Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SONY CMD-J70

[es] :: GSM - upotreba :: SONY CMD-J70

[ Pregleda: 4305 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rooby
Robert Sijan
Prijedor

Član broj: 5364
Poruke: 12
*.wireless.blic.net

ICQ: 98813620


Profil

icon SONY CMD-J7022.11.2002. u 19:34 - pre 260 meseci
Zna li iko neki free server da se mogu slati wallpaer-ovi i ringtonovi za sony cmd-j70??? Ako znate, please, saljite...

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Bartman
Beograd

Član broj: 4467
Poruke: 400
*.drenik.net



Profil

icon Re: SONY CMD-J7001.12.2002. u 11:58 - pre 260 meseci
Najbolji sajt za Sony wallpapers je http://stig.interdon.net/cgi-bin/pa/album.pl , i tu imas oko 600 raznih wallpaper-a (sport, muzika, automobili ....), ali moras imati data kabl da bi ih ubacio u fon ! Korisni sajtovi za Sony J70 su i :
http://www.liquid2k.com/cmdfiles/ ,
http://phill.unx.nu/sonycmdj70/ i
http://www.r00t.host,sk/ (najbolji).
Probao sam da aktiviram Monitor Mode bez kabla kako je opisno u r00t-ovom sajtu, ali nece da funkcionise. Naime trazi se da imam IMSI kod kartice od 15 cifara, i on je navodno na poledjini kartice. Na poledjini moje 063 kartice je 17-tocifreni broj, i kada njega stavim to ne funkcionise. Nameravam vrlo brzo da uzmem data kabl i onda cu taj problem resiti zasigurno. Ako neko ima ideju kako da resim ovaj problem u medjuvremenu neka kaze !
Sto se tice melodija koliko sam cuo, a mislim da sam procito i ovde negde na forumu one ne mogu da se ubacuju cak i kada imas kabl, vec samo mozes da snimis 3 melodije ( sto je sasvim OK )!
Sto se tice samog telefona, imao sam Nokiu 3210 pre njega i bio sam pomalo skeptican pre mesc i kusur dana kada sam uzimao Sony J70, ali sada mislim da sam napravio odlican potez. Fon je strava, ima ogromni imenik ( 500 mesta (3-5 telefona po mestu)- dovoljno za ceo zivot ), dobar mu je prijem, a zvuk mu je kristalno cist, a i zvono mu je polifono. Za razliku od svih Nokia iz serije 3xxx ima POP3/SMTP e-mail klijenta, a ima i HTML browser ( kod mog provajdera na radi ali kod Beotela, PTT-a i jos nekih i to funkcionise ), a i meni je veoma jednostavan za snalazenje kao i software. Baterija mu traje od 3 do 7 dana (u zvisnosti od razgovor i gasenj nocu ) a ima i odlican podsetnik sa kalendarom i sto je mene odusevilo ima i svetski sat koji pokazuje vreme bilo gde u svetu sto je super za ljude koji cesto putuju u inostranstvo. U kolima moze da se ukljucui i loudspeker tako da moze da funkcionise i bez handsfree-a.
Mana mu je sto nema GPRS jer ovi iz Mobtela pricaju da ce i to biti kod nas tokom sledece godine, sto ne moze da se namesti da staje vise od 10 SMS poruka u telefonsku memoriju ( koja je ogromna ), alarm koji ne radi ako je telefon ugasen i vibracija koja je dosta slaba (zvucnik vibrira jer fon nem vibro motor) tako da se vibracija tesko moze osetiti ako je telefon van dzepa na pantalonama. Sve ostalo je na nivou. Jedini problem koji sam imao sa njim je sto mi se par puta ugasio sam od sebe i to jednom 3 puta u roku od 6 sati, a kada ga upalim onda radi. Mislim da je to zbog baterije, jer sam ga tog dan bas truckao, pa je baterija skoro ispala iz lezista. Kada sam je namestio kako treba vise me nije zezao.
Znam da sam izasao van okvira posta ali mislim da nije lose da se cuje ova komentar. Na kraju da kazem :
Ako planirate kupovinu novog telefona do 150 eura ( u Madjrskoj mu se cena kece oko 110 eura, i to kodiran na pri pejdu sa 15 eura kredita za razgovor ), ovaj telefon je pun pogodak jer ima gomilu korisnih funkcij i nudi mnogo vise od Nokinih modela koji u zadnje vreme podbacuju u ponudi funkcija ( nijedan njen fon iz serije 3xxx nema e-mail klijenta niti HTML browser ). Izgleda jedino novo sto nudi Nokia kod serije 3xxx su igrice koje se skidaju sa Wap-a, sto je krajnja glupost, jer ko hoce da se igra bolje za tu lovu neka kupi Sony Play Station i gomilu CD-ova pa neka se igra do mile volje.

Pozdrav

Aye caramba !!!
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: SONY CMD-J70

[ Pregleda: 4305 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.