Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Malo oko zvucne kartice, i nacina pakovanja oem, retail...

[es] :: Ostali hardver :: Malo oko zvucne kartice, i nacina pakovanja oem, retail...

[ Pregleda: 2552 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Djomloun
Mladjan Jovanovic
Bgd

Član broj: 3604
Poruke: 984
*.vdial.verat.net.

ICQ: 158628304
Sajt: blogoye.org/djomlouns


Profil

icon Malo oko zvucne kartice, i nacina pakovanja oem, retail...09.03.2006. u 21:19 - pre 220 meseci
Kupio sam nedavno zvucnike (AL MX5021 2.1) i sada bih da pazarim neku pristojnu
zvucnu karticu (uglavnom za slusanje muzike/filmovi, nikakav recording i sl.). Ono
sto sam gledo su uglavnom SB modeli Audigly (btw kako se ovo cita, da se ne
izblamiram :-), i koliko vidim ima raznih modela SE, LS, 2 Value...e sada pored
konfuzije sto ne znam koji model da uzmem, zbunjuju me svi ovi nacini pakovanja,
koliko vidim ima full pack, oem pack, bulk, retail, pa ako neko moze da razjasni u
cemu je razlika? Prvenestveno me interesuje da li ima neke razlike u drajverima i u
kvalitetu zvuka izmedju pakovanja. Takodje ako neko ima neku preporuku za muzicku karticu, cena do nekih 40 evra, neka kaze slobodno ;>

Pozdrav Mladjan.

Josx dok sam bio klinac baba me je uchila da ne jedem zxut sneg, citamo se na mojoj svasxtari lnk: http://blogoye.org/djomlouns/

ZM0501 :)


//napustio [es]...
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Malo oko zvucne kartice, i nacina pakovanja oem, retail...09.03.2006. u 23:55 - pre 220 meseci
Citat:
Djomloun: Prvenestveno me interesuje da li ima neke razlike u drajverima i u kvalitetu zvuka izmedju pakovanja.

Nema. Jedino biras hoces upakovano sa masnicom ili bez.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Djomloun
Mladjan Jovanovic
Bgd

Član broj: 3604
Poruke: 984
*.vdial.verat.net.

ICQ: 158628304
Sajt: blogoye.org/djomlouns


Profil

icon Re: Malo oko zvucne kartice, i nacina pakovanja oem, retail...10.03.2006. u 00:02 - pre 220 meseci
Pa to me najvise interesovalo, da li propratni softwear sluzi i da `pegla` zvuk, ili je za recording i ostala smaranja, sto meni uopste ne treba.
A koja je najjeftinija varijanta, retail? a najskuplja oem?


/EDIT:greska u kucanju txt.

[Ovu poruku je menjao Djomloun dana 10.03.2006. u 01:04 GMT+1]
Josx dok sam bio klinac baba me je uchila da ne jedem zxut sneg, citamo se na mojoj svasxtari lnk: http://blogoye.org/djomlouns/

ZM0501 :)


//napustio [es]...
 
Odgovor na temu

uad
Beograd

Član broj: 79792
Poruke: 59
..njuel.bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Malo oko zvucne kartice, i nacina pakovanja oem, retail...10.03.2006. u 13:43 - pre 220 meseci
Bulk ti je najjeftinija varijanta, kartica u kesici sa cd-om.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Malo oko zvucne kartice, i nacina pakovanja oem, retail...

[ Pregleda: 2552 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.