Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Skripta za otkrivanje OS - za Forum

[es] :: Web aplikacije :: Skripta za otkrivanje OS - za Forum

[ Pregleda: 1800 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Korisničko ime
Sanel Muhamedagić
Cazin, BiH

Član broj: 88682
Poruke: 9
*.dlp199.bih.net.ba.

Sajt: www.bhprogrameri.com


Profil

icon Skripta za otkrivanje OS - za Forum19.03.2006. u 14:22 - pre 220 meseci
Predpostavljam da u samom nazivu teme niste shvatili moj problem. Imam IPB Forum i mogućnost na kompletno editovanje Foruma. Potreban mi je code koji sadrži i ES. Naime, treba mi da postavim na Forum skriptu koja će svojom, naravno, fleksibilnošću oktiriti koji OS koriste članovi Foruma. Mislim da ste me shvatili dovoljno, da bi mi uspjeli pomoći. Hvala unaprijed.
Email adresa mora biti prava! Password će Vam biti poslat na ovu adresu radi provere.
 
Odgovor na temu

random
Vladimir Vrzić
Beograd

Član broj: 85
Poruke: 3866
*.eunet.yu.

Sajt: www.last.fm/user/vrza


+4 Profil

icon Re: Skripta za otkrivanje OS - za Forum19.03.2006. u 20:07 - pre 220 meseci
Potrebno je da parsiraš UserAgent string iz zahteva koji browser šalje. Kako ćeš to uraditi, zavisi od programskog jezika koji koristiš. Ako ne znaš da programiraš, možeš lako na webu da nađeš i gotov kod, poput ovog u PHP-u.
int rand(void);

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.

Upali lampicu — koristi Jabber!
 
Odgovor na temu

Korisničko ime
Sanel Muhamedagić
Cazin, BiH

Član broj: 88682
Poruke: 9
*.dlp134.bih.net.ba.

Sajt: www.bhprogrameri.com


Profil

icon Re: Skripta za otkrivanje OS - za Forum21.03.2006. u 23:03 - pre 220 meseci
Zahvaljujem na linku. Skoro dođem do vrhunca, no nešto ne šljaka kako treba.. i.. već oko toga se vrtim par dana i ništa, pa da si spasim korisno vrijeme, odličih da ovdje postavim temu.
Email adresa mora biti prava! Password će Vam biti poslat na ovu adresu radi provere.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Skripta za otkrivanje OS - za Forum

[ Pregleda: 1800 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.