrator jednog foruma zaradjuje oko 10000$ mesecno sa Google AdSense.

Citat:
To bi bilo isto kao da neki od Administratora placa Gojku 100e zato sto mu pomaze u vodjenju foruma.
Za tih 100e mogu i sam da napravim forum a za sto bih ga pravio kada on ne donosi nikakvu dobit.


Brate, nije to isto. Znaci ja ne nudim admin poziciju na forumu, vec kompletan site i domen! Posle toga ti mozes da radis sa njim sta hoces, site je potpuno vas (na vasem hostu).

Citat:
Predlazem da obojica u jednom postu sumirate zasto mislite da biste bas vi trebali da dobijete sajt a da zatim Andrej Čvoro odluci kome ce i da li ce uopste ikome dati forum.


Mislim da bi to bilo OK.


Pozdrav




 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom24.04.2006. u 20:06 - pre 219 meseci
@WawaHOO!: Napravi forum, registruj dobar domen, neka bude koliko toliko clanova, redovne posete, i onda mi pokloni to, jer sam dobar covek i prvi sam te pitao. Jel moze tako?
P.S. Vic sam cuo pre par sati, tako da si malo zakasnio.
@Andrej Čvoro: Ako mislis da od tog foruma mozes da napravis neke pare, sto ga onda prodajes? 'Ajde sada malo i da ti ubijem cenu.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

Andrej Čvoro

Član broj: 10151
Poruke: 848
195.252.91.*



+2 Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom24.04.2006. u 20:24 - pre 219 meseci
Citat:
Ako mislis da od tog foruma mozes da napravis neke pare, sto ga onda prodajes?


Zasto je to bitno?
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom24.04.2006. u 20:26 - pre 219 meseci
Pa rekao sam ti - obaram cenu tvog sajta.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom24.04.2006. u 20:50 - pre 219 meseci
U redu prijatelji, posto se ceo dan ovde dopisujemo umesto da radimo nesto pametno ja odustajem od "POKLONA" . "Izvinite" sto sam Vam oduzimao vreme. Nadam se da ste sada zadovoljni i da cete moci lakse da odlucite.

@Frane: Srecno majstore
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom24.04.2006. u 20:52 - pre 219 meseci
Citat:
Sta ti je pirocanac... Zainteresovan za sve, samo da ne stavi ruku u dzep...


Citat:
Izgleda da je tako... Dok sam prodavao forum nisam dobio ni jednu jedinu ponudu, a kada sam rekao da poklanjam forum, u roku od 24h sam primio 5-6 privatnih poruka sa ponudama...


To je mozda zato sto niko nece da baca pare u "reku"

Citat:
VRider: Pa rekao sam ti - obaram cenu tvog sajta.


Hoces li vise odluciti a cijoj si strani

---------
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom24.04.2006. u 20:56 - pre 219 meseci
Nisam ja na bilo cijoj strani. Covek treba da bude placen, ali, ni forum ne vredi milione. Ja sam realan.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom24.04.2006. u 21:01 - pre 219 meseci
Citat:
Andrej Čvoro: Ovakav site vredi mozda i vise, to je samo moja dobra volja sto ga tek tako poklanjam.

Roba vredi tacno onoliko koliko je kupac spreman da plati :)

Realno, tvoj domen i sajt kostaju oko 10-tak dolara (no hard feelings), prosto samo ime apsolutno nema nikakvu vrednost, a ~50 uniques dnevno i nije za neki respect...

Medjutim, ukoliko neko hoce da razradi sajt bas za ciljnu grupu slicnu posetiocima tvog foruma/sajta (naravno, podrazumeva se YU govorno podrucje, takvi su ti i posetioci), onda je vrlo moguce da i nije problem da calne ~100 evrica da u startu moze da ocekuje 1500-2000 uniques mesecno... sto da ne. Primera radi, da treba klijentu da razvijem neki forum/community sajt, obavezno bih isao na varijantu postojeceg domena i sajta sa nekakvim trafficom, jer za stotinjak evrica startujem sa 2000 uniques mesecno sto nije los dil.

Citat:
WawaHOO!: 2 Zasto bih investirao u forum kada bih za tih 100-200e mogao da napravim neki komercijalni sajt

Evo, upravo sam ti objasnio zasto...
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom24.04.2006. u 21:09 - pre 218 meseci
Kako je pocelo sa ovim "poklonom" cini mi se ga Andrej nece "prodati" ni za dzabe
 
Odgovor na temu

Andrej Čvoro

Član broj: 10151
Poruke: 848
195.252.91.*



+2 Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom24.04.2006. u 21:55 - pre 218 meseci
Ma necu ni da ga prodajem ni da ga poklanjam, jednostavno cu da ga obrisem... Mislim, boccio, 10-ak dolara? Ma daaaj, sama registracija domena kosta 15$
 
Odgovor na temu

Frane Marinković
MNGR & Technical Support Dept.,
Get-Host.net Group
Hrvatska

Član broj: 23984
Poruke: 513
*.adsl.net.t-com.hr.

Jabber: frane.marinkovic@elitesecurity.org
Sajt: get-host.net


+1 Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom24.04.2006. u 22:06 - pre 218 meseci
Citat:
Andrej Čvoro: Ma necu ni da ga prodajem ni da ga poklanjam, jednostavno cu da ga obrisem... Mislim, boccio, 10-ak dolara? Ma daaaj, sama registracija domena kosta 15$


ma gdje si to regovao domen za 15$, reci mi da tamo nikad nebi slucajno u gluhoj noci punoj dosade zalutao!
Pa na forumu ovde je cak bilo i domeni po 2 baksa, a ti 15 bakseva za domen, pa max je doslo, ali max. pazi jedno 10 baksi za domen
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom24.04.2006. u 22:09 - pre 218 meseci
Prvo si ga prodavao, pa poklanjao, sada ga brises...

