Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

telekom podigao cene...

[es] :: ISP :: telekom podigao cene...

[ Pregleda: 4932 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

Član broj: 187
Poruke: 1780
*.tehnicom.net

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon telekom podigao cene...17.07.2001. u 03:00 - pre 276 meseci
NAJNOVIJA POVECANJA CENE TELEKOMA TRANSPORTA INTERNETA OD GRANICE DO ISP-a, VEC JE PRIMORAO NEKE ISP-OVE DA SE ODREKNU KVALITETNOG SPOLJNOG LINKA TE DA ISTI KUPE OD TELEKOMA.
pikanterija: NOC intrernet okosnice Telokoma radi svakim radnim danom od 7-15h vikendom i drzavnim praznicima ne rade ;(
I dragi korisnici usluga telefon u periodu od 15-17h i nocu otkucava impuls svakih 2 minuta. Alal Vam racun!
www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
Odgovor na temu

Dusan Marjanovic
Consultant, SAS
Beograd

Član broj: 59
Poruke: 1290
*.ptt.yu

Jabber: dusanm@gmail.com
ICQ: 84621598
Sajt: marjanovic.net


+6 Profil

icon Re: telekom podigao cene...17.07.2001. u 10:27 - pre 276 meseci
Aaaaa? pa oni stvarno nisu normalni ako je to istina bre...za to treba jedan strajk da se digne
VMware VCP/Microsoft MCSE 2003/HP ASE
 
Odgovor na temu

Darko Pipic
Darko Pipic
B e o g r a d

Član broj: 93
Poruke: 880
*.227.EUnet.yu

Sajt: www.kontrol-inzenjering.c..


Profil

icon Re: telekom podigao cene...17.07.2001. u 13:57 - pre 276 meseci
Nemoj da pricas, nije sve jedan impuls ?????
Life is a game - play to win
irc.elitesecurity.org #es
darnik.com
 
Odgovor na temu

Boris

Član broj: 82
Poruke: 450

ICQ: 100801505


+2 Profil

icon Re: telekom podigao cene...17.07.2001. u 14:17 - pre 276 meseci
Ako ja iz Loznice zovem Beograd(tacnije veratov servis 0119819) kako mi odkucava impulse od 9 uvece? I koliko kosta 1 impuls????
[::b0ris::]
 
Odgovor na temu

Reljam
Relja Markovic
San Francisco

Član broj: 531
Poruke: 1793
*.dialup.mindspring.com



+18 Profil

icon Re: telekom podigao cene...17.07.2001. u 19:12 - pre 276 meseci
Cekaj, hocete da se digne kvalitet usluga, a necete da placate vise? Ne razumem. :)
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: telekom podigao cene...17.07.2001. u 19:22 - pre 276 meseci
Pa cena je vec previsoka, a usluge daleko ispod svetskog nivoa.
Zar ne treba prvo to da se izjednaci, pa onda da dizu cene srazmerno sa kvalitetom usluga?

Ili ja gresim, mozda to tako ne ide u stvarnom zivotu :))
 
Odgovor na temu

Reljam
Relja Markovic
San Francisco

Član broj: 531
Poruke: 1793
*.dialup.mindspring.com



+18 Profil

icon Re: telekom podigao cene...17.07.2001. u 19:35 - pre 276 meseci
Moja najveca zamerka telekomu je to sto su ekstremno lezerni i tamo gde imaju objektivne uslove da urade nesto (recimo podrska, tonsko biranje, itd). Ali nekako mi se cini da ce sada morati da se nadoknadi to sto se 10 godina nije ulagalo u telefonsku infrastrukturu (koja je i pre 10 godina bila manje od idealne) i da se to mora platiti. A da su cene usluga skuplje nego u ostalim zemljama, nisam bas siguran, a pogotovu ne lokalnih razgovora koji su veoma jeftini kod nas.
 
Odgovor na temu

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

Član broj: 187
Poruke: 1780
*.tehnicom.net

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon Re: telekom podigao cene...17.07.2001. u 19:49 - pre 276 meseci
Citat:
Reljam je napisao:
Moja najveca zamerka telekomu je to sto su ekstremno lezerni i tamo gde imaju objektivne uslove da urade nesto (recimo podrska, tonsko biranje, itd). Ali nekako mi se cini da ce sada morati da se nadoknadi to sto se 10 godina nije ulagalo u telefonsku infrastrukturu (koja je i pre 10 godina bila manje od idealne) i da se to mora platiti. A da su cene usluga skuplje nego u ostalim zemljama, nisam bas siguran, a pogotovu ne lokalnih razgovora koji su veoma jeftini kod nas.

