Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SONY DVP-NS32-postupak menjanja firmware?

[es] :: Multimedijalni uređaji :: SONY DVP-NS32-postupak menjanja firmware?

[ Pregleda: 4599 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bnnds

Član broj: 66622
Poruke: 73
*.internet.krstarica.net.



Profil

icon SONY DVP-NS32-postupak menjanja firmware?23.03.2006. u 14:23 - pre 220 meseci
Dali neko zna da mi kaze ili posalje uputstvo za ubacivanje firmware za gore spomenuti dvd.Treba mi uputstvo na nasem jeziku
Unapred zahvalan svima.
 
Odgovor na temu

mistiq
BiH

Član broj: 88331
Poruke: 13
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: SONY DVP-NS32-postupak menjanja firmware?25.03.2006. u 10:59 - pre 219 meseci
Skini firmware sa ove stranice:

http://support.sony-europe.com...p?m=DVP-NS32&f=fw&l=en

Ovaj file SNEEC900.bin spržiš na prazan cd i finaliziraš ga. Na tom cd- ti nesmije biti ništa drugo, znači samo ovaj file.
Sprži ga sa malom brzinom snimanja maksimalno 8x.

Ugasi player pa stisni 1, 2, 3, pa ga upali. Izbacit će ti verziju firmware-a na ekran. najvjerovatnije 1.90 ili 2.14


Ubaci snimljeni cd u player i stisni play. Pojavit će ti se na ekranu "upgrade file detected" pa ispod njega
"press play to start". Kad ti se ovo pojavi pritisni play i tad će ti se pojaviti "COPYING FILE." pričekaj malo i player će
izbaciti disk. izvadi disk ali nemoj vraćati ladicu nazad. neka stoji otvorena.Tada će ti se pojaviti poruka na ekranu. "UPGRADING"
Pričekaj 3 do 4 minute i u tom vremenu nemoj dirati player ni vraćati ladicu ni bilo šta pokušavati sa playerom.
Nakon 3 do 4 minute player će sam vratiti ladicu i tvoj player je nadograđen. Sada imaš novi firmware i nove mogućnosti. Uživaj.
 
Odgovor na temu

D.i M.e
Milan Dinić
Veliki Šiljegovac

Član broj: 20553
Poruke: 709
*.beobug.com.

Sajt: www.milandinic.com


+2 Profil

icon Re: SONY DVP-NS32-postupak menjanja firmware?05.07.2006. u 21:34 - pre 216 meseci
A jel može da se nareže na cd-rw da bih kasnije mogao da ga iskoristim?
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: SONY DVP-NS32-postupak menjanja firmware?

[ Pregleda: 4599 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.