Izgleda da je POKLON bio samo blef da se ljudi navuku...


Mozda je ovo razlog zasto hoces da forum prodas..poklonis...ili sta vec:

Citat:
Ovim putem bih hteo da se, u moje i u Jovanovo ime, izvinim svim clanovima foruma zbog ove malo neslane prvoaprilske sale. Prvo je bila zamisao da "hakujemo" AndForum, i da to ostane do ponoci 1. aprila... Kasnije je ideja malo razradjena... preterali smo Nista od onog napisanog (za sifre i sl.) nije tacno, zao mi je sto su neki poverovali u te "optuzbe". Oni koji me znaju uzivo su svesni toga da ja nikad ne bih zloupotrebljavao ovaj polozaj i "krao" lozinke drugih clanova... Ovaj splet je doziveo vrhunac kada je jedan od clanova poslao zalbu eHostu misleci da mi stvarno krademo lozinke... Zao mi je zbog ovoga, nadam se da nece biti mnogo negativnih posledica i da nam eHost nalog nece biti obrisan... Nece se ponoviti

Pozdrav


Adresa: http://www.andforum.net/index.php?topic=655.0

A ovo sto se tice brisanja ne razumem zasto, ja sam odustao od "kolaca", Frane je verovatno jos zaintresovan,daj ga njemu. Mi smo bili jedini "kandidati".

P.S Mislim da je to brisanje jos jedno blefiranje

--------
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom24.04.2006. u 22:15 - pre 218 meseci
E, moj Andrej... Ne samo da ces im dati forum za DZ, nego ces im jos i dugovati. "Puno vam hvala sto hocete da ga uzmete."
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

Andrej Čvoro

Član broj: 10151
Poruke: 848
195.252.91.*



+2 Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom24.04.2006. u 22:39 - pre 218 meseci
@VRider Jebi ga, ovo sto se WawaHOO! tripuje... Stvarno no comment... Necu nikom ni da dajem, znaci nemam vise vremena da vodim forum i imam dobre volje nekom da ga poklonim i onda dodje neki iskompleskirani da ne kazem sta i krene da trazi u cemu je fora i sta to hocu da im podvalim... Izgleda da smo toliko propao narod da vise niko ne veruje ni u sta, svi su nesto paranoicni... Jebi ga... Hvala svima na "ponudama", zaboravite na free domen i sajt... WawaHOO!, o'ladi malo covece...


Pozdrav
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom25.04.2006. u 13:05 - pre 218 meseci
Citat:
Andrej Čvoro:Izgleda da smo toliko propao narod da vise niko ne veruje ni u sta, svi su nesto paranoicni... Jebi ga... Hvala svima na "ponudama", zaboravite na free domen i sajt...

Zao mi je sto si se razocarao, ali tako je... Sajtovi su vrlo "kvarljiva" roba, i ako nemas nesto sto zaista vredi, bolje da zatvoris nego prodas u bescenje. Ja razumem tvoje razocarenje, radio si, stvarao forum, sirio ga, trudio se oko toga, i onda ti dodje neki "boccio" i kaze "ma sine, to vredi 20 lardo". Naravno da ces da popizdis, jer dosta truda stoji iza toga, ali shvati - takvo je trziste sajtova i domena, i tu pomoci nema!
Citat:
Andrej Čvoro: Mislim, boccio, 10-ak dolara? Ma daaaj, sama registracija domena kosta 15$

Ko sto rekoh... .net domen se na WildWest registratima moze uzeti za $8.95, jos ako imas neki deal za discount, moze i za ispod $8. Druga stvar, ja sam vidjao ljude kako prodaju BULK pakete domena, po 100 njih za 70-80 dolara... polovna roba, jebiga :)
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom25.04.2006. u 13:22 - pre 218 meseci
Ja glasam da ga obrises.To bi izgleda bilo najbolje jer vise ni sam ne znas sta hoces.Prvo se javimo ja i Frane da nam das, ti se razmisljas ?KOME? , ja odustanem i ti sad hoces da ga brises.Pa obrisi ga, nece niko da te moli ni zasta...

P.S Pokloni ga nekoj humanitarnoj organizaciji
 
Odgovor na temu

Frane Marinković
MNGR & Technical Support Dept.,
Get-Host.net Group
Hrvatska

Član broj: 23984
Poruke: 513
*.adsl.net.t-com.hr.

Jabber: frane.marinkovic@elitesecurity.org
Sajt: get-host.net


+1 Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom25.04.2006. u 14:33 - pre 218 meseci
ima onaj jedan site koji plača ako usmjeris sav promet na njih, idi na webmajstori.net u kategoriju zarada na netu ili tako neko s*****, ček sad ču da nađem.........................................
nakon 5 min.....
evo ti site:
http://webmajstori.net/katalog/zarada/
ovo zadnje:
http://www.webmajstori.net/katalog/izlaz.php?k=5&i=1
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom02.05.2006. u 18:55 - pre 218 meseci
Sta bi??
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom02.05.2006. u 21:50 - pre 218 meseci
Propala investicija
 
Odgovor na temu

Andrej Čvoro

Član broj: 10151
Poruke: 848
195.252.89.*



+2 Profil

icon Re: Prodaja domena zajedno sa sajtom04.05.2006. u 10:53 - pre 218 meseci
Kakva investicija?
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Domeni :: Prodaja domena zajedno sa sajtom

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 12600 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.