Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

E-bank Meridian Banke

[es] :: E-Poslovanje :: E-bank Meridian Banke

[ Pregleda: 6099 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gile011
Beograd

Član broj: 12500
Poruke: 33
*.ppp-bg.sezampro.yu.



Profil

icon E-bank Meridian Banke20.02.2006. u 03:14 - pre 221 meseci
Od skoro koristim e-bank Meridian banke i za jednu transakciju mi treba oko 15 minuta.
Isto toliko i za najobicniji pregled racuna. Bez obzira da li gledam preko interneta ili preko 042 broja treba mi vecnost.

Zanima me da li sam ja to defektan za telefonsku liniju ili je to do njih(inace jesam defektan ali ovo ubi zelju za zivotom).

Inace koriste neku aplikaciju koju je razvio Pexim i verzija je 4.0 kako li je radila verzija 1.0 jel ima neko iskustva........
 
Odgovor na temu

Bhamby

Član broj: 50779
Poruke: 388
*.yu1.net.



+6 Profil

icon Re: E-bank Meridian Banke21.02.2006. u 00:14 - pre 221 meseci
Koristio sam, početkom prošle godine, paralelno e-bank Meridian i e-bank Nacionalne štedionice. Potpuno ista Pexim-ova aplikacija. Ako ti za transakciju u Meridian-u treba 15 minuta (traži uvek sinhronizaciju podataka, čak i pojedinačnu sinhronizaciju), u Nacionalnoj ti treba minut. U Meridian-u će ti naplatiti sve što mogu (što ćeš posumnjati na osnovu ugovora ali će te ubediti da nisi u pravu dok ti ne uvale paket), u Nacionalnoj je paket apsolutno besplatan.

p.s. Jedino što sam pametno uradio je što nisam uzeo smart card čitač (već sam imao od Nacionalne) pa sam prilikom otkazivanja paketa (posle 2 meseca) platio manje. Ovaj drugi koristim oko godinu dana.

Ovo je moje iskustvo.
 
Odgovor na temu

srlexic
Srdjan Jankovic
Product & Marketing Manager
Zrenjanin

Član broj: 4798
Poruke: 446
212.62.44.*

Sajt: www.economy.rs


+1 Profil

icon Re: E-bank Meridian Banke21.02.2006. u 10:21 - pre 221 meseci
Koristim Meridian e-bank vec tri godine i nemam zamerki. Transakcije su brze, zaista nikad nisam imao problema.

Sto se tice troskova uzimanja paketa, nisam odusevljen ne znam da li i dalje postoji odredba po kojoj, ako ne izvrsis 70-tak naloga u roku od 3 meseca, moras da platis oko 5.000,00 CSD za paket?
Economy.rs poslovni portal
*************************************************
http://www.economy.rs/

Biznis Centar
*************************************************
Web hosting - http://www.economy.rs/bizniscentar/web-hosting/
Registracija domena - http://www.economy.rs/bizniscentar/registracija-domena/
Izrada web sajta - http://www.economy.rs/bizniscentar/web-dizajn/
 
Odgovor na temu

D.i M.e
Milan Dinić
Veliki Šiljegovac

Član broj: 20553
Poruke: 709
*.beotel.net.

Sajt: www.milandinic.com


+2 Profil

icon Re: E-bank Meridian Banke22.02.2006. u 13:27 - pre 221 meseci
@Bhamby
Jel to za fizička lica ili pravna? (mislim na nacionalnu)
 
Odgovor na temu

Bhamby

Član broj: 50779
Poruke: 388
*.yu1.net.



+6 Profil

icon Re: E-bank Meridian Banke22.02.2006. u 21:30 - pre 221 meseci
Za pravna lica. U oba slučaja.
 
Odgovor na temu

komoras

Član broj: 89015
Poruke: 14
212.62.51.*



Profil

icon Re: E-bank Meridian Banke22.03.2006. u 15:12 - pre 220 meseci
Citat:

Sto se tice troskova uzimanja paketa, nisam odusevljen ne znam da li i dalje postoji odredba po kojoj, ako ne izvrsis 70-tak naloga u roku od 3 meseca, moras da platis oko 5.000,00 CSD za paket

Ja koristim ebank Meridian banke oko godinuipo, i mislim da ne postoji ta odredba za 70ak transakcija.. Ja imam u proseku do 10 placanja mesecno (kucni racuni) i nikad nisam dobio penale.. Provizija do 2000din je 12 din, a preko 24 din.. Godisnje koricenje ebankinga placam 300din..

Meni treba oko minut za svaku transakciju (sada sam na 256kb ADSL-u, ali nije nesto primetno brze u odnosu na klasican dialup) tako da sam prilicno zadovoljan uslugom.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: E-bank Meridian Banke04.05.2006. u 15:59 - pre 218 meseci
Citat:
Ja imam u proseku do 10 placanja mesecno (kucni racuni)

Malo off-topic...sta sve placas od kucnih racuna? Ja koristim e-banking Komercijalne banke (u poslovne svrhe) pa me bas zanima sta mogu od tih kucnih racuna da placam i sto je jos vaznije KAKO?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

komoras

Član broj: 89015
Poruke: 14
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: E-bank Meridian Banke06.05.2006. u 09:22 - pre 218 meseci
@Nabukodonosor

Placam sve sto i inace mozes da platis opstom uplatnicom. Struju, komunalije, SBB kablovsku, Internet, telefone itd.. Placao sam i kazne za saobracajne prekrsaje, sve u svemu placam sve sto bi placao po razlicitim salterima posta, banaka itd..

Malo ne razumem pitanje kako..? Mozda nisam naglasio da ja koristim ebanking kao fizicko lice, ne kao pravno. Prema tome, popunjavam elektronski klasicne opste uplatnice, a ne virmane.

Pretpostavljam da je isto tako moguce placati te troskove i kao pravno lice, naravno ukoliko se odnose na stan (kucu, objekat) gde je registrovana firma. Ono sto ja znam (od knjigovodje) je da ona mora da prilaze overene placene priznanice tih placanja, i na osnovu toga moze da podigne gotovinu sa poslovnog racuna. (nisam siguran da je ovo trazen odgovor, pokusao sam da pretpostavim). E sad, ukoliko se elektronski plate ti troskovi, ne znam da li je odstampana transakcija pravno vazeca kao dokaz.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: E-bank Meridian Banke06.05.2006. u 12:09 - pre 218 meseci
Da, u medjuvremenu sam saznao da moram da imam otvoren e-banking nalog kao fizicko lice....a ja ga nemam. Otvoricu, nije problem.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-bank Meridian Banke

[ Pregleda: 6099 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.