Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako najbrze do stotinjak slicica iz jednog wmv clipa?

[es] :: Video softver :: Kako najbrze do stotinjak slicica iz jednog wmv clipa?

[ Pregleda: 3223 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MileG

Član broj: 28981
Poruke: 997



+7 Profil

icon Kako najbrze do stotinjak slicica iz jednog wmv clipa?09.03.2006. u 08:40 - pre 220 meseci
Kako da izvucem stotine slicica iz jednog movie clipa? Znaci treba mi neki programcic koji ce da vadi svaki recimo peti frame iz tog clipa ili najbolje iz svih clipova u datom folderu :o) da je free ili da se moze prevesti u free :o) do sad sam to radio sa premiereom al mi je sporo jer mi treba jako puno slicica iz malog clipa.
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.cust.panline.net.



+3 Profil

icon Re: Kako najbrze do stotinjak slicica iz jednog wmv clipa?09.03.2006. u 14:02 - pre 220 meseci
Možeš u Premiere-u da eksportuješ sekvencu slika pa posle da odabereš one koje ti trebaju. Ili da klip pustiš u npr. BS player-u pa da u toku reprodukcije i u momentu koju sliku želiš pritiskaš na tastaturi tipku za Capture frame ...
 
Odgovor na temu

Accuphase
Germany

Član broj: 2006
Poruke: 78
*.dip.t-dialin.net.



Profil

icon Re: Kako najbrze do stotinjak slicica iz jednog wmv clipa?13.03.2006. u 08:11 - pre 220 meseci
Image Grabber, možeš mu zadati količinu i veličinu sličica koje hoćeš da eksportuješ, radi jako brzo. Pogledaj attachment dole desno.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

The Razza
The Razza
Whitetown

Član broj: 92144
Poruke: 197
*.inffo.net.

Sajt: www.draza.co.nr


Profil

icon Re: Kako najbrze do stotinjak slicica iz jednog wmv clipa?02.05.2006. u 00:21 - pre 218 meseci
Otvoris film u MV2 player-u, kliknes desnim klikom na film izaberes Strip Creator (ili Comic Creator) i tu podesis od kog do kog frejma da ti skida slike i u kom intervalu frejmova, kao i velicinu slike. Kad to zavrsis, kliknes na Create i to je to.
Skinute slike ce ti se nalaziti u C:\Program Files\Mv2Player\Capture

Onaj koji zna sve i onaj koji ne zna nista su jedno.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Kako najbrze do stotinjak slicica iz jednog wmv clipa?

[ Pregleda: 3223 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.