Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

O Neutralizatoru(IMA) zracenja drugi put!

[es] :: Nauka :: O Neutralizatoru(IMA) zracenja drugi put!

[ Pregleda: 5976 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vedran_74
Vedran Ibrahimovic
Bg-Zeleznik

Član broj: 70321
Poruke: 4
*.nasamreza.com.



Profil

icon O Neutralizatoru(IMA) zracenja drugi put!10.02.2006. u 18:21 - pre 221 meseci
Inspiraciju da postavim ovaj topic dala mi je jedna slicna tema na ovom forumu:

http://www.elitesecurity.org/poruka/626756

Ovde se rasvetljava smisao i princip neutralizatora zracenja uposte, daje misljenje o moralnoj i strucnoj kompetenciji autora takvih i slicnih proizvoda,
a citaocu se prepusta da odgovoi na pitanje: Sta mislimo o sajmu Eureka ili slicnim organizacijama gde "pronalazaci" ovakvog tipa osvajaju nagrade.



S E R B (R E N)


Zamislite kakva stvar!
Prvo neutralise sve negativne elektromagnetne talase, onda geopatogene talase i jos leci neizlecive bolesti!



Zaista sam se bio zainteresovao za ovu temu pre mesec dva, kada sam primetio da provlacenjem kompasa u mom stanu kazaljka negde skrece van pravca S-J.
Da nisu neke podzemne vode tj. neka geopatologija?
Ko ce ga znati nije se igrati sa zdravljam!
Odem na net i istrazujem. Odlucim se da pitam nekog rasljara, sta da radim a on mi trazi 50e da mi to ispita.
"Neka hvala, da li imate nesto da mi predlozite da se zastitim od stetnih zracenja?
Paaa, ne znam imas neki REN ili SERB" i covek spusti slusalicu.

Tako opet na net pa da vidimo sta kazu o tome. Nalazim prezentaciju za jednog i za drugog. Vidi se da je Serb slican kao Ren-u koji je nesto skuplji.
Oba se reklamiraju za istu stvar.

Odlucim da stupim u kontakt sa covekom koji je napravio SERB i direktno iz prve ruke vidim sta se radi.

Posto bi imao mogucnost da ispitam uredjaj na el.-mag. zracenja predlozim coveku da ispitam jedan takav a i da ako je to zaista tako kako se reklamira, da kupim ne jedan nego vise takvih?

Naravno cova (Savo Radovic) se na to potpuno odusevi cak je mislio da mi jedan pokloni na sta sam mu rekao da za to nema potrebe, jer mi pokloni ne trebaju.
Hocu samo da ispitam uredjaj i uverim se da moze to da postigne za sta se reklamira!

Onda u jednom momentu mi "Kvrcne" u glavi:
"Pa kako to da stiti od elektromagnetnih zracenja, ako je zatvoren u metal (metal sprecava prolazak el.mag. talasa).
To je kao dobro oklopljen VF uredjaj odnosno mali faradejev kavez?"
(Bilo me i sramota u sebi sto sam tek tada to primetio.)
Pitao SAM GA STA IMA UNUTRA AKO NIJE TAJNA, JER KAO KOMAD METALA ON NEMA SANSE DA radi kao neutralizator!
Cova mi odgovori: "Ne znam gospodine to ima MEDJUNARODNA PRIZNANJA!
Ja to nisam sastavljao nego su unutra neka oscilatorna kola a to je radio neki elekricar umesto mene."
Tada sam u momentu shvatio s cime imam posla!

Ako se neko reklamira kao konstruktor, a vi ga pitate kako to radi, i taj neko vam odgovori sa "Ne znam", pri cemu vam kaze da on to nije ni sastavljao!!!
Onda je to Zaista ponizavajuci odgovor cak i za majmunsku inteligenciju!
To je ustvari kontradikcija sa reklamom gde se doticni predstavlja kao konstruktor i izumitelj.
Posto nisam hteo da se ludiram i raspravljam, odem i snimim spektar zracenja za svaki slucaj(kad mi se vec moze).

Nije bilo nikakve neutralizacije, nazovem covu i predlozim mu da mu vratim uredjaj sa ispitivanja.

E sad malo mozganja:
1.) Od Elektromagnetnih zracenja sigurno ne stiti sto bi svakome ko se imalo razume u teoriju el.-mag. zracenja trebalo da bude jasno. Onome ko ne poznaje
teoriju cu to da dokazem tako sto cu da uperim u njega antenu koja zraci pa ce i sam da vidi kakav je to neutralizator.
2.) Ne stiti sa velikom verovatnocom ni od svih ostalih negativnih zracenja (geopatogenih i sl..)


U cemi je onda trik?
Kako to radi uposte i kako jer moguce da se dobro prodaje?

Jednostavno postoje jako niske frekfencije oko 10-ak Hz, koje mogu da prodju i kroz metal (sa malim gubicima sto zavisi od debljine metala i njegove
provodnosti). Te frekfencije odprilike odgovaraju frekvenciji oscilovanja Zemljine kugle i mi kao deo tog sistema treba da sluzimo kao izvor pobude, moje
misljenjeje mehanicke i omoguciujemo SERB-u da i on osciluje na toj frekvenciji.

