Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

FTP na takozvanom LANu

[es] :: FTP :: FTP na takozvanom LANu

[ Pregleda: 2624 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dzahdo
BiH

Član broj: 76930
Poruke: 26
*.pppoe04-973.bih.net.ba.

Sajt: www.3dbih.org


Profil

icon FTP na takozvanom LANu28.02.2006. u 22:46 - pre 221 meseci
Pozdrav,

Imamo jedno pitanje. Ova jedna Free Zone ona funkcioniše kao lokalni internet znači tu ima više korisnika, naprotiv ima ih puno (ali na istim IP adresama) znaci ako je u mene IP adresa 10.0.0.41 onda je još nekoliko ljudi na njoj. Eh sad ta Free Zone nije prikljucena na globalni internet (kako da kazem) nego samo na ograniceno znaci neke sajtove i to, i medju kojima je ovaj FTP server jedan, eh sad kada se ja preko te Free Zone krenem ulogovat (anonymous, ne treba pass) on mi javi da ima već neko sa mojim IP-om.. Eh sad da li postoji neki način da ja na tom tkz. 'LAN-u' promijenim IP adresu ili da uđem nekim drugim načinom i da skidam... (ovo je sve legalno samo što taj IP zeza). Pa eto ako mi ko može pojasniti, ako postoji taj način molio bih ga da to uradi...

Hvala,

P.S. Ako me ko pogrešno shvatio ja sam mislio da više korisnika tog tkz. 'LAN-a' ima isti IP kao ja... e to je to

Pozdrav
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: FTP na takozvanom LANu01.03.2006. u 09:02 - pre 221 meseci
Mozes probati da iskoristis neki proxy na netu pa preko njega da pristupis FTP serveru.
 
Odgovor na temu

Dzahdo
BiH

Član broj: 76930
Poruke: 26
*.as36.sa-vo.bih.net.ba.

Sajt: www.3dbih.org


Profil

icon Re: FTP na takozvanom LANu01.03.2006. u 13:56 - pre 221 meseci
Nisi razumio, ja hoću da se preko te Free Zone skidam sve kontaš. Znači da sam izolovan od čitavog interneta ( a taj FTP je na citavom internetu, samo sto je pristup dozvoljen i sa strane free zone, ali je uvijek zauzet svaki IP [jer nas vise koristi isti IP])
 
Odgovor na temu

[es] :: FTP :: FTP na takozvanom LANu

[ Pregleda: 2624 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.