Reljam je isto kao i jos par nickova covek iz IT strukture
Dobrodosao na IT forume...
Kad domacinstvo mora da plati 1500 -3000 din za samo tel racun mnogo je u odnosu na plate... Prvo neka digne Telekom kvalitet pa da poveca cene, 10 godina su samo krcmili profit i zajebavali se a sad zele da ih mi finansiramo. NE MOZE!!!
Jedan covek iz telekoma mi rece... a sto se ne dogovorite da jedan dan svi u isto vreme ne dignete slusalicu i krenete da zovete....
Prema tome i za telekom ima leka
Pogotovu, sto smo se ispraksirali zadnjih 10 godina sa svim vidovima gradjanske akcije, nece vise niko da nas ZAJEBAVA

www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
Odgovor na temu

Reljam
Relja Markovic
San Francisco

Član broj: 531
Poruke: 1793
*.dialup.mindspring.com



+18 Profil

icon Re: telekom podigao cene...17.07.2001. u 19:58 - pre 276 meseci
Citat:
torbica je napisao:
Reljam je isto kao i jos par nickova covek iz IT strukture
Dobrodosao na IT forume...
Kad domacinstvo mora da plati 1500 -3000 din za samo tel racun mnogo je u odnosu na plate... Prvo neka digne Telekom kvalitet pa da poveca cene, 10 godina su samo krcmili profit i zajebavali se a sad zele da ih mi finansiramo. NE MOZE!!!
Jedan covek iz telekoma mi rece... a sto se ne dogovorite da jedan dan svi u isto vreme ne dignete slusalicu i krenete da zovete....
Prema tome i za telekom ima leka
Pogotovu, sto smo se ispraksirali zadnjih 10 godina sa svim vidovima gradjanske akcije, nece vise niko da nas ZAJEBAVA


Hehehe, jos me niko do sada nije nazvao covekom iz IT strukture, ali dobro, ima vremena za sve, sto si odmah poceo da se vredjas

Sada ozbiljno: problem je kokoska ili jaje. Da li prvo treba nadoknaditi 10 godina ili prvo treba dati ljudima DSL pa onda cekati da se to otplati? Ako hocemo odmah da dignemo standard usluga onda treba da prodamo telekom (skroz) nekome ko ima para to da nam pruzi, i onda eventualno da uvedemo jos jedan telekom, konkurencije radi. A ako necemo da ga prodajemo onda treba da cutimo i odplacujemo zadnjih 10 godina i da se pitamo ko nam je kriv.
 
Odgovor na temu

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

Član broj: 187
Poruke: 1780
*.tehnicom.net

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon Re: telekom podigao cene...17.07.2001. u 22:23 - pre 276 meseci
Citat:
Reljam je napisao:
Citat:
torbica je napisao:
Reljam je isto kao i jos par nickova covek iz IT strukture :)
Dobrodosao na IT forume...
Kad domacinstvo mora da plati 1500 -3000 din za samo tel racun mnogo je u odnosu na plate... Prvo neka digne Telekom kvalitet pa da poveca cene, 10 godina su samo krcmili profit i zajebavali se a sad zele da ih mi finansiramo. NE MOZE!!!
Jedan covek iz telekoma mi rece... a sto se ne dogovorite da jedan dan svi u isto vreme ne dignete slusalicu i krenete da zovete....
Prema tome i za telekom ima leka ;)
Pogotovu, sto smo se ispraksirali zadnjih 10 godina sa svim vidovima gradjanske akcije, nece vise niko da nas ZAJEBAVA ;)


Hehehe, jos me niko do sada nije nazvao covekom iz IT strukture, ali dobro, ima vremena za sve, sto si odmah poceo da se vredjas ;)

Sada ozbiljno: problem je kokoska ili jaje. Da li prvo treba nadoknaditi 10 godina ili prvo treba dati ljudima DSL pa onda cekati da se to otplati? Ako hocemo odmah da dignemo standard usluga onda treba da prodamo telekom (skroz) nekome ko ima para to da nam pruzi, i onda eventualno da uvedemo jos jedan telekom, konkurencije radi. A ako necemo da ga prodajemo onda treba da cutimo i odplacujemo zadnjih 10 godina i da se pitamo ko nam je kriv.

Uvek postoji prvi put... Ima resenje, ukinuti monopol i omuguciti firmama koje imaju pare da investiraju... Uostalom ima resenje i za Telekom, posto ionako nije ni za sta poslati ga u lividaciju i onda strani partner nema vise monopol jer nema ni telekoma ;)

www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
Odgovor na temu

m r v a

Član broj: 8
Poruke: 1843
*.yubc.net



Profil

icon Re: telekom podigao cene...17.07.2001. u 23:16 - pre 276 meseci
Citat:
torbica je napisao:
Jedan covek iz telekoma mi rece... a sto se ne dogovorite da jedan dan svi u isto vreme ne dignete slusalicu i krenete da zovete....
Prema tome i za telekom ima leka ;)



hehe, jel' to ono ... sakupi 5 nagradjuje C-market ....
salim se ....
nego ...
nie to losa ideja ....
svako da nadje po 10 ljudi, koji ce da nadju drugih 10, itd.....itd .......
i paf L;))
 
Odgovor na temu

Boris

Član broj: 82
Poruke: 450

ICQ: 100801505


+2 Profil

icon Re: telekom podigao cene...18.07.2001. u 17:30 - pre 276 meseci
aloooooooooooooo!!!!!!!!! Odgovorite!
[::b0ris::]
 
Odgovor na temu

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

Član broj: 187
Poruke: 1780
*.tehnicom.net

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon Re: telekom podigao cene...19.07.2001. u 04:45 - pre 276 meseci
Citat:
Boris je napisao:
aloooooooooooooo!!!!!!!!! Odgovorite!

prvo nemoj da se deres, drugo nazovi verat 0113065334

www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: telekom podigao cene...

[ Pregleda: 4932 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.