Mislim bez preterivanja da svaki "neutralizator" koji se reklamira na trzistu (Gama3, Teslina purpurna ploca i sl...) radi na tom principu.
Stvar se ponasa kao mehanicki filtar. I na neki nacin treba da nas vrati iz "nekog drugog" oscilovanja u ritmu oscilaovanja zemlje da ne kazem prirode.
Takodje je u opciji i tzv. zracenje oblika.
Kao sto neki tvrde piramide zrace (u stvari one nista ne zrace, njihov sam oblik deluje na tzv. orgonsku energiju
koje ima svugde i omogucava da se oslobodi data energija - tako bar kazu autori koji su pisali na tu temu. Btw otac orogna je tzv. "Dr. Wilhem Reich"-procesljajte internet ako ste radoznali na tu temu. Moze da koristi a nikom ne skodi).
Visak nazvan "Karnak" ima slican oblik kao i pomenuti "proizvodi" Serb i Ren.

ZNACI:

To i da sluzi kao neki "filtar biopolja", ne zadovoljava ni u jednoj jedinoj tacki prostora kao neutralizator stetnog zracenja kao sto se reklamira.
Verovatno i uticaj samosugestije igra znacajnu ulogu. Tako da zadovoljni korisnici nisu ni svesni da su i dalje izlozeni stetnom dejstvu a da efekata stetnog delovanja nema zbog gore navedenih stvari (sugestija, izrazenijim "pozitivnim" frekfencijama - ovo su samo nagadjanja)!



Moj licni stav je da nijedan normalan covek sa zdravim razmisljanjem ne bi trebao da kupuje takve proizvode. Zato sto:

1.) Nigde takva stvar nije naucno objavljena. Ako zaista moze da pomaze onda je u interesu drustva i nauke da se takva stvar stavi na ispitivanje i da se
objavi u naucnim strucnim ili nekim drugim radovima.
Kada se stvar objavi onda se to znanje pruza celokupnoj drustvanoj zajednici
A onaj ko je to objavio posle ukoliko nece da da to ljudima da za dzabe kao npr. Nikola Tesla, moze proizvod na takvom principu da patentira.

2.)Nije sustina ni u patentu ni u priznanjima pa ako hocete cak ni u eventualnoj funkcionalnosti. Stvar je da se ne zna princip rada i da se on namerno krije, gde nauka trpi ozbiljne posledice ukoliko zaista postoji neki jos neki neobjasnjen fenomen (pored autosugestije) funkcionisanja takvih i slicnih uredjaja.
To skrivanje je naravno u cilju sticanja profita, sto mislim da ne treba nikome objasnjavati.

3.)Ljudi koji kupuju takve proizvode i slicnim njemu podrzavaju "sistem zatvorenih informacija".
Daju povoda kod ljudi, koji prave uredjaje na neobjasnjivom principu, da i dalje kriju informacije.

4.)To je i nacin da se novac gomila na jednome mestu, za jednu granu koja je kvazinauka mesto da se stimulisu oni pojedinci i usluge koje zaista vrede da se
razvijaju. Ako pojedinci pokazuju zelju i da se bave nekom kvazinaukom moraju se drzati neke etike u svom radu.

5.)Kada kupujemo proizvode ciji se princip rada ne zna, od sebe svesno pravimo neznalice.
Ne pomazemo ni ljudima kao sto su konstruktori takvih uredjaja da se kod njih razviju pozitivne ljudske osobine: kao sto je ljubav prema prenosenju znanja.
A o eventualnom unapredjivanju i razvijanju takvih metoda, ukoloko ima smisla raditi takve i slicne stvari nema ni govora.

Zvuci paradoksalno ali upravo ljudi koji kriju informacije o svojim uredjajima, koji rade na "Neobjasnjivom principu funkcionisanja" su zapravo najveci neprijatelji razvijanja alternativnih pravaca u nauci.

Ukoliko neko zaista zeli da pokusa da koristi ili oseti primenu neutralizatora neka sam pokusa da eksperimentise i nedje neku jednostavnu jeftinu i lako primenjivu metodu.

Moj savet je da kupi npr. visak "Karnak" koji kosta oko 10e (lako se pronalazi na netu) ili posto je to verovatno zracenje oblika ili autosugestija da sam
napravi licni neutralizator od nekog materijala, recimo po uzoru na Karnak koga kopiraju i SERB i REN.
Takav pojedinac moze da razvije neki novi "neutralizator" i svoje rezultate posle objavi zajednici na netu ili da napise clanak o tome u nekom strucnom ili "nestrucnom" casopisu.




I jos rec dve o patentu:

Kod nas se desava da ljudi brkaju patent sa pojmom funkcionalnosti ili inventivnosti.
Kada se kaze da je neko nesto patentirano misli se da je taj nesto izmislio, a patentirani uredjaj je izum sto moze a i ne mora da bude tacno.
Ukoliko je rec o izumu, on se pripisuje onome ko prvi objavi pronalazak ili objasni principe funkcionisanja a koje nemaju blage veze sa patentom!
Priznanje od zavisnosti prodora nauke mogu biti raznorazna!

PATENT:
ZNACI DA NIKO PRE TEBE
POD TIM IMENOM NIJE PRIJAVIO,
TAKAV PROIZVOD,
ZA TU SVRHU.

PATENT JE PRAVO A NE STVAR FUNKCIONALNOSTI.

SUSTINA PATENTA JE DA PLATIS BIROU ZA PATENTE KOJI TE PRAVNO STITI DA TAKAV PROIZVOD PAD TIM NAZIVOM ZA TU SVRHU NE MOZE DA PROIZVODI I PROODAJE NEKO DRUGI!!!!

 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: O Neutralizatoru(IMA) zracenja drugi put!

[ Pregleda: 5976 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.