Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

LOTO pitanje za matematicare

[es] :: Matematika :: LOTO pitanje za matematicare
(Zaključana tema (lock), by Bojan Basic)
Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 85897 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.net.t-com.hr.



+6455 Profil

icon Re: LOTO pitanje za matematicare24.07.2006. u 12:12 - pre 216 meseci
Citat:
felixfelix
Ovih dana sam čuo da ako se položi određema količina novca (navodno minimalno 500000€) u neku od Švajcarskih banaka i oroči se na duži period da se automatski dobija njihovo državljanstvo. Po meni ovo je gotovo nemoguće. Jeli još neko nešto slično čuo?


To imas u svakoj drzavi, pa i u USA, samo je stvar kolicine novca... Mislim da je u USA 1,000,000 dolara koje moras da ulozis u US privredu, iliti 500,000 dolara ukoliko ulazes u neku ugrozenu granu privrede...

Mislim da je najpovoljnija tu dominikana, oni imaju limit tipa 20,000 dolara ili tako nesto... Ali me ne uzimajte za rec...
 
0

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.opera-mini.net.



+253 Profil

icon Re: LOTO pitanje za matematicare25.07.2006. u 17:36 - pre 216 meseci
Pustite vi te price... Kada igrate loto brojevi vas JASNO zaobilaze. Ali ono, BAS BAS JASNO. Pa vidi se, tacno se vidi da je namesteno. Evo proslo je ihaha vremena od prvog dobitnika. Do sad bi se znalo da je dobio. To ne moze vecito da se krije. A i vec se prilagodio. Kazite vi meni koja je verovatnoca da u 2 izvlacenja iste veceri izadje isti broj? Posto im se jedne veceri pokvario bubanj, a jedna loptica je vec izasla. Pa su morali da ponove izvlacenje. I onda je izasao ISTI BROJ! Doduse nije bio na istom mestu ali to je VEOMA cudno. Meni je samo jako krivo sto nisu izasle dve loptice pre nego sto se pokvario, pa da vise nema dileme da se vec zna koji ce brojevi da izadju. Neka oni brate pronadju nacin da ne moram ja da saljem podatke, koje sam brojeve zaokruzio, u njihov kompjuter pa cu da verujem. Neka nam daju specijalne olovke, da na licu mesta zaokruzimo, ma mogu da pronadju nacin da se ne salju ti podaci, moze sve
 
0

Bojan Basic
Novi Sad

SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.ADSL.neobee.net.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: LOTO pitanje za matematicare25.07.2006. u 19:11 - pre 216 meseci
Budući da je na matematički deo pitanja odgovoreno, a da se sad potežu pitanja izvesne „subjektivne verovatnoće“ i nameštanja lotoa, najpametnije je da ovde stanemo i da uputimo korisnike da svoje pretpostavke iznose na nekom drugom mestu.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
0

[es] :: Matematika :: LOTO pitanje za matematicare
(Zaključana tema (lock), by Bojan Basic)
Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 85897 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.