Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li neko koristi usluge KDS Bežanija?

[es] :: ISP :: Da li neko koristi usluge KDS Bežanija?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8619 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Da li neko koristi usluge KDS Bežanija?29.04.2006. u 18:09 - pre 219 meseci
Citat:
veseliz: E, da, pise i to da je vlasnik KDS-a "JOTEL" d.o.o. - P.J. Beograd.
Da li neko zna ko su ovi? Juče su kod moje sestre promenjeni programi i danas su videli da piše da nisu više kod SBB već kod Jotela. Čitam da i u potpuno suprotnom kraju grada preuzimaju SBB korisnike pa bih da se malo informišem, ko zna čije ću kanale da zateknem sledećih dana. Kažu i da ima info da im zainteresovani za kablovski internet pošalju mail pa me zanima i šta mogu da ponude. Jedino što o njima može da se nađe je broj na žutim stranama gde su predstavljeni kao građevinska firma. :(
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Da li neko koristi usluge KDS Bežanija?01.05.2006. u 03:36 - pre 219 meseci
Citat:
Čitam da i u potpuno suprotnom kraju grada preuzimaju SBB korisnike


U kom to delu grada preuzimaju SBB korisnike i kako to može neko tek tako da "preuzme" bez pitanja korisnika?
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Da li neko koristi usluge KDS Bežanija?01.05.2006. u 11:33 - pre 219 meseci
Sestra je u Durlanu i samo su pre neko jutro zatekli promešane programe, sada ih ima više i deluje da je bolji izbor. Ne koriste Internet pa im nije mnogo važno. Kolegu sa Bubnja su takođe pre neki dan prebacili na Jotel a čitam po forumima još neke slične prijave. Neko veče sam čuo da su napravili dil pa kao Jotel uzima jednu stranu Nišave a daje svoje instalacije u Beogradu (koje su na većoj ceni) ali koliko vidim, ovo mi ne liči na takvu priču, ne bi me čudilo da sve preuzmu.
Eh, kod nas se i mnogo veće stvari uzimaju bez pitanja.

[Ovu poruku je menjao calexx dana 01.05.2006. u 12:35 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Da li neko koristi usluge KDS Bežanija?01.05.2006. u 13:44 - pre 219 meseci
Pa koliko sam shvatio iz raznoraznih postova jotel uzima durlan, pantalej i bubanj.
E sad ja nešto tu ne kapiram šta je sa internetom, pa ne mogu valjda ljudima tek dako da ugase internet iako je već plaćen!?
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Da li neko koristi usluge KDS Bežanija?01.05.2006. u 20:24 - pre 219 meseci
Ako je tako, onda je OK, nisam u igri. Ne znam za Internet, vidim da preporučuju da se uzme neka paketna varijanta do prelaza a posle kako će ... Možda su im slali mejlove da ih na vreme upoznaju sa novostima. U svakom slučaju ne bih voleo da mi Internet zavisi od neke građevinske firme koja ni sajt nema a ovo sada mi radi bez greške.
 
Odgovor na temu

marko63

Član broj: 58184
Poruke: 28
212.200.146.*



+1 Profil

icon Re: Da li neko koristi usluge KDS Bežanija?09.05.2006. u 13:39 - pre 218 meseci
eto taman sam ih iskritikovao kad su me preuzeli ovi sa Radius Vektora.


Eto propade tema da ih malo blatimo :))
 
Odgovor na temu

milnen
Nis

Član broj: 73950
Poruke: 332
*.rcub.bg.ac.yu.



+5 Profil

icon Re: Da li neko koristi usluge KDS Bežanija?02.06.2006. u 21:35 - pre 217 meseci
Sto se tice interneta kod Jotela u Nisu, trenutno kupuju opremu. Zaposlili su jednog mog drugara koji treba da bude administrator. Medjutim, jos nista nezna o detaljima oko interneta.
 
Odgovor na temu

mkele
Beograd

Član broj: 15940
Poruke: 24
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Da li neko koristi usluge KDS Bežanija?05.06.2006. u 03:59 - pre 217 meseci
Veseliz zgrabi to dok mozes.

Ja sam bio na dial up-u do pre nedelju dana.
Najstarija centrala u gradu 400*** - Djeram. Znaci svaki 5-6 put se ukacim na 28000 ostalo - nista.

Bajao sam sa ortakom za wireless, nista nismo nasli iako ih ima dosta (ISP-a), jer sam u velikoj rupi.

O ADSL-u sam mogao samo da sanjam. U februaru 2005 su rekli: Bice do kraja marta digitalna centrala. Do danas ih nema.

Satelit nisam postavljao, ali pretpostavljam da ni tu ne bih nista uradio jer mora neki ugao da se namesti. Iz moje rupe mogu samo pod 900 da namestim.

Tek kad su 'kablasi' dosli mogao sam da odahnem.

Zato ti je moj savet da uvedes taj KDS, ako nemas alternativu.
Na Bezaniji je KDS PTT, za tog Jotela nisam cuo.
Ako PTT ozbiljno krene u uvodjenje kabla u Srbiju (citaj: ulozi pare), postace jak konkurent SBB.
Mislim da neces imati problema da se prebacis na nekog drugog naknadno.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Da li neko koristi usluge KDS Bežanija?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8619 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.