Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kupovina mini dv kamere

[es] :: Digitalne kamere :: kupovina mini dv kamere

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15168 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alfa2005

Član broj: 49335
Poruke: 13
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: kupovina mini dv kamere11.05.2006. u 23:09 - pre 218 meseci
Ako neko hoce da prebaci snimak na kompjuter neka jednostavno uzme fire wire karticu sa kablom i windows xp sam nadje kameru,otvori windows move maker i to je to samo biras u kom formatu da ti prebaci.Nema ti tu mnogo nauke ovaj onaj program i ostale gluposti.Sve provereno i uspesno uradjeno.
fire wire kosta od 10 do 15 e
 
Odgovor na temu

vp2005

Član broj: 49544
Poruke: 48
*.divona.net.



Profil

icon Re: kupovina mini dv kamere08.08.2006. u 13:37 - pre 215 meseci
X Files imam za tebe par pitanja:

1. Imam istu kameru kao ti ali ne umem da skinem na dvd. Naime pokrenem ja program i izaberem dvd ali mi nije jasno jel on to cuva u dvd formatu na racunaru ili direktno reze na dvd disk. Necu odmah da narezem, hocu da ga sacuvam na racunaru pa da ga malo obradim u montazi pa tek onda da ga narezem....Ajde pomozi....
2. Kakav racunar imas, koji procesor i koliko RAM-a posto je meni seckao sliku. Kako da se postigne dobar kvalitet snimka
3. Ja sam probao da skinem 2 min filma, on je to negde zapamtio kao MPEG ali ima 44 MB, koliko li ima film od 1h.

Hvala unapred posto se bas nesto ne snalazim, svi kazu lako je...ali meni bas i nije.
 
Odgovor na temu

DŽoana
Saša Bjelić
Priboj

Član broj: 94313
Poruke: 10
*.net
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: kupovina mini dv kamere14.08.2006. u 12:28 - pre 215 meseci
>
�Da bi cinio/la to sto nameravas sa kamericom potrebna ti je FV karta koja
se ugra�uje u komp. Za montazu ti jo� treba neki program ja imam Adobe
premiere koji nije lo� a ima jo� jednostavnijih.
Kazu da je Severina imala bas tu kamericu znaci nije losa , mislim Seve.
U zdravlju se vidimo.
 
Odgovor na temu

dukidukiduki
Dusan Kubet
Temerin,Srbija

Član broj: 103913
Poruke: 38
*.stcable.co.yu.

Sajt: www.parabolanet.com


Profil

icon Re: kupovina mini dv kamere17.08.2006. u 22:03 - pre 215 meseci
Mnogo ste rekli ali nista o Canonu.Kakav je u odnosu na Panasonic i Sony.Pitam posto u klasi digitalnih fotoaparata ima vodecu ulogu, i smatra se najboljim odnosom cena-performanse(kvalitet)

PS: Kupio sam pre nedelju dana A620(Offtopic), i danas sam kod drugara imao prilike da vidim Panasonic GS27: U odnosu na moj digitalac, deluje siromasno,jeftino, kvalitet zavrsne obrade je na niskom nivou, mozda sam i ranije imao zelju da kupim kameru ali sam sad definitivno u dilemi jer: Kvalitet je diskutabilan, snimci su u principu ok, kada je slabije svetlo bas i nisu ok, da ne spominjem snimanje zamracenih prostorija ili na otvorenom kada je tmurnije vreme ili mrak.E sad, da li vredi kupovati kamericu za male pare, da li se opredeliti za Sony, Canon ili Panasonic pitanje je sad:-)Da li cu se razocarati?

Da li postoji trenutno na trzistu kamera do 350e da je visoko ocenjena i da je best buy? Posto volim da kad uzimam nesto, to u toj klasi i za te pare bude najbolje moguce, naravno iz razloga jer veoma tesko dolazim do novca(kao i vecina nas) i nisam sigurno u prilici da eksperimentisem sa raznim modelima, vec kad uzimam da uzmem pravu stvar koja ce da mi traje bar nekoliko godina, ako ne i vise

pozdrav svima
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: kupovina mini dv kamere17.08.2006. u 22:53 - pre 215 meseci
Pogledaj ovde cene su vise nego povoljne www.bmfoto.co.yu
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

Axel DPS

Član broj: 51060
Poruke: 541
62.193.129.*



Profil

icon Re: kupovina mini dv kamere18.08.2006. u 08:45 - pre 215 meseci
I nisu bas neke cene
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: kupovina mini dv kamere18.08.2006. u 11:22 - pre 215 meseci
Reci gde su povoljnije pa neka uporede cene ? Pozdrav !
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

Axel DPS

Član broj: 51060
Poruke: 541
62.193.129.*



Profil

icon Re: kupovina mini dv kamere19.08.2006. u 10:06 - pre 215 meseci
ispod i iznad tvog posta, i ne samo tu!
 
