Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Legalizacija programa

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Legalizacija programa

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 10730 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.109.EUnet.yu



+1 Profil

icon Re: Legalizacija programa13.01.2003. u 16:10 - pre 259 meseci
Ne preterujem malo nego puno :-)

Ja uopste ne kapiram da sam ja kako ti kazes "bog" niti da me drugi tako kapiraju, niti imam pretenzije da to postanem. Ja sam govorio o konkretnom slucaju, a ti ako si ikada imao tu nesrecu da prepravljas sajt koji je neko drugi radio shvatio bi o cemu pricam. Kod je tako napisan da ne znas gde se sta nalazi. Dovoljno je da se promeni samo domain name pa da mora da se pretrazuje i zamenjuje 40% koda. Ja sam samo spomenuo taj slucaj kao primer zasto covek nije uradio sajt za $300 i "ustedeo" pare, ne da se hvalim necim "sto je normalno". Hocu da kazem da je to "normalno" ali cesto nije slucaj jer posao radi ko stigne i kako stigne.
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.109.EUnet.yu



+1 Profil

icon Re: Legalizacija programa13.01.2003. u 16:12 - pre 259 meseci
Jednom za sva vremena: Ne mislim da sam najbolji, ne mislim da sam najpametniji, ne mislim da sam najlepsi. Radim ono sto znam i kako znam i trudim se, posto znam da meni niko nikada nije pomogao, prenesem svoje iskustvo, za koje mislim da nije malo, na druge ljude da nebi pravili slicne ili iste greske. Ako ti kapiras da se ja zbog toga "kurchim" ili nesto slicno, ja tu nista ne mogu da uradim.

A ako ti je stalo da TI postanes "Bog" evo ja cu prvi da te proglasim "nadcovekom", ne znam odakle takva sujeta. Procitaj jos jednom moj post i ako ponovo vidis izmedju redova da sam pisao da bih se kurchio, izvinjavam se svima. Nikada mi nebi palo na pamet da "podgrajvam takav stav". A ako procitas neke druge moje postove ja otvoreno kazem kada nesto ne znam, ne stidim se toga. Osim toga, pogledaj i spisak mojih ignorisanih tema, vise od 50%. Ne trpam se tamo gde nisam siguran sta pricam. Ne moze covek sve ni da zna. Cak imam i desetak sajtova koje nisam ni stavio medju reference jer mislim da nisu za "pokazivanje".
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.rcub.bg.ac.yu

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Legalizacija programa13.01.2003. u 20:29 - pre 259 meseci
sada si ti mene pogresno razumeo.

je samo pored tog "blue bog" stavio :D

i ja sam bash zato lepo poceo sa tolikim uvodom - da bi objasnio da ne mislim da se ti kurcish, ali mi je u ovoj temi tako izgledalo. ili tacnije, izgledalo mi je da nekima moze tako da izgleda... ;)

(elem, nisam ja nesto sujetan. na furumima sam se samo nekoliko puta hvalio da sam nesto uradio, ali samo kada sam ja sam sebe "iznenadio" kada je nesto proradilo ;D )

btw, hajde da se kladimo da ovde ima najmanje nekoliko stotina ljudi koji ce (ma sta ti kazes, i ubedjujesh ih da nisi) i dalje misleti da si bog :D

(kao u zitije brajanovo: "ali ja nisam mesija" - "samo bi pravi mesija bio tako skroman". "hm.. dobro... ja jesam mesija" - "on jeste, on jeste!!!")

 
Odgovor na temu

Trunks
Stefan T.
Freelance web/grafički dizajner.
Novi Sad, Srbija

Član broj: 34
Poruke: 2465
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 28675801
Sajt: Linemotion.com


+1 Profil

icon Re: Legalizacija programa14.01.2003. u 06:25 - pre 259 meseci
Lepo poređenje (lajf of Brajan). ;)
» Mom, mom, look what I did, mom!
» Look what I did to my hands, I broke 'em!
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.InfoSky.Net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Legalizacija programa14.01.2003. u 18:14 - pre 259 meseci
pa morao sam malo da se nasalim.

inace bi me bluesman preozbiljno shvatio, i naljutio se :D
 
Odgovor na temu

sbaja
Zrenjanin

Član broj: 9911
Poruke: 1
*.zre.sezampro.yu



Profil

icon Re: Legalizacija programa24.04.2003. u 12:02 - pre 255 meseci
Da li jos neko ima informacije o sajtu www.cdcheap.net i licencnom softveru koji se prodaje preko ovog sajta
 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Legalizacija programa

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 10730 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.