Odgovor na temu

crnibombarder
Digitalni fotoaparati

Član broj: 23704
Poruke: 988
212.200.241.*

Sajt: pcfoto.biz


+6 Profil

icon Re: kupovina mini dv kamere19.08.2006. u 11:31 - pre 215 meseci
Pa ovde jos samo ja falim,pa da veselo drustvance bude na okupu.
'Ajde ljudi,ima mesta za "svi" ;-)))
Nego,hajde veceras na Beer Fest da se malo druzimo ??
Pivo rules !!!
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: kupovina mini dv kamere19.08.2006. u 15:48 - pre 215 meseci

Necu da tema ode u nezeljene vode ali uporedio sam cene za DCR HC96 i razlika je 60€. Samo zbog toga sam dao moj komentar . Kada smo vec kod toga gde moze da se nade pomocno svetlo za tu kameru i po kojoj ceni . Pozdrav !
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

dukidukiduki
Dusan Kubet
Temerin,Srbija

Član broj: 103913
Poruke: 38
*.stcable.co.yu.

Sajt: www.parabolanet.com


Profil

icon Re: kupovina mini dv kamere19.08.2006. u 20:41 - pre 215 meseci
Mnogo ste rekli ali nista o Canonu.Kakav je u odnosu na Panasonic i Sony.Pitam posto u klasi digitalnih fotoaparata ima vodecu ulogu, i smatra se najboljim odnosom cena-performanse(kvalitet)

PS: Kupio sam pre nedelju dana A620(Offtopic), i danas sam kod drugara imao prilike da vidim Panasonic GS27: U odnosu na moj digitalac, deluje siromasno,jeftino, kvalitet zavrsne obrade je na niskom nivou, mozda sam i ranije imao zelju da kupim kameru ali sam sad definitivno u dilemi jer: Kvalitet je diskutabilan, snimci su u principu ok, kada je slabije svetlo bas i nisu ok, da ne spominjem snimanje zamracenih prostorija ili na otvorenom kada je tmurnije vreme ili mrak.E sad, da li vredi kupovati kamericu za male pare, da li se opredeliti za Sony, Canon ili Panasonic pitanje je sad:-)Da li cu se razocarati?

Da li postoji trenutno na trzistu kamera do 350e da je visoko ocenjena i da je best buy? Posto volim da kad uzimam nesto, to u toj klasi i za te pare bude najbolje moguce, naravno iz razloga jer veoma tesko dolazim do novca(kao i vecina nas) i nisam sigurno u prilici da eksperimentisem sa raznim modelima, vec kad uzimam da uzmem pravu stvar koja ce da mi traje bar nekoliko godina, ako ne i vise

pozdrav svima


PS:Ponavljam post jer ste ocigledno malo skrenuli sa teme,molio bih da mi neko odgovori
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: kupovina mini dv kamere19.08.2006. u 22:56 - pre 215 meseci
U junskom broju jednog casopisa CanonZR500 je dobio ocenu vrlo dobar i doslovce kazu "ZR500 je jeftin,jednostavan i veoma kvalitetan kamkoder kome nedostaju neke mogucnosti ali zato snima dobre video zapise".Sigurno si ovde procitao sve postove vezane za tvoju dilemu ali ces na kraju odluku doneti sam .Ako te interesuje mogu okaciti ceo tekst vezan za ovu kameru .
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

samovila
tatjana radic
beograd

Član broj: 53564
Poruke: 13
*.bg.ac.yu
Via: [es] mailing liste

ICQ: 316019961


Profil

icon Re: kupovina mini dv kamere20.08.2006. u 18:24 - pre 215 meseci
>
> --
> This message has been scanned for viruses and
> dangerous content by MailScanner, and is
> believed to be clean.
 
Odgovor na temu

Audio
Srbija

Član broj: 26499
Poruke: 299
*.xdsl.beograd.com.



Profil

icon Re: kupovina mini dv kamere11.10.2006. u 08:16 - pre 213 meseci
Hoce li neko da reaguje na ovo prepucavanje dve prodavnice video opreme ? Mislim, niko nije odgovorio coveku na pitanje.

@dukidukiduki

Koju god da kupis za 350 evra neces pogresiti. Ja imam Sony HC17 i Sony HDV HC1 koja je daleko skuplja. Za kucnu upotrebu 17-ica je sasvim dovoljna. Cak je ponekad i koristim za neke ozbiljnije radove za koje mi inace sluzi HC1. Veruj mi da je glupo kupovati skupu kameru za zezanje. Ima sada naravno, novijih modela Sony-ja za te pare od HC 17 ali se meni ne svidjaju.Nemoj pogresno da me shvatis, rade one sjajno ali mi se dizajn i izrada ne svidjaju. Previse lice na Panasonic koji se i nije nesto proslavio sa dizajnom. Moj prijatelj ima Canon MV 900 (cini mi se da je ta), video sam njene snimke, obradjivao ih i pravio nekoliko DVD-a i mogu da ti kazem da sam vrlo prijatno iznenadjen kvalitetom sa obzirom da je ona dosta jeftina.Moj kum ima Panasonic-a, isto jeftinu ali ne znam oznaku. I ona radi sjajno. Jedinu razliku koju sam primetio u odnosu na gore pomenute kamere je ta da joj je audio zapis kvalitetniji i od Sony-ja i od Canon-a. Ja sam se nekada bavio profesionalno muzikom i ta stavka mi nije promakla. Ton na Panasonic-u je sjajan!!! Ukratko, kupi brate onu koja ti se svidja na oko i koja ti je udobna. Samo dobro obrati paznju na cene.Hoce da uvaljuju kamere made in Japan i na tu foru da ti uzmu pare. Te kamere su sve iz Madjarske i videle su Japan isto kao sto je Kosovo unutrasnja stvar Srbije !!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: kupovina mini dv kamere

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15168 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.